سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

mgh2014

کاربر سایت
Apr 8, 2014
75
نام
محمد
آقا داود تبریک
من 19 سالمه پارسال کنکور داشتم و از گیم عقب افتادم الان عمران می خونم قبل کنکور pc بازی می کردم ایشالله تا 2 هفته دیگه ps4 می خرم و به جمعتون می پیوندم

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من 27 سالم تموم شد و رفتم توی 28 ...

خیلی خوشحالم که می بینم بیشتر PS4 داران همانند نسل قبلی کنسول سونی ، Old School ، هستند. :D

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
25 و احساس میکردم دارم بازنشسته میشم ولی در یک عملیات انتحاری ps4 گرفتم و خودمو تو عمل انجام شده قرار دادم :bighug:

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
بچه ها منم 24 سالمه چند ماه دیگه ps4 میگیرم
اتفاقا من فکر میکردم اون هایی که حاضرن ps4 بگیرن و پول بازی اورجینال به این گرونی بدن اکثرا باید بالای 22 باشن و خیلی شون هم عینه من با پول خودشون کنسول بگیرن نه پول باباشون

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
بچه ها منم 24 سالمه چند ماه دیگه ps4 میگیرم
اتفاقا من فکر میکردم اون هایی که حاضرن ps4 بگیرن و پول بازی اورجینال به این گرونی بدن اکثرا باید بالای 22 باشن و خیلی شون هم عینه من با پول خودشون کنسول بگیرن نه پول باباشون

حالا رفیق شما از کجا مطمئنی که همه ی بچه های زیر 22 سال با پول باباشون کنسول و بازی میخرن؟؟؟

نمونش خودم الان 20 سالمه و موقعی که 17 سالم بود دو تا تابستون کار کردم یه ps3 خریدم چون بابام اعتقادی به پول خرج کردن واسه بازی نداره و .....

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یا الله :)
من نیما هستم اکثر بچه های بخش PS3 و PS VITA و XBOX360 منو میشناسن
27 سال تموم کردم و الان دارم 28 رو پر میکنم
متاسفانه وقتم بسیار محدود شده
به دلم یه Call Of Duty مونده :) ، همجور کنسول هست ولی وقت نیست اینشالله بعد امتحانات پایان این ترمم قطعا PS4 رو هم تهیه میکنم ولی کو وقت بازی !!!!!
قدر آزادی خودتونو بدونید اگر مثل من گرفتار شغل دولتی اونم از نوع نفتی بشید میفهمید وقت ندارید وقت استراحت هم توی این سن ورزش میطلبه که اونم کنارش درس سنگین مثل ارشد و پروژه باشه دیگه هـــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــچ
اینشالله امسال درس تموم میشه و FREE تر میشم
البته اگر زندگی بازی سرمون در نیاره :(

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
یا الله :)
من نیما هستم اکثر بچه های بخش PS3 و PS VITA و XBOX360 منو میشناسن
27 سال تموم کردم و الان دارم 28 رو پر میکنم
متاسفانه وقتم بسیار محدود شده
به دلم یه Call Of Duty مونده :) ، همجور کنسول هست ولی وقت نیست اینشالله بعد امتحانات پایان این ترمم قطعا PS4 رو هم تهیه میکنم ولی کو وقت بازی !!!!!
قدر آزادی خودتونو بدونید اگر مثل من گرفتار شغل دولتی اونم از نوع نفتی بشید میفهمید وقت ندارید وقت استراحت هم توی این سن ورزش میطلبه که اونم کنارش درس سنگین مثل ارشد و پروژه باشه دیگه هـــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــچ
اینشالله امسال درس تموم میشه و FREE تر میشم
البته اگر زندگی بازی سرمون در نیاره :(
اقا نیما اگه خیلی ناراحتی من حاضرم بیام بجات کار کنم تو بشین خونه گیم بزن:d فوق لیسانس زمین شناسی مهندسی هستم بیکار و الاف و شغل ازاد دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر