سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
مساله پیروزی اژدها نیست ,مساله اینه هر اپیزود این اسکورپین ها هیnerf و buff میشن انگار LOL عه:D مثلا اپیزود 4 این اسکورپین ها شدیدا Buff شده بودن خیلی راحت با چهارتا ضربه اون یکی اژدها رو ناک اوت کردن جوری که انگار auto aim ای چیزی فعال بود ولی اینجا nerf شده بود هزارتا تیر به سمت اژدها پرتاب شد یه دونش هم به هدف نخورد :D
قسمت 3 invisible mode برای اریا و قسمت قبلی مد auto aim برای اسکورپین ها بود.
این قسمت حالت god mode و infinite ammo برای دراگون فعال شده بود :D:D

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
ولی اینکه بیفته به جون مردم بی‌گناه، علتش رو نمی‌دونم!
این مردم اونقدرا هم بی گناه نبودند! یه مردم احمقی بودن که درک سیاسی درستی نداشتن! قهرمان شهرشون تیریون بود ولی اون هیولا تصور می کردن! می دیدن جافری چقدر حرومزاده است ولی باز اون عروسک دست تیریون می دونستن! هیچ تشکری هم از تیریون بدبخت واسه نجات دادن شهرشون از شر لشگر استنیس نکردن که هیچ !توی دادگاه لحظه شماری می کردن تیریون مجازات بشه. حتی اگه تیریون واقعا قاتل جافری هم می بود باز هم کار بدی نکرده بود که مستحق این طور رفتاری از طرف مردم باشه! نهایتا اونها رو از دست یه هیولا نجات داده بود! بعد از به قدرت رسیدن تامن هم در دعوای اون و اون مذهبی ها مجددا گیج و گنگ بودن! باز اونجا رفتند طرف اون گنجشک ها! باز وقتی سرسی قدرت مجددا به دست گرفت دوباره اومدن سمت سرسی! باز این فصل هم همین که سرسی دستور داد مردم توی شهر جمع شن تا اینجوری اونها رو سپر خودش کنه باز به ذهن احمقشون نرسید شاید داره اونا رو طعمه می کنه! و کسی که داره اونا رو طعمه می کنه تا خودش نجات پیدا کنه لایق حکومت نیست! هیچ اعتراضی نکردن! هیچ حرکتی نزدن! مطمئن باش اگه یه خورده کارهای مثبتی می کردن شاید اینجوری نویسنده ها کبابشون نمی کردن! البته زن و بچه ها رو قبول دارم کمتر گناهکار بودن. اون دیالوگ تیریون در دادگاه هم ( که ای کاش به اندازه همه تون سم می داشتم که شما بی لیاقتا رو هم مسموم می کردم! حالا که فکر می کنین من جافری رو مسموم کردم!) سرنخی به بیننده می داد که دفعه بعدی این دور و برا جنگ بشه این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست که مردم بی لیاقت شهر دوباره جون سالم به در ببرن و دوباره ناشکری کنند!

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
wtf ترین صحنه اونجا بود که حالا جدا از اینکه دنریس mad شد(که به نظر من همونم دلیل منطقی پشتش نیست), لشکریانش که مثلا از لحاظ اخلاقی آدم خوبه بودن هم عقل خودشون رو از دست دادن و ریپیست شدن یه دفعه :|:|حتی شمالی ها که ربطی هم به دنریس نداشتن:|
it makes absolute zero sense
البته دیگه سریال از بس سطح پایین شده ارزش اشکال گرفتن ازش نداره ولی خب رو اعصابه دیگه,دیگه وقتی هم که یک اپیزود مونده که نمیشه دراپش کرد:D این قسمت از دو قسمت قبل هم بیشتر اعصاب منو خورد کرد:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
برای من بهترین کارکتر فصل ٨ برن بوده! انگار نه انگار! بیخیااااال! نایت کینگ حمله میکنه همه دارن میمیرن میبینی این اصلا رو زمین نیست حالت عرفانی فاز گرفته رفته با کلاغا داره میگرده! نایت کینگ میاد بکشتش چهره تو چهره نه ترسی نه خشمی خسته نگاهی میندازه به نایت کینگ که اقا میخوای بکشی بکش دیگه بریم حوصله نداریم. تئون بیچاره کل خانواده و خاندانش رو ترک کرده اومده از این محافظت کنه رو در رو با مرگ قرار گرفته بعد برن از سر اجبار خسته دو کلمه از دهنش در میاد که " تئون تو مرد خوبی هستی" . تئون بیچاره هم مونده بود بابا من خارومادرمو ول کردم اومدم پاره شدم کلی وایت کشتم بخاطر تو اخر سر اینو میگی! قشنگ مشخص بود اون هجومی که به نایت کینگ برد و اون چهره ی مغموم نه بخاطر برن بلکه از سر عصبانیتی بود که از این برن داشت! احتمالا همینطور که با نیزه میدویده هی جمله برن رو تکرار میکرده زیر لب که تئون تو پسر خوبی هستی مرتیکه ی چلاق! جون عمت با اون کله ات! بعد قسمت بعد برن رو میبینیم کل سربازا میخوان حمله کنن اخرین و تنها دشمن کل هستی رو بکشن اما ذهن این فرد به سمت نحوه ی ساخت ویلچر به دست ادم های ١۵٠ سال پیش گرمه ! خب لامذهب یه توجهی به اینا بکن که فردا میخوان برن جنگ! یه نصیحتی یه چیزی ناسلامتی تو خاطره و حافظه ی این دنیایی! میگم کلا فاز اش فرق میکنه. تو عالم هپروته! نیست اصلا تو باغ! کسل، بی حال، خسته به یورشه همه چیز. واقعا شخصیت جالبیه:D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
wtf ترین صحنه اونجا بود که حالا جدا از اینکه دنریس mad شد(که به نظر من همونم دلیل منطقی پشتش نیست), لشکریانش که مثلا از لحاظ اخلاقی آدم خوبه بودن هم عقل خودشون رو از دست دادن و ریپیست شدن یه دفعه :|:|حتی شمالی ها که ربطی هم به دنریس نداشتن:|
it makes absolute zero sense
البته دیگه سریال از بس سطح پایین شده ارزش اشکال گرفتن ازش نداره ولی خب رو اعصابه دیگه,دیگه وقتی هم که یک اپیزود مونده که نمیشه دراپش کرد:D این قسمت از دو قسمت قبل هم بیشتر اعصاب منو خورد کرد:D
آدم یاد پالپاتین تو جنگ ستارگان میفته اون صحنه
execute order 66
یهو همه سربازها چیپ توی مغزشون فعال میشه. :D
دیگه اینقدر بی سر و ته شده که اگه بیان آخرش داستان رو پیوند بزنن به سری star wars بازم من تعجب نمی کنم.

• Like
Reactions: Aperture

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
بهترین اپیزود این فصل بود
همیشه فکر میکردم که سرسی به اسونی شکست نمیخوره، اونم سرسی که از روز اول تا الان همیشه یه کلکی داشته و یه حریف سختی بوده برا همه..
ولی عملا توی حالت دیوانگیِ دنریس گُم و فراموش شد(هرچند هنوز هم مشخص نیست که مرگ رو دور زده یا واقعا زیر اوار به شهادت رسیده:D)
دیوونگی دنریس اینقدر خوب به تصویر کشیده شد که هر ضعفی هم بود به فراموشی سپرده شد
بله ، این اپیزود بی ایراد نبوده الخصوص زنده موندن شخماتیک جیمی ، ولی برای من دیگه همه چیز قابل پوششه:D
انقدر انگولک کردن دنریسو که اون روی تارگرینیش رو نشون داد و شهر رو به اتش کشید!

فکر میکنم بهترین حرکتی که میتونست نحوه مردن شاه شب رو جبران کنه ، همین فوق العاده به تصویر کشیدن حالت دیوانگی دنریس بود
ولی تو این قسمت زیادی به دروگون قدرت داده شده بود و انچنان مخرب بود که برای فتح کینگزلندینگ دیگه نیازی به انسالید و دوتراکی و ارتش شمال نبود:|
ریگال مثل پشه مرد ولی تو این قسمت دروگون مثل پشه همه چیز رو له کرد( هرچند غیر طبیعی ولی لذت بردم:p )
سندورِ مادرمُرده هم بلاخره به خواستش رسید:((
و در آخر ، حیف که این سریال داره تموم میشه و جای انتقاد باید برای وداع باهاش اماده شیم:-s
پ.ن:بیشتر از هر چیزی دلم برای خاندان لنیستر تنگ میشه!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این مردم اونقدرا هم بی گناه نبودند! یه مردم احمقی بودن که درک سیاسی درستی نداشتن! قهرمان شهرشون تیریون بود ولی اون هیولا تصور می کردن! می دیدن جافری چقدر حرومزاده است ولی باز اون عروسک دست تیریون می دونستن! هیچ تشکری هم از تیریون بدبخت واسه نجات دادن شهرشون از شر لشگر استنیس نکردن که هیچ !توی دادگاه لحظه شماری می کردن تیریون مجازات بشه. حتی اگه تیریون واقعا قاتل جافری هم می بود باز هم کار بدی نکرده بود که مستحق این طور رفتاری از طرف مردم باشه! نهایتا اونها رو از دست یه هیولا نجات داده بود! بعد از به قدرت رسیدن تامن هم در دعوای اون و اون مذهبی ها مجددا گیج و گنگ بودن! باز اونجا رفتند طرف اون گنجشک ها! باز وقتی سرسی قدرت مجددا به دست گرفت دوباره اومدن سمت سرسی! باز این فصل هم همین که سرسی دستور داد مردم توی شهر جمع شن تا اینجوری اونها رو سپر خودش کنه باز به ذهن احمقشون نرسید شاید داره اونا رو طعمه می کنه! و کسی که داره اونا رو طعمه می کنه تا خودش نجات پیدا کنه لایق حکومت نیست! هیچ اعتراضی نکردن! هیچ حرکتی نزدن! مطمئن باش اگه یه خورده کارهای مثبتی می کردن شاید اینجوری نویسنده ها کبابشون نمی کردن! البته زن و بچه ها رو قبول دارم کمتر گناهکار بودن. اون دیالوگ تیریون در دادگاه هم ( که ای کاش به اندازه همه تون سم می داشتم که شما بی لیاقتا رو هم مسموم می کردم! حالا که فکر می کنین من جافری رو مسموم کردم!) سرنخی به بیننده می داد که دفعه بعدی این دور و برا جنگ بشه این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست که مردم بی لیاقت شهر دوباره جون سالم به در ببرن و دوباره ناشکری کنند!
بعید میدونم دنریس در جریان همه این اتفاقات بوده باشه که مردم نسبت به ماجراهای جافری و تیریون و... چه واکنشی نشون دادن، پس کباب‌شون کرده که آدم بشن. :D بعد هم کل مردم شهر توی اون ماجراها دخیل نبودن که الآن دسته‌جمعی همه رو انداخت توی دیگ و آتیش زد، از بچه 4 ساله تا پیرمرد 80 ساله!
الآن دنریس یه کاری کرد که دیگه رسماً کسی توی پایتختش نموند که بخواد ملکه اون‌ها باشه. یعنی یه شهر متروکه و خراب داره و فقط یه مشت دتراکی و سرباز هستن و بس. بقیه یا شهید شدن یا ناقص یا یتیم! :D دیگه بخواد با این طرز فکر کل مردم وستروس رو قربونی کنه که کسی باقی نمی‌مونه. مثلاً بگه چون مردم فلان روستا به بابام خیانت کرده بودن، اون‌ها رو هم آتیش می‌زنم. اون یکی شهر هم علیه سرسی قیام نکرده بودن، پس باید تبدیل به غذای اژدها بشن و الی آخر.
شاید هم هدف این بوده:

qjup_s0nb2g7yryx21.jpg

:D

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
نمدونم دوستان اشاره کردن با نه ، چرا ارتش دنریس اینقدر بزرگ بود
والا چیزی که‌ما تو قسمت سوم‌دیدیم تقریبا هیچی از انسالیدها و دوتراکی ها نموند ولی اینجا خیلی زیاد بودن ، شمالی ها همچنین
ولی خوب کنار همه مشکلاتش این قسمت حداقل از نظر بصری واقعا جذاب بود

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
این اپزیود عالی بود من که خیلی لذت بردم ولی مثل اینکه یه سری ها هنوز هم راضی نشدن البته حق هم دارن یه تعدادیشون کتاب ها رو خوندن و انتظارات بیشتری داشتن ولی به هر حال برای من فوق العاده بود اگر اسپویل های صفحات پیش رو نمیخوندم لذتش خیلی میتونست بیشتر باشه حیف لعنت به اسپویل به نظرم باید به طور جدی کسایی که فیلمنامه رو لو دادن برخورد قانونی بشه ( منظورم اولین کسی که رو اینترنت اسپویل کرده)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
چند وقت پیش یه خبری منتشر شد که خیلی‌ها توی این مدت اسم بچه‌هاشون رو دنریس و کالیسی گذاشتن. :D در همین راستا:

d50m_fsad.jpg

------------------------

این هم باحال بود! :D

Game of Thrones Patch 8.05 notes:
- Scorpions now have -50% hit rating
- Iron Fleet may now only fire one bolt at a time
- Buildings and structures now take 500% more dragonfire damage. (Developers notes: We noticed that dragonfire was ineffective against buildings and structures in previous patches (8.03) for the Army of the Dead faction, to a point where a single Hero class could hide behind a rock and take zero damage. We believe this hotfix will address future dragonfire siege damage against buildings)
- Daenerys Hero class and infantry for Targaryen faction have had their sanity reduce by 100% and will often attack random enemy and neutral units
- Arya hero class health increased by 400%

فقط اون تیکه افزایش 500% قدرت آتیش اژدها! البته اگه انصاف رو در نظر بگیریم، اون اژدهای یخی بنده خدا خرخره‌ش پاره شده بود و نشتی داشت و شاید برای همین قدرت آتیشش کم شده بود! :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
درباره دیوانگی دنریس به نظرم کاملا منطقی و برنامه ریزی شده بود
در مورد دروگون هم باید این نکته رو هم در نظر بگیریم قسمت قبلی غافلگیری عامل کشته شدن یکی از دو اژدها شد (گرچه در مواجه با سامانه اس 400 یورون میشد بهتر پرداخته بشه یکی از دوستان هم گفت مثلا میشد کشتی های یارا از پشت بهشون حمله کنن بعد در این حین دروگون کبابشون کنه که قابل قبولتر باشه)
در ابتدای اپیزود یکی دوبار اشاره شد که تارگرینها یا صفرن یا صد و خدا موقع تولدشون شیر یا خط میندازه
از طرفی دنریس پیش خود مطمئن بود که حتی بعد از فتح بدون خونریزی پایتخت مردم به پادشاهی قبولش نمیکنن و این اخرین ضربه برای تبدیل شدنش به مد کویین بود

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
نمدونم دوستان اشاره کردن با نه ، چرا ارتش دنریس اینقدر بزرگ بود
والا چیزی که‌ما تو قسمت سوم‌دیدیم تقریبا هیچی از انسالیدها و دوتراکی ها نموند ولی اینجا خیلی زیاد بودن ، شمالی ها همچنین
ولی خوب کنار همه مشکلاتش این قسمت حداقل از نظر بصری واقعا جذاب بود
اها یه مورد دیگه الان یادم اومد ، انصافا این همه ارتش جمع کرد که چی بشه کل کینگزلندینگ‌ با یه اژدها فتح کرد ، بقیه هم نقش سیاهی لشگر داشتن ، یاد فیلم جاستیس لیگ افتادم بتمن کلی وقتشو تلف کرد همه رو دور هم جمع کنه واسه مواجهه با استپن ولف ، اخرش سوپرمن اومد یه تنه استپن ولف رو شتک کرد :)) ، واقعا در همین حد مضحک بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر