سریال The Last of Us

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
آخرین ویرایش:

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
عجـــب اپیزود خوبی بود(3) =D>

چقدر ماهرانه مسیر بازی از سریال رو جدا کردن و چقدر خوب اینکار پیش رفت =D> شخصا حسابی لذت بردم از پرداخت شخصیت ها و مسیری که نسبت به بازی جایگزین شد

دانلود اپیزود ها و زیرنویس ها

نکته :
اونهایی که این چند سال رو تو غار بودن بعد از این اپیزود دوباره پیداشون میشه ... , lol :D

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دوستان منتظر جهاد اکبر یه سری باشین🤣
چون یه مسئله ای که تو بازی فقط بهش اشاره شده اینجا با جزئیات کامل نشون میدن....
ما گفتین با اپیزود left behind میان بیرون ولی زودتر فرصت نصیبشون شد.....
درضمن بهترین اپیزود سریال بود
همونطور که گفتم سریال فراتر از بازیه و کلا تو یه لول دیگست

آخرین ویرایش:

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
قسمت سوم عالی بود. اصلا توقع نداشتم داستان بیل و فرانک رو اینجوری جلو ببرن. هم درامش بیشتر شد و هم معرفی شخصیت فرانک و بیل پخته تر و قابل درک تر.
اشاره جالب سریال به اون گور دسته جمعی و بعد نشون دادن اون مادر و نوزادش و آغاز داستان فرانک شاهکار بود.
با یه درام دردناک نحوه تنها شدن بیل رو به خوبی نشون دادن.
در مورد رابطه بیل و فرانک، بنظرم اصلا غیرمنطقی نیست، بیل برای چند سال تنها بود و این تنهایی میتونه هر جنبده ای رو جذاب کنه!! اونم توی اون فضای آخر زمانی و وحشتناک (منظور تنهایی مطلق هست نه مجردی)
از طرفی تو خود بازی هم رابطه بیل و فرانک همینجوری بود فقط یکم پر جدال تر.
نوع آشنایی و نحوه ارتباطشون هم بنظرم مسیر خیلی خوبی رو انتخاب کرد که هم برای مخاطبی که بازی رو انجام نداده قابل درک باشه و هم برای کسایی که بازی رو رسما جویدن. این نحوه جدید روایت رو خیلی دوست دارم چون باعث میشه خودمم سورپرایز بشم و اینکه برام سوال بود چطوری میخوان نحوه مرگ فرانک رو نشون بدن ولی یه حرکتی زدن که تا آخر قابل حدس نبود مخصوصا همراهی بیل با فرانک.
اون توصیه بیل به جوئل هم پیش زمینه خوبی شد برای آخر داستان.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
البته الان یه سری معلوم الحال فشاری اتک زدن و دارن ۱ میدن بهش :D

View attachment 282823

اینا رامین از 2020 تا الان همچنان دارن فشار می خورن؟! همیطور پیش برن تا پایان فصل اول که جر می خورن :D عزلت گزیدن مثل غار الان جوابه

View attachment Untitled566(1).mp4

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
قسمت سوم هم دیدم و واقعا بی‌نظیر بود. برام جالب بود و قشنگ متوجه شدم چطور تو فضای سینما تلویزیون میشه تو بازه زمانی خیلی کمتر چنین پرداخت های عمیقی داشت. دقیقا تا الان هر سه قسمت روند صعودی داشتن و موندم باقی اپیزودها می‌خوان چی نشونمون بدن. بعد این فصل تحمل برای فصل دوم واقعا کار حضرت فیله :D
فقط یک مشکلی با بعضی آثار آخرالزمانی دارم که با دیدن تلو دوباره تو ذهنم اومده. این که چرا تو اون دنیا لباس‌ها و کلا صحنه‌ها خیلی تر و تمیز هستن. منظورم صرفا این اپیزود نیست. مثلا بنظرم لباس جول و الی و ... یکمی باید شلخته تر و کثیف تر باشه. این لامصب‌ها لباساشون از دوران پیش از اخر الزمان ما هم مرتب تره:D

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
من تریلرهارو ندیده بودم تا حد ممکن و شنیده بودم که قسمت سوم کلی هایپ شده و ... که انتظار چیز اکشن طوری رو داشتم ولی چقدر سورپرایز شدم شخصا!
در کنار جمله تکراری ولی مهم این که همچنان بازی بازیگرا توی یک سطح دیگه ای سیر میکنه و چجوری 2 تا شخصیت که بار اوله وارد سریال شدن (به لطف بازیگراشون مخصوصا فرانک) تا این حد میتونن تاثیرگذار ظاهر بشن هر چقدرم که ادم تعریف کنه بازم کمه.بازم اشاره کنم به بازی زیرپوستی پدرو پاسکال مخصوصا سکانس خوندن نامه و اون لحظه که از شدت غم اومد بیرون که نمیدونم این بشر چرا اینقدر خوبه!هر قسمت ادم با خودش میگه این دیگه ته پدرو پاسکاله ولی بازم قسمت بعد یه جنبه دیگه ای از جوئل رو نشون میده و بازم ادم شوکه میشه!
این رابطه بین بیل و فرانک هم با وجود این که خودم طرفدار این چنین مسائل نیستم ولی به قدری زیبا و تاثیرگذار نشونشون دادن که من از سکانس خواسته های فرانک برای روز اخر تا لحظه اخر که جوئل و الی با ماشین زدن بیرون کلا تو بغض بودم!بازیگر فرانک چقدر زیبا بازی کرد و چقدر تماشایی اون شرایط وحشتناک دنیای نابود شده رو، برای یه ادم دیگه قابل تحمل کرد.اون روز اخرشون با همدیگه اگه هر فیلم یا سریال دیگه ای بود من کلا اسکیپ میکردم ولی اینجا به قدری تاثیرگذار بود که خودم کرک و پرم ریخته بود که دارم با بغض اینجاهارو تماشا میکنم!
بعد کلی به ظاهر انتقاد (البته اگه از روی منطق باشه و نه دلیل دیگه ای) که چرا عیناً شبیه بازیه و سازنده ها جسارت نمایش اتفاق جدید رو ندارن، قسمت سوم حجت رو حتی برای اون دسته از افراد هم تموم میکنه.خیلی قشنگ تونستن جنبه جدیدی از این دنیا رو نشون بدن که تو بازی در حد اشاره و اینا بود. بعد کلی سر و کله زدن با مبتلاها و ترس و وحشت و ... ، آرامش و عشق و غم و درد این قسمت هم خیلی چسبید هم پدر احساسات مارو دراورد!
عشقی که این قسمت تماشا کردم نه تنها کلی زیبا و منحصر به فرد و خاص بود، بلکه کلا عقیده سفت و سخت منو نسبت به این مسائل به چالش کشید و یه حال خیلی خاصم کلاً!فقط میشه تشکر کرد از خالق این قسمت بابت این همه زیبایی.
____
ای کاش امثال نتفلیکس یاد بگیرن که اگر هم میخواین چنین داستانها و روایاتی رو به تصویر بکشین، جوری درست کنین که در خدمت داستان باشه.یادمه بابت رابطه بیل و فرانک یه عده کلی ترول میکردن و مسخره بازی درمیاوردن ولی دیدیم چجوری رابطه عاشقانه ای و در عین حال خاصی رو به تصویر کشیدن که من خودم شخصاً با عقاید متضادم نسبت به این مسائل کلی احساسی شدم و گویا خیلی های دیگم همین تجربه رو داشتن. واقعا سریال TLOU جدای از اینکه بهترین اقتباس از بازی ها هست، یه کلاس درسیم میتونه باشه برای به تصویر کشیدن مسائل خاصی که امثال نتفلیکس به کثافت کشیدنش.

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بچه ها کسی از این اپلیکیشن بلبل جان سریال رو دنبال میکنه؟
هنوز قسمت سوم نزاشته خواستم بدونم اگر تا شب نمیزاره از جای دیگه بزنم دانلود

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
بچه ها کسی از این اپلیکیشن بلبل جان سریال رو دنبال میکنه؟
هنوز قسمت سوم نزاشته خواستم بدونم اگر تا شب نمیزاره از جای دیگه بزنم دانلود
چرا از دیجی مووی نمیگیری ؟ هم زیرنویس چسبیدس هم سانسور نداره و 8 مدل کیفیت مختلف میزاره

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر