سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد]

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
خب این فصل هم تموم شد واقعا عالی بود من که دلم نمیومد پشت سر هم ببینم که زود تموم بشه واسه همین کم کم میدیدم:D
در کل فصل خوبی بود به نظرم چاشنی طنز این فصل بیشتر شده بود و این کمک می کرد به فان شدن بیشتر سریال و اینکه با هاپر و اون یارو گنده بک روسی که شبیه ارنولد ترمیناتور بود هم خیلی حال کردم آخرشم که هاپر خوب حالشو گرفت.:Boxing:
منتظر فصل بعدیم...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
خب ما هم بالاخره فصل سوم رو دیدیم و بسی لذت بردیم. :D
شاید اون تازگی قبل رو نداشته باشه، ولی هنوز کیفیتش بالاست و آدم رو بدجوری جذب میکنه. در کنار شخصیت‌های قبلی که همگی عالی هستن و بازی‌های به شدت خوبی هم دارن، شخصیت‌های جدید هم خیلی خوب از آب در اومده بودن و با قبلی‌ها ترکیب شده بودن. از رابین تا اریکا که البته شخصیت جدید نیست، ولی خب حضورش توی فصل‌های قبلی انقدر کم بود که میشه یه جورایی جدید محسوبش کرد و من عاشقش شدم، با اون نوع حرف زدن باحال و لاتی! :D
چیزی که ناامیدم کرد، زنده موندن احتمالی (۹۹٪) هاپر هست. دوست داشتم یا کلاً اتفاقی براش نمی‌افتاد، یا حالا که اون صحنه تأثیرگذار رو نشون دادن دیگه کارش رو تموم می‌کردن. نه اینکه باز برگرده و مشخص بشه که زنده مونده. یه ایراد بزرگ دیگه هم کل ماجرای روس‌ها بود که در حد برنامه کودک اجرا شد. :D یعنی انقدر این بچه‌ها راحت رفتن توی تشکیلات روس‌ها که من تا مدتی انتظار داشتم یه شخصیت خبیث از راه برسه و بزنه تو گوش اینا و بگه «داداش! ما خودمون اجازه دادیم شما بیاین اینجا و براتون کلی نقشه داریم، وگرنه انقدر احمق و داغون نیستیم که بتونین در این حد ساده وارد تشکیلات ما بشین!»
البته بخشی از ماجرای روس‌ها تعمدی هست و مثلاً میخواد به فضای دهه ۸۰ عرض ارادت بکنه که آمریکایی‌های قهرمان توی فیلم‌ها هر کاری می‌کردن و این حرفا، ولی دیگه زیادی اغراق‌آمیز بود که ۴ تا دونه بچه هر کاری بخوان بکنن و آخرش هم روس‌ها رو زمین‌گیر کنن و از پایگاه بزنن بیرون!
ولی به جز این قضایا، از بقیه جهات واقعاً فصل خوبی بود و البته حیف که ادامه پیدا میکنه. خیلی دوست داشتم همین‌جا تموم بشه در اوج، و مثلاً ۱۰ سال بعد کل عوامل دور هم جمع بشن و در حالی که بچه‌ها بزرگ شدن، سری جدیدش رو بسازن. ولی الآن دوباره توی فصل ۴ این جک جونورها میان و یکی دو تا شخصیت رو تحت کنترل می‌گیرن و El خون‌دماغ میشه و آخرش دروازه رو می‌بندن و... یعنی یه ذره تکراری میشه دیگه، مگر اینکه تغییرات اساسی بدن. به هر حال باید منتظر موند و دید چی میشه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
خب ما هم بالاخره فصل سوم رو دیدیم و بسی لذت بردیم. :D
شاید اون تازگی قبل رو نداشته باشه، ولی هنوز کیفیتش بالاست و آدم رو بدجوری جذب میکنه. در کنار شخصیت‌های قبلی که همگی عالی هستن و بازی‌های به شدت خوبی هم دارن، شخصیت‌های جدید هم خیلی خوب از آب در اومده بودن و با قبلی‌ها ترکیب شده بودن. از رابین تا اریکا که البته شخصیت جدید نیست، ولی خب حضورش توی فصل‌های قبلی انقدر کم بود که میشه یه جورایی جدید محسوبش کرد و من عاشقش شدم، با اون نوع حرف زدن باحال و لاتی! :D
چیزی که ناامیدم کرد، زنده موندن احتمالی (۹۹٪) هاپر هست. دوست داشتم یا کلاً اتفاقی براش نمی‌افتاد، یا حالا که اون صحنه تأثیرگذار رو نشون دادن دیگه کارش رو تموم می‌کردن. نه اینکه باز برگرده و مشخص بشه که زنده مونده. یه ایراد بزرگ دیگه هم کل ماجرای روس‌ها بود که در حد برنامه کودک اجرا شد. :D یعنی انقدر این بچه‌ها راحت رفتن توی تشکیلات روس‌ها که من تا مدتی انتظار داشتم یه شخصیت خبیث از راه برسه و بزنه تو گوش اینا و بگه «داداش! ما خودمون اجازه دادیم شما بیاین اینجا و براتون کلی نقشه داریم، وگرنه انقدر احمق و داغون نیستیم که بتونین در این حد ساده وارد تشکیلات ما بشین!»
البته بخشی از ماجرای روس‌ها تعمدی هست و مثلاً میخواد به فضای دهه ۸۰ عرض ارادت بکنه که آمریکایی‌های قهرمان توی فیلم‌ها هر کاری می‌کردن و این حرفا، ولی دیگه زیادی اغراق‌آمیز بود که ۴ تا دونه بچه هر کاری بخوان بکنن و آخرش هم روس‌ها رو زمین‌گیر کنن و از پایگاه بزنن بیرون!
ولی به جز این قضایا، از بقیه جهات واقعاً فصل خوبی بود و البته حیف که ادامه پیدا میکنه. خیلی دوست داشتم همین‌جا تموم بشه در اوج، و مثلاً ۱۰ سال بعد کل عوامل دور هم جمع بشن و در حالی که بچه‌ها بزرگ شدن، سری جدیدش رو بسازن. ولی الآن دوباره توی فصل ۴ این جک جونورها میان و یکی دو تا شخصیت رو تحت کنترل می‌گیرن و El خون‌دماغ میشه و آخرش دروازه رو می‌بندن و... یعنی یه ذره تکراری میشه دیگه، مگر اینکه تغییرات اساسی بدن. به هر حال باید منتظر موند و دید چی میشه.
خودمو آماده کردم این همه فصل برای روبرو شدن ال با نسخه اصلی غول تشن ماجرا ! ، در مقیاس واقعی و در دنیای خودمون دیدن داره ! ، هزینه زیادی میطلبه فصل بعدی ولی ارزششو داره ، فکر نمیکنم حداقل بین بچه های فروم ، کسی به اندازه من از مرگ بیلی ناراحت شده باشه ‌‌‌‌، دروازه همونطور که گفته شد هر جا میتونه باشه ، بنظرم وقتشه که باز بشه و .. ، مدل آدمایی مثل هاپر همیشه با مرگ دستوپنجه نرم میکننو به استقبالش میرن ! ، و جالبی سریال یا فیلمای دهه هشتادی اینه که اونا دنیا رو نابود میکنن نه دنیا اونا رو ، حس جالبی داشت برام پایان سریال ، شاید اگر سریال دیگه ای بود نقد میکردم این قسمتو یا به قول دوستان بعضی ضعفهاشو نکته منفی میدونستم ، ولی حالو هوای سریال توی اون دهه بنظرم به همین دیوونه بازیاشه .

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
منم بالاخره تمومش کردم.
راستش دو سه صفحه اخیر رو خوندم تعجب کردم که تقریبا همه راضی بودن. از طرفی خوشحالم ملت راضی هستن، از اون طرف هم از خودم ناراضی‌ام که چرا نتونستم از این فصل به اندازه کافی لذت ببرم :D
راستش بنظرم Stranger Things هم تا دو فصل دووم آورد و دیگه چیزی واسه ارائه نداره...خیلی هم از اون حال و هوای معماگونه و بعضا ترسناکش فاصله گرفته.
بشدت سعی کرده بودن با صحنه‌های حال به هم زن یکمی بترسونن و هیجان‌انگیز کنن ماجرا رو ولی اصلا هوشمندی فصل‌های قبل رو نداشت بنظرم.
چقدر هم شعار دادن توی این فصل...تقریبا توی هر موضوعی یه ورودی کردن! بحثشم مفصله و اصلا حوصله‌اش نیست :D
واسه من تنها جذابیت فصل همون شخصیت‌هایی بودن که فصل اول و دوم باهاشون ارتباط برقرار کرده بودیم...لحظات فان خوبی هم توی این فصل دیدیم که باعث شد حداقل از دیدنش پشیمون نشم. ولی کلا بعیده بعدا که منتشر شد، سراغ فصل چهارم الی آخر برم...همونطور که گفتم دیگه حرفی نداره برای گفتن، صرفا واسه اینکه طرفدارا خواهانش هستن، دارن ادامه میدن.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
مرگ هاپر به شدت ناراحتم کرد اما حالا که کشتنش امیدوارم برش نگردونن و اون آمریکایی یا یک شخصیت کاملاً جدید باشه یا اون کاراکتر دکتری که نقشش رو " ماتیو موداین " بازی میکردم و اسمش یاد نیست .
دبل H هم ترکوندن طبق معمول .

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
سلام
مرگ هاپر به شدت ناراحتم کرد اما حالا که کشتنش امیدوارم برش نگردونن و اون آمریکایی یا یک شخصیت کاملاً جدید باشه یا اون کاراکتر دکتری که نقشش رو " ماتیو موداین " بازی میکردم و اسمش یاد نیست .
دبل H هم ترکوندن طبق معمول .
نکشتنش که
صحیح سالم بود اخرش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
گذشته از این، امیدوارم فصل جدید تفاوت‌های بیشتری با قبل داشته باشه و باز تکرار همون ماجراها نباشه که یه جونوری از راه برسه و بچه‌ها نقشه بکشن و اون وسط یه شخصیتی توسط جونوره تسخیر بشه و اون یکی خون‌دماغ بشه و... خیلی تکراری میشه دیگه.
داستاناشون ته کشیده دیگه، با اینکه بنظرم سیزن 3 خوب بود اما قشنگ مشخصه ماجراهاش داره تکراری میشه بجا اینکه داستانو جمع و جور کنن واسه یک پایان خوب، Romance ـشو زیاد کردن که تایم سریالو پر کنه و بیننده تینیجر هم جذب کنه :D فک نکنم فرمولش رو هم عوض کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر