سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
من هم تريلر هاي بازي رو نشون ميدم، و توجيه شون مي كنم كه اين بازي ها آتاري و سگا نيست!
ولي كلاً با نفس بازي كردن مشكل دارن!
ولي مهم نيست ، تا آخر تير ماه مي خرم، حتي اگه لازم باشه كليه ام رو مي فروشم پولش رو جور مي كنم ! :)

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
آقا یه کلیه که ارزش این چیزا رو نداره!بده بره بابا:-!
چه کنیم دیگه؟باید ساخت....
فک کنم تنها راه اینه که بیاریشون اینجا نشونشون بدی!
فک کنم اگه اینجا رو هم ببینن میگن:-«دور از جناب همه»-اینا هم یه احمقایی ان مث تو:|خخخخخخخخ.
Δ×O[] just ps4

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
آقا یه کلیه که ارزش این چیزا رو نداره!بده بره بابا:-!
چه کنیم دیگه؟باید ساخت....
فک کنم تنها راه اینه که بیاریشون اینجا نشونشون بدی!
فک کنم اگه اینجا رو هم ببینن میگن:-«دور از جناب همه»-اینا هم یه احمقایی ان مث تو:|خخخخخخخخ.
Δ×O[] just ps4

دقيقاااا!!
البته احمق نگفتن، گفتن كه همه بيكار هستن و از سر بيكاري و علافي بازي مي كنن، مثل خودت!
البته دوستان ناراحت نشن، بالأخره اينجا ايران هست و ..
خودتون مي دونيد ديگه...

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان خدا خير تون بده!!
من تازه شهريور ميشم 18 سال
يعني هنوز 17 هستم، اين پدر و مادرم مي گن اين چيزا براي بچه هاي 12-13 ساله است و ديگه نمي خرن!! يعني من هزار تا جرم هم انجام بدم، به اندازه ي بازي كردن نيست!
حالا اومدم اين كامنت هاي دوستان رو نشون مي دم كه ثابت كنم براي بچه ها نيست!
آرزو كنيد برام تا بخرم!
ممنون

پدر مادر شما اشتباه میکنن !! )x8-| منم 30 سال سن دارم و از آتاری و کمودور شروع کردم به بازی کردن و در این چند سال هم درسم رو خوندم و هم ورزشم رو ادامه دادم و در کنارش هم بازی کامیپوتری هم انجام میدادم و هیچ مشکلی تو زندگی من گیم بازی کردن به وجود نیاورده ولی خب دیگه زیاده روی نباید کرد و باید برای بقیه بخش ای زندی برنامه ریزی هم کرد ولی بازی کامپیوتری در حد عقلانی هیچ مشکلی نداره که هیچ خیلی هم از لحاظ فکری ذهن آدم رو باز میکنه و اصلا شفا دهندست :d

پدر و مادر من هم هیچ وقت به بازی کردن من کاری نداشتن و از این حرف های هزاران سال قبل که گیم برای بچه هاست و از این حرف ها هیچ وقت نمیزدن پس ای پدر مادر هایی که این جوری فکر میکنین ، بچه هاتون رو تحت فشار نذارین که نتیجه عکس میده و به ضررشون هستش حالا از ما گفتن بود ، )xچیه برن طرف مواد مخدر و استفاده بیش از حد الکل و خیلی کار های دیگه خوبه یا مثلا اگه این کار ها رو بکنن بزرگ شدن ؟؟!! اصلا معیار شما برای این که چی برای بزرگ تر ها خوبه و یا بده چیه که این طوری فکر میکنین ؟

حالا برای بچتون کنسول بازی یا کلا وسیله گیم نخرین وقتی کار از کار گذشت و رفت طرف چیزای دیگه حالتون جا میاد که چه اشتباهی کردین و درضمن خودتون رو ز این افکار سنتی و قدیمی رها کنین که تعصبات بی جا در این دنیایی امروزی هیچ جایی نداره ! من مدرک لیسانس کامپیوتر در قسمت سخت افزار گرفتم و این گیم بازی کردن بود که من رو روز به روز کنجکاو تر میکرد تا به دنیای سخت افزار و کامپیوتر برم . دیگه حوصله نصیحت کردن بیشتر رو ندارم و این پست رو برای پدر مادرایی میذارم که هنوز تو تعصبات و سنت های بی جا گیر کردن و ازش در هم نمیان ....

آخرین ویرایش:

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
xچیه برن طرف مواد مخدر و استفاده بیش از حد الکل و خیلی کار های دیگه خوبه یا مثلا اگه این کار ها رو بکنن بزرگ شدن ؟؟!! اصلا معیار شما برای این که چی برای بزرگ تر ها خوبه و یا بده چیه که این طوری فکر میکنین ؟

..

اينجا رو درست مي گيد...
خود من 4 ماهه سيگار مي كشم :) :)

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
نه من افتخار نمي كنم
فقط سخن دوستمون رو تأييد كردم،وگرنه افتخار نداره

ببین دادا تو این سن نرو دنبال این چیزا به نظرم چون با خودت میگی داره با دیگران مثلا پدر و مادرت لچ میکنی ولی کم کم سنت بره بالا متوجه میشی چه کلاهی سرت رفته
هر خلافی بگی کردم افتخار نیست ولی دنبال دود نرو چون از زندگیت لذت نمیبری اگه دلخوشیت این باشه
و اینم بدون 10 سال دیگه بابا مامانتو حرص نمیدی با این کار تو داره زندگیه خودتو خراب میکنی ارزش نداره باو
همین ps4 رو واست میگیرن اگه مشکلت اینه یه خورده اصرار کن میگیرن برات دیگه این بچه بازیا چیه
حالا هر چی بگم میگی این چی ک.... میگه آخه ولی به نظرم دیگه بیخیال سیگار شو

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
ببین دادا تو این سن نرو دنبال این چیزا به نظرم چون با خودت میگی داره با دیگران مثلا پدر و مادرت لچ میکنی ولی کم کم سنت بره بالا متوجه میشی چه کلاهی سرت رفته
هر خلافی بگی کردم افتخار نیست ولی دنبال دود نرو چون از زندگیت لذت نمیبری اگه دلخوشیت این باشه
و اینم بدون 10 سال دیگه بابا مامانتو حرص نمیدی با این کار تو داره زندگیه خودتو خراب میکنی ارزش نداره باو
همین ps4 رو واست میگیرن اگه مشکلت اینه یه خورده اصرار کن میگیرن برات دیگه این بچه بازیا چیه
حالا هر چی بگم میگی این چی ک.... میگه آخه ولی به نظرم دیگه بیخیال سیگار شو

کاملا باهات موافقم!!!
ولی دیگه این بحثا رو تموم کنیم که انجمن از مسیر اصلیش منحرف نشه:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر