سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد]

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
نمیشه با قاطعیت گفت انصافاً ممکنه هر آمریکایی باشه :D
اگه هر آمریکایی بود نیازی نبود با این قاطعیت هینت بدن بعد تیتراژ (دیالوگی که ردوبدل شد):D (اشاره به آمریکایی و جسور بودنش)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
اگه هر آمریکایی بود نیازی نبود با این قاطعیت هینت بدن بعد تیتراژ (دیالوگی که ردوبدل شد):D (اشاره به آمریکایی و جسور بودنش)
اونجا فقط میگه آمریکاییه نه...چطور جسور بودن و کله خر بودن ازین جمله دراومده؟
شاید شهرداره...روسا ربودنش میخوان روش آزمایش انجام بدن بشه ویلین فصل بعد!
.
فصل یک مایک جفتش رو پیدا کرد
فصل دو لوکاس
این فصلم داستین
دیگه نوبتی هم باشه فصل دیگه نوبت ویل ـه
هرچند یه جوریه، احساس میکنم یه حسی نسبت به مایک داره و خود مایک خبر نداره!
تا قبل از رابین خبری ازین چیزا نبود،بعید نیست فصل بعدی با بزرگتر شدن کارکترا، عوامل این موردم بچپونن تو سریال

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اونجا فقط میگه آمریکاییه نه...چطور جسور بودن و کله خر بودن ازین جمله دراومده؟
شاید شهرداره...روسا ربودنش میخوان روش آزمایش انجام بدن بشه ویلین فصل بعد!
.
فصل یک مایک جفتش رو پیدا کرد
فصل دو لوکاس
این فصلم داستین
دیگه نوبتی هم باشه فصل دیگه نوبت ویل ـه
هرچند یه جوریه، احساس میکنم یه حسی نسبت به مایک داره و خود مایک خبر نداره!
تا قبل از رابین خبری ازین چیزا نبود،بعید نیست فصل بعدی با بزرگتر شدن کارکترا، عوامل این موردم بچپونن تو سریال
شهردارو خود پلیس آمریکا دستگیرش کرد ! ، وقتی سلول اولو بیخیال میشه و درب سلول دوم رو باز می کنه ، بنظر میاد بخاطر راحتتر بودن بردن زندانیه ، دستاشم دیدی بسته نبود ، دو نفری میپرن سرش ! ، بیخیال شدنو جسور بودن منظورم این بود که از پسش بر نمیان ، بنظر من زندست .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
شاید این جا تنها کسی باشم که با مرگ جیم هاپر موافقم. به نظرم باید سریال یک مرگ غیرمنتظره نشون می داد و به نظرم مرگ یکی از شخصیت های اصلی به جا بود. به نظرم یا باید ویل کشته می شد ( که چنین احساسی را بهش داشتم) یا جیم که خیلی بهش مانور داده شد. در هرصورت با توجه به آن صحنه و قدرت اشعه دستگاه که توانایی پورد کردن هر انسانی را داشت، باید مرگ هارپر را قطعی بدانیم. زنده ماندنش با عقل جور درنمی آید و آن امریکایی و کاملا قضیه کشته شدن با الون فصل اول بسیار فرق دارد. باید سریال به مقطعی برسد که ما به حالی کند که هر یک از کاراکترها در خطر مرگ قرار دارند. شاید اون آمریکایی در زندان شوروری یک کاراکتر جدید باشد که قرار است در فصل چهارم معرفی شود! چیزی در حد و اندازه قدرت الون شاید!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
شاید این جا تنها کسی باشم که با مرگ جیم هاپر موافقم. به نظرم باید سریال یک مرگ غیرمنتظره نشون می داد و به نظرم مرگ یکی از شخصیت های اصلی به جا بود. به نظرم یا باید ویل کشته می شد ( که چنین احساسی را بهش داشتم) یا جیم که خیلی بهش مانور داده شد. در هرصورت با توجه به آن صحنه و قدرت اشعه دستگاه که توانایی پورد کردن هر انسانی را داشت، باید مرگ هارپر را قطعی بدانیم. زنده ماندنش با عقل جور درنمی آید و آن امریکایی و کاملا قضیه کشته شدن با الون فصل اول بسیار فرق دارد. باید سریال به مقطعی برسد که ما به حالی کند که هر یک از کاراکترها در خطر مرگ قرار دارند. شاید اون آمریکایی در زندان شوروری یک کاراکتر جدید باشد که قرار است در فصل چهارم معرفی شود! چیزی در حد و اندازه قدرت الون شاید!
اگه قدرتی در حد ال یا حتی کمتر داشت توی سلول بنظر عادی کنار بقیه زندانیش نمیکردن ! مثل ال ، و انقدر بی اهمیت نبود که سرباز مهم نباشه براش غذای بعدیِ موجود قراره کدومشون باشه ، ما یه مرگ غیر منتظره فصل قبل داشتیم ، اینکه چطور از اون جهنم جون سالم به در برده قسمت هیجان انگیزشه ! ، فصل بعد جیم هاپر در صورت زنده بودنش قسمت درام ماجرا رو صدچندان میکنه و از این نظر ، داستان مثل همین فصل شاخه بندی و هر کس مسیر متفاوت و درعین حال یک هدفو دنبال میکنن ، از نظر من جذابیت زیادی داره .

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
تا اینجا که سه قسمت فصل 3 رو دیدم بنظرم یه سروگردن از فصل های قبلی بالاتر و بهتره هرچند فصل های قبلم خیلی عالی بودن کلا میشه تو هرفصل پیشرفت نسبت به فصل قبل رو لمس کرد که این خیلی خوبه امتیازمم 9.5/10 تا اینجای کار

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
امروز تموم کردم این فصلو، کاملا قابل قبول بود و در حد سیزن های قبلی هم بود اما موندم چرا اونقدی که امسال Got کوبیده شد سر باگاش به این مدل سریالا هیچ گیری داده نمیشه :D
درسته انتظار واقع گرایانه بودن نداریم از این گونه سریالا، با بقیه چیزاش کاری ندارم اما ناموسا اون پایگاه زیرزمینی روسی کلا باگ بود سیستمش بنظرم :D اول که چهار بچه اونطوری راحت رفتن داخل به کنار برگشتنشون بالا خیلی کشکی بود، زمینو با اون چیزای سبز سوراخ کردن یک دفعه کل سربازای محیط ناپدید شدن؟ :D حتی جلو در آسانسورم دیگه کسی نبود، سر اومدن هاپر هم قضیه همینطوری، رفت کلیدارو بزنه تیر هوایی میزنه یک ساعت اونجا اینور اونور میرن یک سرباز نبود بیاد جلوشونو بگیره تا موقعی که ویلین مهم داستان بیاد داخل :D
بازم اگه اشتباه میکنم بگید.

در مورد اون آمریکایی آخر اپیزود بنظرم هاپر هست، کلا سریالی نیست که کارکترای اصلی رو راحت به فنا بده، این قضیه ـه"Not the american" یک جورایی واضحه تاکید دارن رو آمریکایی بودنش، دلیلی نمیبینم واسه کسی غیر هاپر بخوان رو آمریکایی بودنش تاکید کنن، مگه اینکه هایپ فیک باشه که از آخر یکی دیگه در بیاد :D

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
امروز تموم کردم این فصلو، کاملا قابل قبول بود و در حد سیزن های قبلی هم بود اما موندم چرا اونقدی که امسال Got کوبیده شد سر باگاش به این مدل سریالا هیچ گیری داده نمیشه :D
درسته انتظار واقع گرایانه بودن نداریم از این گونه سریالا، با بقیه چیزاش کاری ندارم اما ناموسا اون پایگاه زیرزمینی روسی کلا باگ بود سیستمش بنظرم :D اول که چهار بچه اونطوری راحت رفتن داخل به کنار برگشتنشون بالا خیلی کشکی بود، زمینو با اون چیزای سبز سوراخ کردن یک دفعه کل سربازای محیط ناپدید شدن؟ :D حتی جلو در آسانسورم دیگه کسی نبود، سر اومدن هاپر هم قضیه همینطوری، رفت کلیدارو بزنه تیر هوایی میزنه یک ساعت اونجا اینور اونور میرن یک سرباز نبود بیاد جلوشونو بگیره تا موقعی که ویلین مهم داستان بیاد داخل :D
بازم اگه اشتباه میکنم بگید.

در مورد اون آمریکایی آخر اپیزود بنظرم هاپر هست، کلا سریالی نیست که کارکترای اصلی رو راحت به فنا بده، این قضیه ـه"Not the american" یک جورایی واضحه تاکید دارن رو آمریکایی بودنش، دلیلی نمیبینم واسه کسی غیر هاپر بخوان رو آمریکایی بودنش تاکید کنن، مگه اینکه هایپ فیک باشه که از آخر یکی دیگه در بیاد :D
حرفات در مورد این سریال رو قبول دارم. ولی گات به خاطر باگ هاش کوبیده نشد! وقتی کلیات داستان خوبه، به اون باگ ها توجهی نمیشه. والا توی اپیزود نبردحرامزادگان هم یه جا شمشیر جان عین کاغذ تکون میخوره وقتی سوار اسب میشه. کسی گیر داد بهش؟ نه؟ مشکل فصل آخر باگ هاش نبود.موسیقی نبود. جلوه های ویژه و... هم نبود. مشکلش نویسندگی افتضاح D&D بود.
اون آمریکاییه هم 99 درصد هاپره(اصن به نظرم یه کاری کردن ال قدرت هاش رو از دست بده که نفهمه هاپر زندس و بار احساسی فصل بعد هم جور شه:/). یک درصد هم بابای ال.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این فصلو دیدم. راستش یکم اولش حس و حالم برای سریال رفته بود. مثلا اخبارشو دیگه دنبال نمیکردم. تریلر هارو هیچکدوم ندیدم. وقتیم اومد با بی رغبتی شروع کردم. یکی دو قسمت اول هم خیلی به لاو استوری و اینا پرداخت خیلی جالب نبود بنظرم. ولی بعدش سریع داستان جون گرفت و واقعا عالی شد...
قسمت اخرش در صحنه هایی داشتم قهقهه میزدم (کل داستان سوزی :D) و نصفه دوم همینطور اشک ریختم :(( =(( واقعا مدت های زیادی بود هیچ چیزی نتونسته بود منو اینقدر از نظر احساساتی درگیر کنه...

و فقط... کاشکی صحنه بعد تیتراژ نبود... کاشکی اینایی که اینقدر فاز خداحافظی رو بی نقص درووردن، میزاشتن همینجور بمونه...

پ.ن. فصل دو داستین کل صحنه رو دزدید. این فصل اریکا رو اوردن. گذاشتنش پیش داستین و استیو. صحنه های اینا بهترین بود :D اریکا هم برگ برنده این فصل :D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
الان یک ضرب از صبح بیدار شدم تا الان کل فصل دیدم و چشام داره میترکه و سردرد گرفتم ولی ارزشش داشت :D
بنظر من از دو فصل قبل خیلی بهتر بود چون دیگه شخصیت ها پخته تر شدن و شوخی ها جالب تر و به موقع، اکشن هم سرجاش البته بعضی جاها دیگه از دستشون منطق داستان در رفت و خارج شد (یکم اره بیشتر بود :D) ولی چون این فیلم رده R نیست شخصا چشم پوشی کردم و فقط لذت بردم

نمیدونم فصل 4 قراره چجوری باشه ولی اگر الان تموم میشد بهترین پایان بندی را داشت

2تا سوال:
اول اینکه دختره بستنی فروش در دستشویی داشت میگفت من همجسنگرام ؟ دقیق متوجه نشدم
دوم یادمه فصل قبلی یک دختر دیگه بود مثل ال قدرت داشت و قرار بود این فصل بیشتر ازش ببینیم .. چرا خبری نشد ؟ یا من دارم اشتباه میکنم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
2تا سوال:
اول اینکه دختره بستنی فروش در دستشویی داشت میگفت من همجسنگرام ؟ دقیق متوجه نشدم
دوم یادمه فصل قبلی یک دختر دیگه بود مثل ال قدرت داشت و قرار بود این فصل بیشتر ازش ببینیم .. چرا خبری نشد ؟ یا من دارم اشتباه میکنم
بله به استیو گفت من رو اون دختره کرش داشتم نه خودت
اون دختره هم احتمالا فصل دیگه ازش خبری بشه حالا که الون قدرت هاش رو از دست داده بعدا پیداش میشه

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر