سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
به نظرم سرسی و اریا میکشه
چشم سبز مونده هنوز :D
دنریسم چشاش سبزه ها :D
درسته تو لیستش نیست ولی خب یهو ممکنه دنریس یه حرکت احمقانه بزنه، جان تو خطر بیفته و اریا بزنه بکشتش.

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
بله درسته به قوانین خانواده پایبند بود و نخواست تیریون رو بکشه . حرفمو عوض نکردم هنوزم منظورم ثابته ... نقطه ضعف سرسی فقط خانواده اونه . یعنی فقط با یک عضوی از خانواده اون میشه سرسی رو خام کرد . موقع مذاکره دو ملکه هم به واسطه تیریون سرسی خام شد . علت هم اینه که سرسی فقط به خانواده خودش مهر و محبت داره . سرسی به تیریون گفت آوارمون کردی بچه های منو کشتی ولی چون دید تیریون پشیمون و از همه مهمتر نمیدونست بچه هاش کشته شدن سرسی تیریون رو بخشید . سرسی در خاندان خودش فقط دو نفر رو زنده داره . جیمی و تیریون . با واسطه یورون احتمال این که سرسی برادراش رو بکشه هم وجود داره . به احتمال بیشتر (به نظرم) یورون به سرسی خیانت میکنه...(حالا به بحثمون ربطی نداره این بخش)
نگفتم ممنوع نیست ! گفتم به خاطر عشق و علاقه به خانواده رابطه داشتن . درباره این که چرا با پدرش رابطه نداشت در تمام سریال شما فقط یک نفر رو پیدا میکنی که فرزند با پدر خودش رابطه داشته . اونم در شمال و آخرش هم کشته شد .
یعنی رابطه با پدر یا مادر اصلا در این سریال باب نیست . در فیلم بار ها سرسی گفته که عاشق برادرش هست . برادرش هم همینو گفت .
بحث ما داره کمدی می شه داداش! این چه منطقیه تو داری؟!!! کی گفته نقطه ضعف سرسی خانوادشه؟ نقطه ضعف سرسی فقط و فقط بچه هاشه! همین و بس! کی گفته سرسی خام شد؟ سرسی تیریون خنگ شده رو فریب داد که آخرش نارو بزنه! چی داری می گی؟ کی گفته سرسی در خاندان خودش فقط دو نفر رو زنده داره؟ اون در خانوادشه که دو نفر زنده ان نه در خاندانش! آها می فرمایید چون خانواده دوست بودند با هم ....؟!!!! پس هر کی خانواده دوست بوده تو این سریال آره؟!!!! احتمال اینکه برادراش بکشه وجود داره؟ اون پس اون یارو براون برای چی فرستاد؟ تازه می گی احتمالش وجود داره؟ فلان رابطه باب نیست چیه؟ اینا کلا همجنسگرایی و رابطه با محارم تو این سریال نشون دادن که تابو بشکنن! البته اگه بدونی تابو چیه!!!! ( می رود که محکم سرش را به دیوار بکوبد!)

• Like
Reactions: Amin n

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
من فقط یـ سوال دارم از دوستان چرا این ایراد های بنی اسرائیلی رو هیشکی از نبرد حرومزاده نگرفت الان مثلا همین فیلم Avengers Endgame که همه دارن خودشون رو میکشن براش رو میشه هزار تا ایراد ازش گرفت ولی چرا هیشکی نمیاد ازش ایراد بگیره ؟

علتش اینه که در اپیزودی که نام بردید یکی دو تا گاف بود و بقیه سکانس ها کیفیت لازم رو داشت. الان در 4 اپیزود اخیر یکی دو تا سکانس با کیفیت هست بقیه ش گافه. سازنده هنوز انگار متوجه نشده بیننده بعد از 8 سال دنبال کردن سریال اصلاً واسش مهم نیست برین قبلاً با کسی هم بستر بوده یا نه. اصلاً واسه بیننده مهم نیست که نظر سرسی لنیستر درباره بودن با یورون چیه. ما داستان سرایی میخوایم عزیزان. هر اپیزود که پخش شده نیم ساعتش به خزعبلات سپری شده، اون بخشی که اومده داستان تعریف کنه انقدر گاف و باگ و پلات هل داشته که کلاً زده زهرمار کرده طعم Game of Thrones رو.

دلیل دوم اینه که من نوعی بعنوان هوادار سریال ازش انتظارات زیادی دارم چون هشت سال وقت نذاشتم برسم فصل آخر این آشغال رو بدن بهم. کیفیت ساخت سریال حتی از فصل های اول و دوم سریال هم پایین تره. تازه فهمیدم که چرا هی میگفتن هر اپیزود این فصل هزینه تولید بسیار بالایی داره . اونم فقط به یک دلیل و علتش بالا رفتن دستمزد بازیگرانشه. بازیگرانی که انگار هیچ عرقی روی شخصیت هاشون ندارن. کارکترهایی که تو نقش خودشون همچنان باقی موندن انگشت شمارن. الان داستان سرایی به سمتی رفته که من هیچ جوره راضی نمیشم کسی در انتهای اپیزود ششم زنده باقی بمونه ! یعنی انقدر فاجعه بوده 4 اپیزود قبل که فقط مرگ 90 درصد شخصیت های اصلی راضیم میکنه.

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
جا داره از همین تریبون از عزیزانی که ناراحتی ناشی از تماشای ضعفهای سریال رو با استدلال ها و دفاعیات محکمشون در من از بین بردن کمال تشکر خودم رو اعلام کنم. ممنونم ازتون که لحظات شادی رو برای من ساختید. زنده باشید

• Like
Reactions: arash1996

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
درسته تو لیستش نیست ولی خب یهو ممکنه دنریس یه حرکت احمقانه بزنه، جان تو خطر بیفته و اریا بزنه بکشتش.
منم نظرم همینه :D . از اونجایی که سریال "سعی" در غیر قابل پیشبینی بودن داره ، کشته شدن سرسی بدست اریا خیلی واضحه. اینجوری هم که سریال داره پیش میره قطعا جان یا دنریس (یا هردو! ) میمیرن چون خیلی لوس میشه هردو زنده بمونن. دنریس هم که داره نشون میده پتانسیل مدکینگ بودن رو داره. الکی این پیشزمینه رو نکاشتن تو سریال، اینکه سانسا اون راز رو لو میده که تریون و واریس بشینن بحث کنن که کی شاه بهتریه و بعد ما رفتارهای نابهنجاری رو از دنریس میبینیم ، اینا همه دلیل بر اینه که میخوان بیننده رو اماده مرگ دنریس بکنن! حالا ببینین کی گفتم :D. حتی بنظرم دنریس جان رو بعنوان تهدید ببینه و با تمام علاقه ای که بهش داره بکشتش و بعد اریا به این خاطر دنی رو بکشه.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

نایت کینگم تو لیستش نبود :D

از اونجایی که با هوند رفته، و هوند هم میخاد با Moutain بجنگه و اونم چسبیده به سرسی همیشه، احمال 90% آریا میکشتش

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من فقط الان کنجکاوم بعد خیانتی که سانسا کرد ، چه بلایی سرش میاد، واقعا اگه قسر در بره کلا فلسفه game of thrones رو می‌بره زیر سوال . چون تو بازی تاج و تخت یا می‌بری یا میمیری!

• Like
Reactions: voldmort

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خود امیلیا چشاش دو رنگه است!

Arab Emilia Clarke actress blue eyes eyes wallpaper (#3025495) / Wallbase.cc | Arabic Eyes | Eyes wallpaper, Woman with blue eyes, Arabic eyes

Central heterochromia, inside is brown, outside is blue | I Love Emilia Clarke | Heterochromia eyes, Emilia clarke, Beautiful eyes

ولی جدا از این تا اونجا که میدونم دنریس چشماش بنفشه ، اگه اشتباه نکنم. ولی تو سریال نتونستن کاری به حال رنگ چشماش بکنن!

• Like

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خود امیلیا چشاش دو رنگه است!

Arab Emilia Clarke actress blue eyes eyes wallpaper (#3025495) / Wallbase.cc | Arabic Eyes | Eyes wallpaper, Woman with blue eyes, Arabic eyes

Central heterochromia, inside is brown, outside is blue | I Love Emilia Clarke | Heterochromia eyes, Emilia clarke, Beautiful eyes

ولی جدا از این تا اونجا که میدونم دنریس چشماش بنفشه ، اگه اشتباه نکنم. ولی تو سریال نتونستن کاری به حال رنگ چشماش بکنن!
آره منم اینو 2011 خوندم که نتونستن چشاشو مثل کتاب بنفش در بیارن و واسه همین به سبز بسنده کردن. به هر حال تو سریال چشاش سبز هست و ممکنه مثلا به عنوان پلات توییست یهو بزنه دنریسو بکشه چون تا الان که تنفر شدیدی دارن از این بشر :))

• Like

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان بیاین لطفا در مورد پایان سریال تو اسپویل صحبت کنیم . بنظرتون کی پادشاه میشه آخر ؟؟ دو قسمت دیگه سریال تمومه . من یک سری مطالب خوندم اگه کسی دوست داره نقل قول کنه گپ بزنیم تا چه حد میتونن درست باشن

• Like
Reactions: TEK ZXEN

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دوستان بیاین لطفا در مورد پایان سریال تو اسپویل صحبت کنیم . بنظرتون کی پادشاه میشه آخر ؟؟ دو قسمت دیگه سریال تمومه . من یک سری مطالب خوندم اگه کسی دوست داره نقل قول کنه گپ بزنیم تا چه حد میتونن درست باشن

یا جانه یا دنریس !

سه تا احتمال هم بیشتر وجود نداره

یا دنریس میمیره و جان به تخت میشینه (محتمل ترین گزینه)
یا دنریس بر میگرده ایسوس و به ایسوس حکومت می‌کنه و جان به وستروس( گزینه مورد علاقه خودم )
یا جان به پیشنهاد تورموند گوش میده و می‌ره شمال دیوار و دنریس به‍ تخت میشینه !

یا نایت کینگ قسمت آخر از پشت تخت میپره بیرون میگه تادا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر