سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

به قول یه دوستی چرا گیم آف ترونزهارو میریزی تو وست ورلدا :))

--------

GOT تموم نشده که! یه جورایی به بدترین شکل ممکن رو هوا مونده! بالا پایینش کنی چپو راستش کنی هر کاریش کنی تف سربالاست، من اگه قدرتش رو داشتم میزدم این تاپیکم از ریشه پاکش میکردم، هر کسی هم اسمش رو میاورد شش ماه بن میکردم، دنریس جلوی اتفاق و تحولی که توُ منِ تماشاگر و امثال من افتاده باید بره بوق بزنه! :|

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
من دوست داشتم ته این قسمت اینطوری تموم بشه
بعد از مرگ دنریس نشون میدادن جان رو دستگیر کردن و به مرگ محکومش کردن
بعد موقع محاکمه لشکر شمال با انسالیدها و دوتراکی درگیر نبرد سختی بشن و تو همین حین دروگون از تو اسمون بیاد کرم خاکستری و بخشی از انسالیدها رو ذوب کنه و جنگ تموم بشه باقی مونده لشکر هم جلوی جان و دروگون زانو بزنن و همچنین هویت جان به عنوان پادشاه جدید توسط تیریون فاش بشه و جان به عنوان پادشاه جدید هفت اقلیم معرفی بشه

آقا این ویدیو رو از دست ندین! یک ثانیه از هر قسمت Game of Thrones.

این رو که دیدم هوس کردم بشینم دوباره کل مجموعه رو از اول ببینم. ولی یاد یکی دو فصل آخر که می‌افتم پشیمون میشم. :|
درسته این فصل اون چیزی که هواداران میخواستن نشد
ولی هنوزم اعتقاد دارم توی ژانر خودش هنوز هیچ سریالی نزدیکش هم نیست
با همین پایان عجله ای
و خوش بحال کسی که ندیده باشه و بشینه از اول همه قسمتها رو ببینه و لذتشو ببره
بهترین قسمت های سریال برای من
دادگاه تیریون
نبرد افعی و کوه
و البته نبرد حرامزاده ها

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
View attachment 106973

The most hated villains in Game of Thrones

به خدا این دو تا تو ایران بودن نمکی هم نمیشدن!!!

جان اسنو بالا سر دنریس خود کشی میکرد ، جالب تر از این بود که انسالید ها و دوتراکی ها متمدنانه دستگیرش کردن تا محاکمه بشه ، اونم با اون گری ورم کینه ای! بعد آخرشم با همون برچسب حرومزاده تبعیدش کنن!

من این همه هیت به سانسا رو نمیفهمم دلیلش رو؟ والا منم بودم زورم میگرفت وقتی میدیدم همخون خودم وارث حقیقی تخت آهنیه بعد یکی مثل دنریس که تو وستروس کوچکترین محبوبیتی نداره بشینه رو تخت. منم بودم میرفتم جار میزدم همه جا میگفتم! :D دنریس رسما داشت زور میگفت به جان که هویتت رو مخفی کن. پارادوکس جالب اینجاست نصف اینا که هیتر سانسا هستن عشق لیتل فینگر بودن :))

این وسط خیلی ایرادات به سریال هست ولی یه سریا هم دارن موج سواری میکنن هرچی که خواست و سلیقه شخصی خودشون بوده رو به عنوان ایراد میچسبونن به سریال
چون فکر کنم فصل های قبل رو فراموش کردی ! از همون اولین دقایق شروع سریال سانسا جز منفور ترین و چندش ترین شخصیت های داستان بود تا آخرش ، خصوصا اونجایی که مرگ خالش رو منکر شد! فقط تو فصل دو و سه یه حس دلسوزی به خاطر کارای جفری براش به وجود اومد همین ، وگرنه خیلی راحت میشد سانسا رو تو همون دسته لیتل فینگر و رمزی و غیره قرار داد!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,757
نام
کیارش
چون فکر کنم فصل های قبل رو فراموش کردی ! از همون اولین دقایق شروع سریال سانسا جز منفور ترین و چندش ترین شخصیت های داستان بود تا آخرش ، خصوصا اونجایی که مرگ خالش رو منکر شد! فقط تو فصل دو و سه یه حس دلسوزی به خاطر کارای جفری براش به وجود اومد همین ، وگرنه خیلی راحت میشد سانسا رو تو همون دسته لیتل فینگر و رمزی و غیره قرار داد!
دقیقا منم به خاطر همین به arc سانسا اشاره کردم! از یه دختر اسپویل حال بهم زن تبدیل شد به یه زن قوی و باهوش.
منظورم هم واسه آوردن اسم لیتل فینگر این بود چطوریه که ممکنه یکی با لیتل فینگر و فتنه هایی که درست کرد حال کنه بعد بیاد به سانسا ایراد بگیره که که چرا فتنه درست کرد. این تناقضه.

• Like
Reactions: cloud _ strife

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دقیقا منم به خاطر همین به arc سانسا اشاره کردم! از یه دختر اسپویل حال بهم زن تبدیل شد به یه زن قوی و باهوش.
منظورم هم واسه آوردن اسم لیتل فینگر این بود چطوریه که ممکنه یکی با لیتل فینگر و فتنه هایی که درست کرد حال کنه بعد بیاد به سانسا ایراد بگیره که که چرا فتنه درست کرد. این تناقضه.
سانسا این فصل یکی از بی خاصیت ترین شخصیت های سریال بود که وظیفش فقط همون دهن لغی احمقانش بود و بس تهش هم اومدن کردنش کوئین که دستش خالی نمونه آریا باز اومد شاه شب رو مثلا کشت ولی سانسا بعد مرگ لیتل فینگر عملا تبدیل شد به یـ شخصیت بی مصرف که اون دیالوگش هم به برن قشنگ تیر خلاص بود به شخصیت بی مصرف ترش از این نظر صد درصد جای چندش داشتن داره .....

آخرین ویرایش:

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
کرم خاکستری عقده ای گلوی سربازان لنیستری که تسلیم شده و زانون زده بودن رو بُرید، به جرم ابنکه بر علیه ملکه اش جنگیده بودن...
حالا چطور میشه همین آدم و سربازانش جان اسنو رو که خنجر به قلب همون ملکه زده بود رو تیکه تیکه نکردن و خیلی متمدنانه زندانی و تبعیدش کردن؟!!
سوالات و ابهامات خیلی زیاده و دوستان کامل اشاره کردن
احساس غم و اندوه میکنم، من این سریال رو خیلی دوست داشتم و البته هنوزم دارم
نفرین خدایان قدیم و جدید بر باعث و بانیش:D:|:(

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
آقا جان اسنو رو یکی توضیح بده چیشد دقیق؟:D گفتن اگر بمونی نمیتونی زن بگیری؟ بعد اونم گفت گور باباتون میرم یجا دیگه؟:D یا کلا تبعیدش کردن؟

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
آقا این ویدیو رو از دست ندین! یک ثانیه از هر قسمت Game of Thrones.

این رو که دیدم هوس کردم بشینم دوباره کل مجموعه رو از اول ببینم. ولی یاد یکی دو فصل آخر که می‌افتم پشیمون میشم. :|
من خودم قبل از اینکه اپیزود سوم پخش بشه تا نیمه های فصل سوم رو دوباره دیدم .. واقعا اتمسفر عجیبی داره فصل های اول سریال.. شخصیت ها یکی از یکی قویتر. دیالوگ ها هوشمندانه و شاهکار. یه جو رمزآلود و عجیبی داره واقعا .. ولی الان با توجه به اینکه تمام شده و روند سریال هم اونجوری که باید پیش نرفت مطمنم خیلی تلاش کنی بتونی تا فصل 3 رو بیینی چون اعصابت خورد میشه :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
از ويژگي هاي مهم گات اين بود كه تصميمات تمام كركتر ها قابل درك بود حتي شخصي مثل رمزي! منتهي شخصيت پردازي دنريس براي دو قسمت آخر خيلي بد نوشته شده بود يعني كاملا مشخص كه مشكل نويسنده بوده
اشكال اول از نظر من اين كه بايد تو قسمت 5 رو اين نكته تاكيد ميكردن كه سرسي سرباز هاش بين مردم شهر پخش كرده بود تا دنريس نتونه آتيششون بزنه اينجوري كار دنريس منطقي به نظر ميومد. در صورتي كه با نشون دادن آتيش گرفتن فقط مردم بيگناه دنريس به شدت out of character ميزد و اصلا قابل درك نبود كارش
تو قسمت بعد يهو عوض شد! دنريسي كه توي ميرين اين درس مهم رو گرفت كه مردم بايد خير و صلاح خودشون رو تشخيص بدن (صحنه اي كه پيرمرد درخواست كرد دوباره برده اربابش بشه و راه اندازي fighting pit ها ) يهو به جان گفت مردم نميتونن راجع به خوب و بد بودن تصميم بگيرن!

اين تصميمات بد نويسنده ها باعث شد ما اون سوگواري كه بايد براي دنريسي (كه ميشه گفت main heroine داستان بود) بكنيم رو فراموش كنيم و اين به نظر من ضربه ي خيلي بدي به داستان زد.
انيمه code geass رو من تقريبا ده يازده سال پيش ديدم داستانش راجع به شخصي به اسم للوچ هست كه براي عوض كردن دنيا و نجاتش از ظلم و ستم دست به كار هايي ميزنه كه در آخر ميشه main villain داستان و نزديك ترين دوستش ميكشتش
شخصيت dany من خيلي ياد للوچ انداخت و البته بيشتر به اين فكر فرو رفتم كه اگه اين اواخر character development اش مثل للوچ بود با چه شاهكاري ميتونستيم طرف بشيم.
لحظه مرگ للوچ به حدي تأثير گذار بود كه هنوز كه هنوز به داستانش فكر ميكنم غم مياد سراغم
واقعا حيف
غير از اين به نظر من پايان بندي مارتين كاملا درخور داستان بود.

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,757
نام
کیارش
دوستان یه سوال از فصلهای اول
مگر استنیس از رنلی بزرگتر نبود؟
پس چرا رنلی ادعای تاج و تخت کرد؟
چون معتقد بود استنیس شاه خوبی نمیشه

میخوان از شاهکار فصل هشتشون یه مستند بدن بیرون :/
وقتی بعد از هر اپیزود صحبت‌های کارگردان رو نشون میدادن و سه ساعت ماله میکشیدن تابلو بود که خودشونم میدونن چه گندی زدن که نیاز به توضیح داره بعد هر قسمت :))

• Like
Reactions: bayern_vahid

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
آقا جان اسنو رو یکی توضیح بده چیشد دقیق؟:D گفتن اگر بمونی نمیتونی زن بگیری؟ بعد اونم گفت گور باباتون میرم یجا دیگه؟:D یا کلا تبعیدش کردن؟
نه فقط مجازاتش تبعید/رفتن به Nights watch شد و چون دیکه تحدیدی وجود نداره با freefolk رفت شمال دیوار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر