سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208
من 14 سالمه و غشق سونی دارم:xعاشق گیمم هستم:x
دوستان اینجا تاپیک معرفی نیست دیدم بعضیا داشتن خودشونو معرفی میکردن(امیوارم ناراحت نشن):d

سلام،محمدرضا هستم،بهمن ماه ٢٨ سالم شد:دي
تمام زمان بچگي هام رو با اتاري داييم گذروندم،هواپيما بازي و دزد بازي و ...
بعدش قبل دبستان كه بودم،مامانم رفت مسافرت و برام ميكرو خريد
وااااااااي اصلا با اون عكس هاي بازي پشت جعبش هم زندگي ميكردم،چه برسه با قارچ خور و تانك بازي و ،،،
بعدش دوباره مامانم رفت مسافرت كلي بهش گير دادام كه يه ميكرو جديدتر بخره،اونم يه سگا خريد اورد،واي خداي من چقددددددددر عاشقش شده بودم
موتال كامبت ،فوتبال ،سونيك ،شورش در شهر،اون بازيه كه خودت يه سامورايي شمشير زن بودي با سگ سفيد رنگ كه باهات بود،و كلي كلي بازي ديگه كه يادمه هركدوم رو ٧-٨ هزار تومن ميخرديمشون،چققققققققدر بهم خوش ميگذشت باهاش،دستگاه رو برميداشتم ميرفتم خونه دوستام،هم پز ميدادم هم بازي ميكرديم،هي بازي هي بازي،بعدش مامان بابام اخره شب ميومدن خونه همه دوستام از سره كوچه تا ته كوچه كه پيدام كنن و با چك و لگد ببرنم خونه:دي
بعدش كه كم كم از سگا سير شدم،ديدم يا ابلفضل اين چه دستگاهيه تو كلوب ها،كه فهميدم پلي استيشن هست:دي و هر جمعه بابامو ميبردم دنياي بازي زير پل صدر توي شريعتي كه بشينم درايور و تيكن بازي كنم :دي
با مامانم وقتي اول راهنمايي بودم رفتيم كيش،عين ببر رفتم تنديس ٢،طبقه بالاش كه يادمه يه هواپيما اويزون بود،اونجا يه مغازه بود،مامانمو بردم اونجا،برام پلي استيشن ١ خريد و واي منو ميگي؟داشتم پرواز ميكردم:دي
يه رزيدنت اويل و درايور و تيكن هم خريدم باهاش،صب تا شب مامانم تنها ميرفت خريد،من تو اتاق هتل داشتم كرك و پرم با بازي ها ميريخت:دي
يه كم گذشت ديگه همه زندگيم شده بود پلي استيشن،٢تا كيسه بزرگ پررررررر از بازي داشتم و زندگي ميكردم باهاشون،،،
اولاي دبيرستان بودم كه با حضرت پلي ٢ توي كلوپي كه تو راه مدرسم بود اشنا شدم،واي خداي من تيكن رو كه ميديدم گريه ميكردم كه اين دستگاه از كره مريخ اومده:دي
هي مخ زدم،هي مخ زدم،اما لامصب مامان بابام گول نميخودن ديگه:دي تا سوم دبيرستان پول جمع كردم:دي
از نهار و همه چيم ميزدم و پول جمع ميكردم تا اينكه قايمكي و يواشكي با هزار نقشه و دوز و كلك رفتم پايتخت سره ميرداماد و يه پلي ٢ خريدم:دي
تا خونه داشتم ليله ميرفتم،يه وضعي داشتم،،،
با چه مصيبت و بدبختي و يواشكي ميشستم تيكن و دوايور و متال گير ساليد و گران توريسمو و ،،، بازي ميكردم
شب هاي امتحان يواشكي تا خونه خالي ميشد من بازي ميكردم و يكم لبه پنجره رو باز ميكردم كه تا صداي ماشين بابام اومد،سريع جمع كنم دستگاه رو:دي
يادش بخير،پشت ويديو زير تلويزيون با چه وضعي دستگاه رو قايم ميكردم كه اخرش لو رفتم و چه فحش هايي كه نشنيدم:دي :دي
سپس اومدم دانشگاه،سال ٨٣ بود،سال ٨٤ بود كه پلي ٣ اومد:دي :دي و ميرفتم پايتخت ط٢ پشت ويترين نمايشگاه پاناسونيك ميديدمش و سينه ميزدم:دي و اخبارشو از نت و مجله دنبال ميكردم
هرچي ديدم نميتونم پول جمع كنم:دي رفتم به مامانم خالي بستم كه من كامپيوتر نميخوام اما سوني يه كامپيوتر داده كه خداااااااست و فلان و بهمانه و كلي چاخان بستم:دي
خلاصه بهمن اون سال با مامانم رفتيم دبي و من كلي بچه حرف گوش كني شده بودمو و بار ها رو حمل ميكردم :دي و غر نميزدم تا بلاخره مامانم گول خورد و يه پلي ٣ خريديم و با هزار بار التماس كردنم،مغازه دار يه جي تي اي ٤ هم داد(چون غير قانونيه اونجا)،واي من ديگه رو هوا بودم،تو هتل باهاش زندگي ميكردم:دي :دي
بعدش كه برگشتيم تهران توي فرودگاه،گمرك بهش گير داد و با كلي صحبت و اينا كه بابا اين باز شده و اينا،يارو رو بيخيال كرديم
ديگه صب تا شبم با اون بود،همه بازي هاي پلي ٣رو هم تا الان بازي كردم،به جز twisted metal كه توي پلي ٢ يا پلي ١ (يادم نيست)كلي باهاش خاطره داشتم و الان دنبالشم:دي
سال بعدش با دوستام توي بهمن ماه دوباره رفتم دوبي و اينبار يه ايكس باكس ٣٦٠ گرفتم و گذاشتمش براي بازي هاي مشترك با پلي ٣،چون پلي ٣ رو تاحالا قفلشو نشكوندم و همه بازي هاي اورجينالشو دارم،اما قفل ايكس باكسو شكوندم واسه بازي مشترك ها:دي
ايكس باكس رو هم با مصيبت از گمرك رد كردم،،،:دي
الان هم ٣ سال درسم تموميده و ٣ تا شغل عوض كردم و مجردم،اما كمين كردم كه ماه بعد برم واسه پلي ٤ :دي
ميخواستم قبل عيد بخرمش كه گفتم صبر كنم قيمتش و مشگلات كوچيكش درست شه و برم سراغش
خلاصه كه هميشه به خودم ميگم اينجوري:عزيز من قربونت برم،زن و زندگي رو بيخيل،بازي رو بچسب و عشق و صفا كن:دي
زياد تو سايت فعال نيستم ولي تقريبا همه كامنت هاي بازي هاي محبوبم رو دنبال ميكنم:دي
ممنون از همتون،،،

بالای 80 درصد ps4 بازها سنشون بالای 20 سال هست و دلیلشم اینه که همه ps1 رو داشتیم و همینطوری اومدیم تا رسیدیم الان به ps4 و واقعا هم نسل قبل ps3 فوق العاده بود و امیدوارم تو این نسل هم فوق العاده تر باشیم من خودم متولد 1368 و 25 سالمه

برام جالبه!
رنج سنیه (۱۷ تا ۲۲) با (۲۲ تا ۲۸) برابره!!
خداییش اصلا فکرشم نمیکردم ۲۲ تا ۲۸ انقدر زیاد باشن تازه ۳۰ به بالا هم خییییلی بود :|
اصلا روحیه میگیره آدم .دمتون گرم!

خب به سلامتی مثل اینکه از همه بزرگتر خودمم . 38 سال. من با اینکه شغل بسیار غیر مرتبط و پیچیده ای دارم اما گیم بخشی از زندگیم هست.

از آتاری 2600 - کومودور 64 - آمیگا 500 گرفته تا PS3 و حالا هم که PS4 !!

با درود به همه مخصوصا هم سنهای خودم
من هم تازه رفتم تو 31 و دارم بابا میشم
منتظرم به دنیا بیاد و زود بزرگ بشه باهم فوتبال شرطی بازی کنیم
خدائیش بعد سربازی یعنی 82 تا 87 گیم کنار گذاشتم که واقعا اشتباه بود ولی الان خیلی خوشحالم
خدا قبول کنه میخام تا برج سه یا نهایتا 4 بخرم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or