سریال The Last of Us

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
من خیلی خوشم نیومد از این اپیزود‌. بنظرم حتی اگه زن و مرد هم بودن زوج و حس همزاد پنداری وجود داشت باز هم اونقد رومنس جذابی نبود برام. البته من در زمینه فیلمای رومنسم بسی سخت پسندم. بازم قسمتایی که جوئل و الی بودن برام جذاب تر بودش. بی صبرانه منتظر داستان اون پدر و پسر سیاه پوستم. یکی از بهترین قسمتای بازی بود بنظرم.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
811
نام
رضا
من خیلی خوشم نیومد از این اپیزود‌. بنظرم حتی اگه زن و مرد هم بودن زوج و حس همزاد پنداری وجود داشت باز هم اونقد رومنس جذابی نبود برام. البته من در زمینه فیلمای رومنسم بسی سخت پسندم. بازم قسمتایی که جوئل و الی بودن برام جذاب تر بودش. بی صبرانه منتظر داستان اون پدر و پسر سیاه پوستم. یکی از بهترین قسمتای بازی بود بنظرم.
برادر بودند اون دو نفر. هنری و سم

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
دوستان از اونجایی که من اندکی فسیل هستم و بازی رو روی ps3 تمام کردم و ذهنم یاری نمیکنه چون خیلی سال ازش گذشته با ذکر اسپویلر جریان بیل و فرانک رو در داستان بازی اصلی برای من بگید تا یاداوری برام بشه
بیل و فرانک حدودا ۲۰ سال تو لینکلن به عنوان زوج زندگی‌میکردن. اما بیل همونطور که تو بازی و سریال دیده میشه زیاد از حد سخت گیره و هیچ کسی رو به قلمرو خودشون راه نمیده و همه جا رو هم مین و تله گذاری کرده.
خلاصه یه زندگی کسالت بار که فقط زنده باشی.
فرانک از یه جایی به بعد از این رفتار بیل خسته میشه و اون رو ترک میکنه و میره و باتری بیل میگیره تا بره ولی در حین مسیر توسط افراد آلوده گاز گرفته میشه اما بلاخره میتونه فرار کنه و تو یه خونه پناه بگیره.
اونجا به نامه برای بیل مینویسه و ازش شکایت میکنه.
Note_from_Frank.png
خب بیل
شک دارم که هرگز این یادداشت به دستت برسه چون اونقدر میترسی که نتونی به این قسمت از شهر بیای.
اما اگر به هر دلیلی این کار را کردی، می خواهم بدونی که از تو متنفرم
با تمام وجود من از این شهر کثیف و از روشهای تو خسته شدم.
من از زندگی چیزهای بیشتری میخواستم و تو نمیتونستی بدست بیاری.
و آن باتری احمقانه ای که مدام در موردش ناله می کردی رو هم برداشم . ولی حدس میزنم حق با تو بود و تلاش برای ترک شهر منو می‌کشه، هرچند هنوزم بهتر از اینکه یک روز دیگر را با تو بگذرونم.
موفق باشی
فرانک

بعدش هم قبل از اینکه کامل آلوده بشه خودکشی میکنه.
وقتی هم که این نامه رو جوئل به بیل میده، بیل اون رو میخونه و با عصبانیت مچاله ش میکنه.

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
451
در مورد رابطه جن،سی بیل و فرنک هیچ نظری نمیتونم داشته باشم غیر از اینکه فقط میدونم برام جذاب نیست.
ولی پسر...
رابطه احساسی که (به دلیل تحمل شدید تنهایی توسط بیل و درک اون توسط فرنک و تلاش در بهبود و درمان احساسات بیل) بین بیل و فرنک شکل گرفته بود طوری احساساتی کرد منو که داشتم از خودم تعجب میکردم که قضیه منم یا سریال اینقدر قشنگ تونسته رومنتیک و دراماتیک باشه‌!

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
اکشن سریال خیلی سطحش پایینه،
اونجا که حمله کردن و بیل معلوم نیست چرا وسط خیابون وایستاده بود و اونور فنس بدلکارا آتیش میگرفتن خودشونو مینداختن زمین، از بدترین اکشن ها ی WD هم کمتر بود
طراحی محله بیل هم خیلی اوت بود فقط یه فنس کشیده بودن فقط مقایسش با خود بازی معلومه چه سرطانی بود برا سازنده ها که بخوان اونجا رو تو دنیای واقعی بسازن که اصلا بی خیال شدن
انگار این فیلنامه رو برا اپیزود ۳ رفتن که هزینه ها بیاد پایین و یکی از تنس ترین مراحل بازی اینجا هیچی به هیچی، کد درو زدن رفتن تو تمام
اما شیمی بیل و فرانک عالی بود، که خب بازیگرهای قدری هستن هردوشون،
اون جمع ۴ تایی شون نمیدونم چرا از ترکیدم از خنده، مخصوصا اونجاش که خانوما بعد ناهار رفتن تو آشپزخونه و پچپچ کردن، مردا هم موندن دور میز power play مردونه کردن با هم😂 یعنی در عین ساختارشکنی به کلیشه ها هم پایبند باشی که این تضاد کمدی نابی شده بود
فرانک که تو زندگی واقعیش هم اره.. اصلا هر جا کارکتر کوییر مرد میخوان که کرینج نشه این بابا رو میارن، تو white lotus هم عالی بود

• Like
Reactions: barneysawyer

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام

بنظرم برای افرادی که این سکانس ها براشون جذاب نیست که هیچ، قدری تهوع آور هم هست، درک رابطه احساسی بین بیل و فرنک فراتر از انتظار باشه و کاملا نرمال باشه که از این قسمت از سریال چندان راضی نباشند.

• Poker Face
Reactions: mohsen2019

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام

بنظرم برای افرادی که این سکانس ها براشون جذاب نیست که هیچ، قدری تهوع آور هم هست، درک رابطه احساسی بین بیل و فرنک فراتر از انتظار باشه و کاملا نرمال باشه که از این قسمت از سریال چندان راضی نباشند.
Screenshot_20230131-102325_Samsung Internet_copy_432x320.jpg

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,243
هیچ شکی نیست ک سریال بهترین اقتباس سینمایی هست ک از بازی گرفته شده ولی واقعا توی این سه قسمتی ک دیدم بنظرم سریال کاملا معمولی هست (نه خیلی چیز wowیی هست نه چیز داغونی) و اگه فن بازی نبودم سریال رو دراپ میکردم.
امیدوارم توی قسمت های اینده روند داستان برام بهتر بشه ، البته ناگفته نمونه یسری تغییراتی ک تو داستان سریال دادن خوب بود.

• Like
Reactions: hitman68

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
بیل و فرانک حدودا ۲۰ سال تو لینکلن به عنوان زوج زندگی‌میکردن. اما بیل همونطور که تو بازی و سریال دیده میشه زیاد از حد سخت گیره و هیچ کسی رو به قلمرو خودشون راه نمیده و همه جا رو هم مین و تله گذاری کرده.
خلاصه یه زندگی کسالت بار که فقط زنده باشی.
فرانک از یه جایی به بعد از این رفتار بیل خسته میشه و اون رو ترک میکنه و میره و باتری بیل میگیره تا بره ولی در حین مسیر توسط افراد آلوده گاز گرفته میشه اما بلاخره میتونه فرار کنه و تو یه خونه پناه بگیره.
اونجا به نامه برای بیل مینویسه و ازش شکایت میکنه.
View attachment 282907
خب بیل
شک دارم که هرگز این یادداشت به دستت برسه چون اونقدر میترسی که نتونی به این قسمت از شهر بیای.
اما اگر به هر دلیلی این کار را کردی، می خواهم بدونی که از تو متنفرم
با تمام وجود من از این شهر کثیف و از روشهای تو خسته شدم.
من از زندگی چیزهای بیشتری میخواستم و تو نمیتونستی بدست بیاری.
و آن باتری احمقانه ای که مدام در موردش ناله می کردی رو هم برداشم . ولی حدس میزنم حق با تو بود و تلاش برای ترک شهر منو می‌کشه، هرچند هنوزم بهتر از اینکه یک روز دیگر را با تو بگذرونم.
موفق باشی
فرانک

بعدش هم قبل از اینکه کامل آلوده بشه خودکشی میکنه.
وقتی هم که این نامه رو جوئل به بیل میده، بیل اون رو میخونه و با عصبانیت مچاله ش میکنه.
واقعا بار رومنس و درام قسمت سوم رو با جریانات مشابه در بازی مقایسه کنید ، اتفاقات بین بیل و فرانک تو بازی خیلی سطحی و دو بعدی به نظر میاد (که البته لزومی هم نداشت برای یه کرکتر فرعی داخل بازی ی داستان فوق خفن بنویسن)
چیزی که واضحه اینه که سریال خیلی پخته تر از بازی نوشته شده (خب به هر حال چندین سال از ایده و ساخت بازی میگذره ، مدیومش فرق داره و ضمن اینکه سازنده سریال دست و ذهنش بازتره و داره با اقتباس از منبع اون رو چکش کاری میکنه).
منم خودم به شخصه خیلی حس خوشایندی ندارم از اون تیپ سکانس های اتاق خواب رو ببینم (هرچند که هممون خوب میدونیم اینجا هم اگر جنسیت کرکترها به زن تبدیل میشد ، آب از لب و لچه هممون آویزون میشد!) اما وقتی کلی بهش نگاه میکنی میبینی این صحنه ها باعث شدن انتهای اپیزود بار احساسی خیلی بیشتری به بیننده وارد کنه که نکته مثبت بزرگیه براش.
به نظر من سریال داره راهش رو درست میره ، خیلی هم درست می‌ره.این حجم از تعریف و تمجید و بازدید کننده و اقبال عمومی صلواتی شکل نمیگیره ، هرچند که قطعا مثل بازیش قرار نیس همه رو راضی نگه داره.

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
حالا یه نفس عمیق بکش ... امیدوارم تخلیه شده باشی :D
________
قطعا یه سری به دلایلی که میدونید با این اپیزود فشاری میشن مناسب همه نیست :D

اون موقع که من ۱۰ سال پیش در مورد الی و The Last of Us می‌نوشتم و ۳۶ هزار تا بازدید می‌گرفت تو تازه بازی‌ستر رو کشف کرده بودی پسر خوب. پس حداقل وقتی می‌خوای مزه بریزی اول ببین با کی طرفی.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اون موقع که من ۱۰ سال پیش در مورد الی و The Last of Us می‌نوشتم و ۳۶ هزار تا بازدید می‌گرفت تو تازه بازی‌ستر رو کشف کرده بودی پسر خوب. پس حداقل وقتی می‌خوای مزه بریزی اول ببین با کی طرفی.
وای چقدر خفنی ! حالا چون 10 سال پیش یه مقاله سطح پایین نوشتی خودتو بالاتر از بقیه میبینی ؟ منم 14 سال پیش تو دنیای بازی بودم و مینوشتم چه ربطی داره ؟ الان مثلا با این نوع کامنت دادن خیلی سطحت بالا رفت ؟ کسی که اکانت imdb میسازه بخاطر یه سری موارد 1 بده سطح خودشو نشون داده و مجددا با نوع کامنت دادنش سطحشو برا بار دوم نشون میده . احتیاجی نی من مزه بپرونم خودت با نوع بیانت نشون میدی با کی طرفیم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
اوه اوه ... ببخشید که بنده خدا از روی عکس پروفایل و یوزر و سال عضویت و تعداد پست ها نفهمید شما مقاله 36 هزار بازدیدی نوشتید و با لحنش به شما بی احترامی کرد جناب!

احتمالا اگه کامنت شما تو IGN لایک بشه باید جلوتون خم و راست بشن اعضای بازی سنتر!

انسانی که رفته بعد از تماشای این سریال عضو IMDB شده و 1 داده و با خوشحالی کار عجیب خودشو توجیه میکنه و بعد دیگران رو با سطح "میدونی من کی ام و چی ام و چیکار کردم" خطاب میکنه، قطعا این تاپیک و این سریال براش سمه و بهتره سمتش نیاد.

متاسفانه عقبه شما برای هیچکس کمترین اهمیتی نداره، این رفتار شماست که باعث میشه ما به شما و نظرتون احترام بزاریم یا نزاریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر