سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208
25 سالمه . کله پلات کردن هیچ بازی رو ندارم . بازی رو تموم میکنم میدم ابجی کوچولوم پلات میکنه :d . عشق بازی داستانی ام و ادونچر . فردا هم دارم میرم تهران Ps4 بگیرم . میخوام ریجن 2 بگیرم پولم نمیرسه :( واسه خرید Ps4 برنامه دراز مدت ریختم از پارسال ماهی 150 چوق سیو کردم تا الان که شده این . یکم برج 2 سربازم ( مااااااادر بگرید:(( ) و نمیتونم تا ماه بعد صب کنم تا بتونم ریجن 2 بگیرم . حدود 20 روز وقت دارم خودمو با PS4 جر بدم و بعد فاااااااتحه (سربازی) o:-)
اره حتما این کارو بکن

27 سالمه،
منم نمي تونم از دنياي گيم دل بكنم. از هفت سالگي كنسول بازي داشتم تا به امروز. البته به اين سايت هم علاقه خاصي دارم.

سلام من هم 31 سالمه همیشه عاشق کنسول و بازی بودم الانم که 31 سالمه ودیگه پیرمرد شدم علاقم به بازی کردن کم نشده:دی دو هفته است ps4 خریدم و خیلی دوسش دارم :دی

Sent from my ME371MG using Tapatalk

19 سالمه .. ایکس باکس 360 داشتم اما تو این نسل ps4 گرفتم که الحق خیلی توپه .. عاشق فیفا 14 و کال و باتلفیلد هستم شدید .. (( فقط آنلاین ))
در کل امیدوارم همه عزیزان بتونن ps4 بخرن .. و خوش باشن ...

23 سالمه :d از فامیلی گیم و سگا شروع کردم تا نسل قبل فردا هم PS4 میرسه دستم

فرصت بازی کردنم جدیدا خیلی کمه (کار و زندگی و دانشگاه و .... ) ولی احساس میکنم PS4 آخرین کنسول نسل منه و بعد دیگه نوبت بچمه :p

البته تا اون موقع هم اگه دویل می کرای و رزیدنت اویل ادامه داشته باشه به خاطر عشق خاصی که بهشون دارم شاید ادامه بدم :d

بنده خودم 16 سالمه (بچه سن فروم منم :d) من فکر میکنم بیشتر بین 17 تا 22 باشن که خودم سال دیگه شد 17 سالم میام جز این گزینه :D
منم فك كنم ! Ali_Arko

- - -ویرایش - - -

جوون : دي كلا عشق فيفا ١٤ دارم :x هميشه ميلان رو دوس دارم و انتخاب ميكنم :دي ( ١٤ سال ) نخنديد فقط :|

من هم از وقتی 4سال داشتم به این بیماری مبتلا شدم:d
من 18 سالمه و سن زیادی ندارم ولی یادمه داداشم سگا وps1و...بازی می کرد و من فقط نگاه می کردم چون داداشم کنترل (دسته)رو از خودش جدا نمیکرد:(
و درباره این موضوع که گیم پیری سرش نمیشه باید بگم این داداش ما 27سالشه دوماد شده ولی آدم نشده:d
هر وقت میاد خونه ما بعد ناهار میگه بروps3رو روشن کن street fighter هم بزار می خواهم نابودت کنم.با این که حالا کمتر بازی میکه ولی خیلی بازیش خوبه یک التراهایی میکنه بیا و ببین

چون این نسل هنوز کپی نشده، بخاطر همین بیشتر رنج سنی گیمرهای این نسل از 17-18 به بالاه. خدارو شکر هنوز دست بچه ها نیفتاده :))
اگه کنکور دست و پای مارو نبسته بود الان داشتیم infamous بازی می کردیم :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or