سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
اصلا این چطوری انقدر راحت رفت جایی که جیمی و تیریون بودن؟ اونجا گارد مارد خبری نیست؟ یعنی سرسی یه 3و4 تا mercenary استخدام می کرد میتونست بکشه اینا رو؟
حالا اپیزود قبل زیاد منو اذیت نکرد چون یه جور باید قضیه ابرغول نایت کینگ که عملا روی کاغذ شکست نا پذیره رو جمع می کردن ولی این قسمت قشنگ ضعف script داشت, اصلا لازم نبود انقدر غیر منطقی پیش بره همه چیز.
چاره ای نیست! باید فرض کنیم اینم همون جایی که آریا دوره دید، دوره دیده! قاتل بی چهره است! منتها ترم بالایی آریا بوده، سعادت دیدار سر کلاس با هم نداشتن! شکسته نفسی هم می کنه هیچ جا به روی خودش نمیاره!<:-P اپیزود قبلی که فاجعه ای در تاریکی بود! این اپیزود هم کمی کمتر فاجعه البته در روشنایی!:D

• Like
  • Smile
Reactions: arash1996 and worm

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
به محض اینکه شر دنریس کم شد مونتین رو می‌فرسته سراغ یورن!!!

من کلا پشیمون شدم که کلا از روز اول با got اشنا شدم!!! فکر کن اژدها هایی که قد گنجیشک بود تا اینجا ایمورتال بودن ، بعد وقتی تو اوج جسه و قدرتشون هستن برای ایجاد حس تعلیق، مثل مگس می افتن! دست مریزاد !!یکی به اون کچل که هی حرف از اون چیز میزنه بگه. وقتی با ده تا پادشاه به هیچ نتیجه ای نرسیدی ، مشکل از پادشاه ها نیست ! تنها چیزی که ممکنه باعث شده قسمت بعد رو ببینم اینه که همون سکانس ابتدایی سر این واریس ، وازلین ، بی چیز رو روی نیزه ببینم!
دقیقا ... آقا ما با اینا زندگی کردیم میگفتیم خب کسی جلودار اینا نیست یهو این یارو Qyburn تو چند ساعت یه اسلحه طراحی کرد که میزنه اژدها رو میپوکونه :|
خب 300 سال تارگرین ها با اژدهاشون هم دیگه رو سرویس کردن چرا اونموقع کسی از سیتادل همچین چیزی به ذهنش نرسید؟!

اپیزود ۴ اپیزودی بدی نبود ولی انقدر ۳ بد بود برای من که هنوز تاثیرات پروانه ایش باقیه و همین باعث میشه ۴ هم اونطور که باید لذت بخش نباشه برام

بعد از مدت ها یخورده اون روی سگ سریال دوباره بالا اومد و یکم از سورپرایز های ناگهانی لذت بردیم
خیلی وقت بود انقدر قشنگ درس عبرت نداده بود به کارکترهاش
یعنی واقعا تیم دنریس یه مشت آدم بی مغز تشریف دارن. من از همه توقع داشتم الی تیریون و واریس ! این دوتا چشون شده ؟
خب وقتی تو تیم رقیب بزرگترین دریانورد وستروس حضور داره که اقیانوس به نوعی خونش محسوب میشه مگه مغز خر خوردید اینطوری از دریا رفت و آمد میکنید ؟
این یورون رو اینطوری نگاه نکنید انقدر چندش تو سریال شخصیت پردازی شده دوستان کتاب خون میدونن چه هیولای هفت سریه (که البته ارادت منم از عکس پروفایل و امضام به ایشون کاملا مشخصه)
اگر فقط ده درصدش هم از کتاب به سریال منتقل شده باشه تو دریا هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه شانسی در مقابلش داشته باشه.

بعد خارج از کلکسیون سوتی هایی که سریال داره مثل همین داستان لیوان قهوه ای که گذاشتن بودن رو میز :)) سوتی های بسیاری هم تو فیلمنامه وجود داره

آقا شما خودتو یه لحظه بذار جای دنریس
به لحظه ورودت برای شاخ تو شاخ شدن با دشمنت (نایت کینگ) یه شخصی به اسم برن وجود داره که کل آمار طرف رو آنلاین بهت میده
میگه یارو همین الان دیوار رو آورد پایین ، اژدها داره و فلان وقت میرسه و از این حرفا
مطمئن میشی که هم علم غیب داره هم میتونه در لحظه هر جا بخواد حضور داشته باشه
انقدرم آگاهه که قشنگ نقشه میکشه این اهریمن باستانی (شاه شب)‌ دقیقا میاد تو فلان نقطه که به خدمت من برسه و همین اتفاق هم میوفته.
حالا شما که دنریس باشید دقیقا چرا برای جنگ های بعدی نباید با این فرد مشورت کنید ؟
من بودم میذاشتم رو کولم با خودم میبردمش این برن الان با ارزش ترین دارایی کل وستروسه :|

از این مورد هم که بگذریم خداییش این شو رانر ها دقیقا مشکلشون با گوست چیه ؟ با این حیوون بدبخت پدر کشتگی دارن ؟ دقت کردید به هر روشی تو هر اپیزود میخوان از شرش خلاص شن

در آخرم بگم به شکل عجیبی از هر دو ملکه بدم میاد
یعنی واقعا الان بیشتر از همیشه دلم یک نایت کینگ میخواد بزنه هر دوتاشونو شرحه شرحه کنه ! حیف که به قول شاعر اون که رفته دیگه هیچوقت نمیاد :(

اینو قبول ندارم. برن به عنوان Three Eyed Raven یجورایی سوگند خورده که مداخله سیاسی نکنه و واسش نباید مهم باشه بخاطر همین حتی اگه بدونه هم نمیتونه کمک کنه. اگه دقت کنی همش اصرار داره که بگه من دیگه برن استارک نیستم و هیچ عهدی به خاندانم ندارم. یعنی آقا بدونم سرسی داره میاد شمال همتونو با خاک یکسان کنه نمیتونم بهتون اخطار بدم . :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
View attachment 106005

حکایت ننه اژدهاست .....
یه زمانی تیریون لنیستر خرد و ذکاوت داشت و تایوین لنیسترها و استنیس باراتیونها تو سریال بود و پلات توییستهای سریال به روح و روانم آدم تجاوز میکردن مثل اعدام ند استارک و عروسی خونین! الان شخصیتای سریال شدن خاله دنی و عمو جانی و باید بگیم اوخی میسانده مرد! اوج پلات توییستشون شده اینکه بجا کرم خاکستری میسانده رو بکشیم!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
توی سیزن قبلی توی جنگ دنریس ولنیسترها ، این بران یه از خودگذشتگی کرد و به طرز محیر العقولی با یه پرش جانانه، جیمی رو از آتش اژدها و مرگ نجات داد و با یک زیرآبی جانانه تر با اون همه لباس جنگی، از اون سر دریاچه در اومد( سلام بر هندوستان!) کاری به هندی بودن اون سکانس ندارم اما سوالم اینجاست آدمی که حاضره جونشو برای جیمی بده ( قطعا جون مهم تر از پوله) چه طوری حاضر می شه به خاطر پول بهش خیانت کنه؟ یا نباید بهش خیانت می کرد یا اونجا فصل پیش اصلا نباید از خودگذشتگی می کرد و جیمی یه جور دیگه نجات پیدا می کرد! در اون صورت شخصیت پردازیش و پول پرستیش ( که از اول سریال هم به خوبی بهش پرداخته شده) مشکلی نداشت! اما با در نظر گرفتن اون ایثار! این خیانتش زیاد باورپذیر نیست! که این هم عیب نویسندگی فیلمنامه است!
نجاتش داد چون اگر ميمرد تمام آمال و آرزو هاي خودشم زير خاك ميرفت اين تو قسمت بعدش هم ميگه كلا از همون اول هم نشون داد بران فرد با شرافتي نيست و بيشتر يه مزدور

دوستان اشكال بگيريد از سريال ولي اينقدر ابتدايي نباشه ديگه اين كه چرا يورون نتونست دروگون رو بزنه از اين قبيل مشكلات واقعا مشكل نيستند اگه plot hole باشه اگه صحنه ي اضافي باشه بله كاملا درسته ولي كم لطفي نكنيد ديگه

نظر من در مورد اين قسمت كاملا مثبت بود يعني الان ميتونم بگم تمام خط داستاني ها از سانسا بگيريد تا جيمي و حتي كركتر هايي كه مردن كاملا داره make sense ميكنه تقريبا ميتونم پايان حدس بزنم و به نظرم كاملا راضي كنندست اين پايان

• Like
Reactions: s.snake2

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
میون این همه نظر منفی به سریال منم بیام یه نظر منفی بدم اقا این موهای سرسی چرا بلند نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
دوستان نیمه پر لیوان رو ببینید سریال به زودی تموم میشه و ما هم کاری از دستمون بر نمیاد دو قسمت دیگه از سریال مونده ببینید تموم شه بره حالا سریال خوبه یا بد شده که تفاوتی ایجاد نمیکنه ببینید تموم شه بره از این شب طولانی خودتون رو خلاص کنید و به اسپین افای سریال و کتاب دل خوش کنید شاید یه فرجی شد.

شاید منظورت این که با تمام شدن گات، با خواب ابدی تماشای یک سریال ناب میریم. این که فکر اشتباهی است. شاید اینقدر من منتظر Too Old to Die Young نیکولاس وندینگ رفن هستم، منتظر دو قسمت پایانی گات نیستم. تا الان تو تاریخ سریال، ندیدم که اسپین آفی موفق تر از سریال اصلی باشد. مثال هم فک و فراوان است. شاید Better Call Saul رو خاص بدونیم که متاسفانه اون هم این فصل چهارمش چیز چندان دندون گیری نبود!

• Like
Reactions: TeTration

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
نجاتش داد چون اگر ميمرد تمام آمال و آرزو هاي خودشم زير خاك ميرفت اين تو قسمت بعدش هم ميگه كلا از همون اول هم نشون داد بران فرد با شرافتي نيست و بيشتر يه مزدور
اونجا بران تو یه سانتی متری مرگ بود! یه ثانیه دیرتر می پرید جزغاله می شد! هرچقدر هم که یه نفر پول دوست باشه، جونش براش مهم تره! چون اول باید زنده بود و بعد از پول لذت برد. تو همون جنگ یه جا یه کیسه پول از دستش می افته، یه لحظه می خواد خم شه برش داره می بینه دوتراکی داره میاد بی خیال می شه فرار می کنه. این یعنی جونش اولویت اوله! برای همچین پرش ریسک آمیزی توی اون سکانس هیچ انگیزه ای غیر از ایثار و از خود گذشتگی منطقی نیست!

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
بزرگترین سورپرایز این سیزن می‌تونه اعدام فیلم نامه نویس ها بعد از اتمام قسمت ششم باشه.
فکر کنم اولین بار تو تاریخ سینما و تلویزیون باشه که صدها میلیون نفر دارن یه آبگوشت به تمام معنا رو با اشتیاق دنبال میکنن ( که خب خودمون هم جزوشونیم :D ) و همه این ها به احترام فصل های نیمه اول سریاله که واقعا تو داستان گویی و نحوه روایتشون غوغایی بودن.وگرنه واقعا ناامیدکننده داره تموم میشه، بیشتر از چیزی که فکر میکردیم ناامید کننده...

دوتا پیش بینی هم بکنم که به نظرم قطعیه دیگه.یکی اینکه با توجه به اون سکانس آخر، اژدهای باقیمونده آرمور بسته قطعا.شاید یه آرمور از دراگون گلس مثلا:D
و اینکه جیمی رفت خودش سرسی رو خاک کنه و احتمال خیلی زیاد هم یه نبرد فیس تو فیس با یورون داشته باشه و خودشم مرحوم شه:-<
View attachment 106005

حکایت ننه اژدهاست .....
عجب کرکتری بود.کلا سریال چه کرکترهایی داشت و چه بازی هایی رو میدیدیم...
تو همین قسمت آخر سکانس های بین اسنو و دنریس از فجایع بازیگری بود :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اونجا بران تو یه سانتی متری مرگ بود! یه ثانیه دیرتر می پرید جزغاله می شد! هرچقدر هم که یه نفر پول دوست باشه، جونش براش مهم تره! چون اول باید زنده بود و بعد از پول لذت برد. تو همون جنگ یه جا یه کیسه پول از دستش می افته، یه لحظه می خواد خم شه برش داره می بینه دوتراکی داره میاد بی خیال می شه فرار می کنه. این یعنی جونش اولویت اوله! برای همچین پرش ریسک آمیزی توی اون سکانس هیچ انگیزه ای غیر از ایثار و از خود گذشتگی منطقی نیست!
خب اين تحليل شماست. تحليل من ميگه كه بران بزرگترين انگيزش به وجود آوردن خاندان خودش و تمام تصميماتش در جهت تحقق همين هدف
اين ميتونيم از قسمتي كه به خاطر يه قلعه به تيريون( كه اون زمان زندان بود) خيانت ميكنه هم فهميد منتهي اون موقع افراد مثبت سريال براش سود داشتن كه اين تصور غلط رو براي شما به وجود آورد كه انسان فداكاري الان منفعتش رو اينجا ميبينه
اتفاقا من نگران بودم الان يهو آدم با شرافتي بشه بياد سمت تيرين و جيمي ولي اين تصميمش كاملا به شخصيتي كه اين چند تا سيزن دولوپ شده بود ميخورد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر