سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد]

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
برگام:D

گویا دو اپیزود از سیزن 4 سریال حسابی طولانین
طولانی که چه عرض کنم، اندازه ی یه فیلمه هر کدومش:D
این سیزن 9 اپیزودیه که آخریش اینجور که گفتن 2 ساعته!:D

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
مدت زمان هر قسمت:
• Episodes 1-6 = around 1 hour 15 minutes each
• Episode 7 = 1 hour 38 minutes •
Episode 8 = 1 hour 25 minutes •
Episode 9 = 2 hours 30 minutes

بودجه هر قسمت 30 میلیون دلار بوده!
اخرین باری که شاهد مدت زمان زیادی برای هر قسمت بودیم مربوط میشد به فصل آخر گیم آف ترونز!
امیدوارم St سرنوشتش شبیه به اون نباشه...

• Sad
  • Like
Reactions: Taha75 and Vesemir

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
کاربران گذاشتند که فصل چهارم کامل بیاید و بعد نظر بدهند؟ یا اینکه کلا وضعیت به طوری است که دل و دماغ تماشای هیچ چیزی را ندارید؟
مثل همیشه عالی بود . روی شخصیت ها تمرکز بیشتری کرده مخصوصا اینکه شخصیت ها در دوران بلوغ هستند . موجودی قدرتمند از دنیای موازی پیدا شده با قدرت های خاص . در کل روند سریال عالی هست . ترکیب تینیجری و بزرگسالانه که بالانس خوبی دارد . برای هر قسمت ۳۰ میلیون دلار خرج کردند که می شود در سریال دید .

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
کاربران گذاشتند که فصل چهارم کامل بیاید و بعد نظر بدهند؟ یا اینکه کلا وضعیت به طوری است که دل و دماغ تماشای هیچ چیزی را ندارید؟
بدون این که مطلع باشم از این موضوع که دو قسمت آخر رو گذاشتن برای یک ماه دیگه شروع کردم به دیدن.
قسمت پنجم هستم. تا فردا احتمالا پارت اول رو تموم می‌کنم...
نمی‌دونم به یاد دارید یا نه؟ در سریال پژمان، داشتن با هم دیگه بحث می‌کردند، یکیشون اظهار نظر کرد و گفت: ترمیناتوری که توش آرنولد نباشه ترمیناتور نیست!
Stranger Things هم برای من انگار مثل سابق نیست، داستان نه در فصل پاییزه و نه شهر هاوکینز! :D
یه خرده ترسناک شده! اما خوب داره پیش میره :D
چه خبر از متا و نمرات؟ وضعیت چجوریاست؟8->

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
سریال طرفداران خودش رو این جا داشت. از اون سریال های Binge Watch هست ولی از اینکه کسی نظری نداد اینجا تعجب کردم!
بدون این که مطلع باشم از این موضوع که دو قسمت آخر رو گذاشتن برای یک ماه دیگه شروع کردم به دیدن.
قسمت پنجم هستم. تا فردا احتمالا پارت اول رو تموم می‌کنم...
نمی‌دونم به یاد دارید یا نه؟ در سریال پژمان، داشتن با هم دیگه بحث می‌کردند، یکیشون اظهار نظر کرد و گفت: ترمیناتوری که توش آرنولد نباشه ترمیناتور نیست!
Stranger Things هم برای من انگار مثل سابق نیست، داستان نه در فصل پاییزه و نه شهر هاوکینز! :D
یه خرده ترسناک شده! اما خوب داره پیش میره :D
چه خبر از متا و نمرات؟ وضعیت چجوریاست؟8->

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
تا یکی مونده به اخر دیدم تا اینجا که رضایت بخش بوده اون دو قسمت اخری رو کاش زودتر میدادن جمع میشد

• Like
Reactions: Taha75

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
اخرین باری که شاهد مدت زمان زیادی برای هر قسمت بودیم مربوط میشد به فصل آخر گیم آف ترونز!
امیدوارم St سرنوشتش شبیه به اون نباشه...
پروردگار را شاکرم که فصل آخر St به سرنوشت Got مبدل نشد!:D
امان از عشق به چیزی. تارانتینو اشتباه نگفته بود که برای فیلم ساختن نیازی نیست فلان لنز یا دوربین رو بشناسید!
همین که عاشق فیلم ساختن باشید، نتیجه‌ کارتون قابل قبول خواهد شد...
این برادران دافر نشون دادن واقعاً عاشق سینما و بازی‌های بچگیشون بودن. ارجاعات این قدر زیاده که آدم حظ می‌کنه...
باز هم باید یک ماه دیگه صبر کرد!:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر