سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
متولد 66.....27 سال
راستش رو بخواین زیاد تو سایت فعالیتی نداشتم ولی خب از اون موقع که عضو شدم(2008) از سایت زیاد استفاده کردم.....از کومودور داشتم تا ps3 و 360 پریمیوم که سه چراغش کردم و دوباره یکی دیگه گرفتمو خلاصه دورانی داشتم....در شرف خرید ps4 هستم.اطرافیانم می گن ول کن دیگه بازی کردنو وقت تلف کردنو ببین اون دوستت 4 سال پیش رفت خارج برای ادامه تحصیل و اون یکی ازدواج کرد رفت پی زندگیشو...خلاصه از این جور حرف ها که زیاد میشنوم. منم به دلیل شرایط مالی فعلا نتونستم برم و فعلا مشغولم.
ولی خب اینو می خوام بگم که فشار زندگی تو این سنین زیاده و فکر کنم همین گیم بازی کردن بتونه کمی ادم رو بیخیال کنه....دوستان گوش ندید به کسایی که می گن دیگه گیم بازی کردن بهت نمیاد....کاریو بکنین که خوشحالتون می کنه و از درون احساس نشاط می کنید.من خودم کاریو می کنم که حس شادی و نشاط بهم میده مثل همین گیم بازی کردن و همچنین فیلم زیاد دیدن......نتایج نظرسنجی هم دیدم خوشحال شدم فهمیدن گیمرهای دهه 60 هنوزم خیلی هاشون گیمر باقی موندن...دم همشون گرم

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
من روزبه 32 ساله از همدان (ت ت 1361/1/23)
بینم از من بزرگترم هست ؟!

دوستی که تاپیک رو زده اگه محل سکونت رو هم اضافه کنی خیلی خوبه اینطوری همشهری ها همدیگرو راحت پیدا می کنند

آخرین ویرایش:

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
دوستان خدا خير تون بده!!
من تازه شهريور ميشم 18 سال
يعني هنوز 17 هستم، اين پدر و مادرم مي گن اين چيزا براي بچه هاي 12-13 ساله است و ديگه نمي خرن!! يعني من هزار تا جرم هم انجام بدم، به اندازه ي بازي كردن نيست!
حالا اومدم اين كامنت هاي دوستان رو نشون مي دم كه ثابت كنم براي بچه ها نيست!
آرزو كنيد برام تا بخرم!
ممنون

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
کامنتای تمام دوستانی که سنشون بالای 25 سال بود رو خوندم ولایک کردم تا یه ماه دیگه هم همتون رو تو psn اد میکنم, سن 27

Sent from my ST15i using Tapatalk

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
فک کنم از همتون کوچیک تر باشم:۱۴

- - -ویرایش - - -

دوستان خدا خير تون بده!!
من تازه شهريور ميشم 18 سال
يعني هنوز 17 هستم، اين پدر و مادرم مي گن اين چيزا براي بچه هاي 12-13 ساله است و ديگه نمي خرن!! يعني من هزار تا جرم هم انجام بدم، به اندازه ي بازي كردن نيست!
حالا اومدم اين كامنت هاي دوستان رو نشون مي دم كه ثابت كنم براي بچه ها نيست!
آرزو كنيد برام تا بخرم!
ممنون

این طرز فکر کاملا غلطه!بچه های 12-13 ساله؟؟؟گیم الان به عنوان یه عرصه بزرگ شناخته میشه!دوتا تریلر از بازیای PS4 نشونشون بده...
الان 80% پدر مادر ها فک میکنن گرافیک بازی ها و کیفیتشون مثل آتاریه:|نه یه فیلم که کنترلش رو خودمون در دست داریم.
پدر مادر منم همین فکر رو میکردن تا وقتی که یه جلسه نشستم توجیهشون کردم الانم شبا میشینیم با هم PES میزنیم!خیلیم خوب!

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
30 سال

myvidc3x1w8u6lsawt8f.gif

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
فک کنم از همتون کوچیک تر باشم:۱۴

- - -ویرایش - - -

این طرز فکر کاملا غلطه!بچه های 12-13 ساله؟؟؟گیم الان به عنوان یه عرصه بزرگ شناخته میشه!دوتا تریلر از بازیای PS4 نشونشون بده...
الان 80% پدر مادر ها فک میکنن گرافیک بازی ها و کیفیتشون مثل آتاریه:|نه یه فیلم که کنترلش رو خودمون در دست داریم.
پدر مادر منم همین فکر رو میکردن تا وقتی که یه جلسه نشستم توجیهشون کردم الانم شبا میشینیم با هم PES میزنیم!خیلیم خوب!

من هم تريلر هاي بازي رو نشون ميدم، و توجيه شون مي كنم كه اين بازي ها آتاري و سگا نيست!
ولي كلاً با نفس بازي كردن مشكل دارن!
ولي مهم نيست ، تا آخر تير ماه مي خرم، حتي اگه لازم باشه كليه ام رو مي فروشم پولش رو جور مي كنم ! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر