سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208
من 31 سالمه با وجودی که زن و یه دختر 5 ساله دارم ولی هر شب حدودا نزدیک 2 ساعت بازی می کنم.

احتمالاً بچت از سر کولت بالا میره میگه بده من بده من :))
همونطور که اکثراً با این نظر موافقن که بازیباز حرفه ای سن و سال براش ملاک نیست...منم شامل میشه...سنم نمیگم تو کف باشید >:)

28 سالمه. پزشک هم هستم ولی خوشبختانه مجردم! یکی از دلایلی که زن نمی گیرم و نخواهم گرفت اینه که ممکنه نذاره زیاد بشینم پای بازی ! البته گمونم یه علت اینکه سن های پایین تو نظر سنجی کم هستن اینه که سن های پایین زیاد نمیان تو انجمن های گفتگوی اینترنتی.

احتمالاً بچت از سر کولت بالا میره میگه بده من بده من :))
همونطور که اکثراً با این نظر موافقن که بازیباز حرفه ای سن و سال براش ملاک نیست...منم شامل میشه...سنم نمیگم تو کف باشید >:)

دقیقا همینطوره که میگی. بازی باب اسفنجی رو براش گرفتم روی ps3 میشینیم با همدیگه بازی می کنیم.

28 سالمه. پزشک هم هستم ولی خوشبختانه مجردم! یکی از دلایلی که زن نمی گیرم و نخواهم گرفت اینه که ممکنه نذاره زیاد بشینم پای بازی ! البته گمونم یه علت اینکه سن های پایین تو نظر سنجی کم هستن اینه که سن های پایین زیاد نمیان تو انجمن های گفتگوی اینترنتی.

اره منم نظرم همینه! سن های پایین خیلی بازی میکنن اما ممکنه این سایت نباشن یا کلا فعال نباشن یا نت نداشته باشن و..

خب به سلامتی مثل اینکه از همه بزرگتر خودمم . 38 سال. من با اینکه شغل بسیار غیر مرتبط و پیچیده ای دارم اما گیم بخشی از زندگیم هست.

از آتاری 2600 - کومودور 64 - آمیگا 500 گرفته تا PS3 و حالا هم که PS4 !!

من ps3 دارم هنوز ps4 نگرفتم ولی از دیدن این کامنت خوشحال شدم.آخه هم سنیم.

اره منم نظرم همینه! سن های پایین خیلی بازی میکنن اما ممکنه این سایت نباشن یا کلا فعال نباشن یا نت نداشته باشن و..

نت نداشته باشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اونوقت از کجا میدونن کنسول PS4 هم وجود داره؟؟؟؟ پول PS4 دارن پول نت ندارن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! الان بچه از شکم مامانش به دنیا میاد یه ایرانسل تو دستشه که GPRS هم فعاله=))

من Ps4 ندارم ولی با دیدن بچه های بالای 22 یکم امیدوار شدم این دور بری های ما که این روزا دست به بازی میزنیم انگار گناه کبیره کردیم یعنی اگر برم با یک دختر هزارتا کار بکنم اینقدر ایراد نمیگیرن که بازی کردن ایراد میگیرن ای خدا یک پولی برسون از این مملکت فرار کنیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or