سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد]

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
بهترین کاری که این سیزن کرده بودن بنظرم به حاشیه بردن شخصیتای قدیمی بود! مایک رو هم فک کنم نیم ساعت نبود، ویل فقط واسه صحنه ضروری میاوردن در عوض استیو، رابین، داستین، جیم و ... که دوس داشتنی ترین شخصیتا هستن اسکرین تایم خیلی بالایی گرفتن ادی هم که بهترین شخصیت جدیدی بود که آورده بودن همینا باعث شد اون صحنه های خسته کننده اضافه فصل قبل رو نداشته باشیم و کل سیزن جذاب پیش بره.
از نظر داستان شاید بهترین فصل سریال باشه برام، از نظر ویژوال هم که قطعا بهترین فصل بود بخاطر خرج بالایی که کردن، این که به CGI متوصل نشدن واقعا کیفیت کارو برده بالا.
فصل آخرو با همین کیفیت بسازن قطعا میره جز خوبای تلویزیون فقط جون هرکی دوس دارن مدل موهاشونو با سنشون آپدیت کنن، ویل نر خری شده برا خودش اما مدل مو 7-8 ساله هارو داره، هر دفعه میاد جدی حرف بزنه خندم میگیره از مدل موش :D
کارکتر محبوب فصل:
View attachment 262415
فقط منم دلم به حال این سوخت؟ از زاویه دید اینا منطقی بنظر میرسید بدبخت گناهشم اونقدری نبود که از وسط دو نصف شه :))
---
1657201533509.png
1657201548615.png

=))

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
یکی از ضعف‌های ST پس از فصل دوم، کمرنگ شدن بسط شخصیتی جویس بایرز (وایونا رایدر) بود؛ گویا فراموش کردند که گره گشایی معمای فصل اول فقط و فقط برعهده شخصیت جویس بود. برادران دافر پروتاگونیست فصل اول و دوم را نابود کردند!

پ.ن: فصل چهارم نمره قابل قبولی می‌گیره ولی اصلا و ابتدا بهترین فصل سریال نیست!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
یکی از ضعف‌های ST پس از فصل دوم، کمرنگ شدن بسط شخصیتی جویس بایرز (وایونا رایدر) بود؛ گویا فراموش کردند که گره گشایی معمای فصل اول فقط و فقط برعهده شخصیت جویس بود. برادران دافر پروتاگونیست فصل اول و دوم را نابود کردند!

یکی از شخصیت های فوق العاده اضافی و مسخره هم ایشونه و هم Nancy!
هر دو رو بکشند راحت بشیم.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

سریال سوپر هیرو ای نیست که هزار فصلش ساخته بشه کماکان یه نفر نقش اصلی و قهرمان باشه ;)
برای دیدن چنین آثاری به تاپیک مارول و دی سی مراجعه کنید. اشتباه اومدید.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
امیدوارم آخر سریال ویل و جاناتان، لوکاس و اریکا و مایک بمیرن. یا الون کلا بکشن همه رو بزارن تو هنگ... در کل دست به داستین و استیو نزنن که خونشون حلال میشه داداشای دافر.

من از این دختره رابین هم خوشم میاد صداشو دوس دارم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
بحث مرگ کارکترهای زرد شد، منم دوس دارم کارکتر مایک در همون قسمت اول فصل بعدی دار فانی رو وداع بگه :D هر چند که فکر نمی کنم چنین اتفاقی بیوفته! هر موقع می بینمش یاد چوب خشک میوفتم! فصل های قبل قابل تحمل بود اونم بیشتر بخاطر سنوسالش، ولی الان تافته جدابافته شده و از کارکترهای دیگه کاملا فاصله گرفته، حالا نقش قلب گروه هم بهش دادن! اونجا که داشت برای ال قصیده می گفت تا به قول ویل گرمای عشقش زینت بخش محفلشون بشه! گلاب به روتون.. اسه*ال شدم

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
یکی از شخصیت های فوق العاده اضافی و مسخره هم ایشونه و هم Nancy!
هر دو رو بکشند راحت بشیم.
سریال سوپر هیرو ای نیست که هزار فصلش ساخته بشه کماکان یه نفر نقش اصلی و قهرمان باشه ;)
برای دیدن چنین آثاری به تاپیک مارول و دی سی مراجعه کنید. اشتباه اومدید.

وقتی حجم شخصیت ها بالا میره، این غفلت، سردرگمی بین اولویت بندی شخصیت‌ها به وجود میاد. این مشکل مختص تنها سریال Stranger Things نیست؛ من این مشکل را حتی در The Walking Dead (علت نگاه نکردن ادامه سریال هم به همین دلیل است)، Game of Thrones و حتی Lost لیندلوف هم دیدم. یک بخش دیگه هم برمی گرده به جنبه Fan Service بودن که نمیشه در ST حذفش کرد و باعث ایجاد تبعیض میشه؛ می‌بینیم که تایم حضور رابین (شخصیت موردعلاقه فصل سوم به دلایلی!) در فصل چهارم دو برابر جویس و مایک هست!

جدا از الون که نماد فصل اول سریال (و کل مجموعه، بگیم برند مجموعه) هست؛ جویس یکی از بهترین شخصیت‌های مجموعه بود؛ جویس همان کاراکتری بود که اکثر منابع الهام برادران دافر، مثل Super 8 و ET در نمایش بحران عاطفی و روانی والدین کمبود داشتند. بی‌زحمت کاراکتر جویس و پرفورمنس بی‌نظیر وایونا رایدر در فصل اول و دوم را مجدد نگاه کنید و بعد به حرف من پی ببرید!

زوایای دید هر کاربر در حین تماشای هر اثری فرق می‌کند، ربطی به دی سی و مارول ندارد! 8-|

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
0000222.jpg

به تازگی چند طرح اولیه از وکنا منتشر شده که هیچ کدوم در حد طرح اصلی نیستند. واقعا برادران دافر در انتخاب هاشون وسواس و حساسیت خوبی به خرج دادن...

آخرین ویرایش:

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,007
نام
روزبه
بعد از مدت ها یه سریال من رو وادار کرد که یکروزه ۶قسمت نگاه کنم

این فصل خیلی خفن بود ولی فکر نمیکردم اون بلا سر مکس بیاد واقعا جا خوردم

داستین هم که مثل همیشه عالی ولی نقش لوکاس میتونست بیشتر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟