سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
اگه شما اون %61 که بیشترشون یا سر هایپ نمره دادن قبل دیدن یا کسایی هستن که سریال امسال شروع به دیدن کردن معیار می دونید بله یه اپیزود عالی بلک باستری بود ولی اگه منتقدا یا فن های قدیمی تر سریال مهمه فکر نمی کنم حتی کسی اینو با نبرد های حتی خود سریال مثل بتل او بستردز مقایسه کنه
یعنی 70 هزار نفر تازه سریال رو دیده بودن ؟ یا اینکه جوگیر شدن و نمره دادن ؟ حرف درستی نیست از کجا فهمیدین اینا یا هایپ بودن یا آماتور lOl

موقعی که سوار اژدها داشتن میجنگیدن اژدهای والکر خواست جان اسنو رو بخوره خیلی محشر بود . سکانس قوی کم نداره این قسمت .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
امتیاز های سایت IMDB امتیاز مردمن، خودتون همین الان میتونید برید اکانت بسازید نمره بدید به هر فیلمی.
اگه فیلم یا سریال مورد پسند باشه نمره بالا میگیره دیگه.
اون فیلم های بالای 9 هم منظورتون کدوم هاست؟ یعنی شما گادفادر یا شاونشک ردمشن یا بتمن های نولان رو خسته کننده میبینی؟ کیفیت ساختشون انصافا بالاست همراه با داستان های جذاب. اگه قوی نبودن مثلا از یک میلیون رای مردم بالای ۹ نمیگرفتن.
یا خدا خوبه گفتم ترور نکنید .
نه من اصلا امتیازهاشو قبول ندارم . فیلم گادرفادر فیلم خوبی هست ولی اکثر فیلمهایی که من پسندیدم نمره پایینی دارن تو اون سایت .
مثل سه گانه توالایت .
من به عنوان یک کاربر اصلا اهمیتی نمیدم یک فیلم تو این وبسایت چه امتیازی گرفته چون اگه بنا به امتیازاتش قرار باشه فیلمی رو دانلود کنم یا نکنم خیلی عنواین خوبو از دست میدم خیلیا رو الکی گرفتم

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
فکر کنم شما یه پست دیگه رو دیدی ...چیزی که من خونده بودم در مورد مرگ سانسا و تئوموند چیزی نگفته بود:-/
آره ممکنه. اگه میشه لینک اون پستی که دیدیو برام پ.خ کن. مرسی

اگر شما دیدی حالا چیز امیدوارکننده ای هست یا نه ؟
واقعا نمیدونم فیک فوتیج هست یا لیک شده. یه سری سایتا مدعی شدن کلا قسمت بعدی لیک شده و داره آپلود میشه!
به نظرم فعلا که کمتر از 12 ساعت مونده. صبر کنین صبح ببینین خودتون دنبال اسپویل و اینا نباشین :D
منم پشیمونم که دیدم

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
چیز جالبی داره یا نه؟ بعد از افتضاح قسمت 3 میتونیم امیدواریم باشیم به سریال؟
ازون سوپرایزهایی که طرفدارا دوست دارن
ولی خواهش میکنم کسی نبینه منم جوگیر شدم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
به همه دوستان پیشنهاد می‌کنم این تاپیک رو ترک کنن تا فردا! خودم هم دیگه نمیام تا وقتی که اپیزود جدید رو ببینم. شاید به شکل مستقیم چیزی ازش لو نره، ولی انقدر در موردش بحث میشه و اشاره‌های کوچیک و بزرگ میشه که آدم کم‌کم حدس میزنه جریان چیه.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
باز اپیزود لیک شد و داستان شروع شد
باید بیفتیم به پای همه التماس کنیم اسپویل نکنن
خدا لعنتت کنه HBO با این سیستم امنیت مزخرفت !
کاش اپیزود لیک شه. یه تیم تایلندی مدعی شده که کل فصل 8 رو تونستن لیک کنن صحنه هایی ازش رو برای اثبات گذاشتن تو اینترنت و از HBO در ازای آپلود نکردنش تو اینترنت طلب پول کردن و فعلا HBO جوابی نداده.
من نمیدونم اینا چقدر سیستمشون مسخرست که الان چند فصله یا فیلمنامه لو رفت، یا چند قسمت لو رفت یا هک شد یا ... 8-|
ولی اگه آپلود کنن بقیه اپیزودا رو ضرر خیلی بزرگی به HBO میخوره.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
میدونم تو تلگرام یا جاهای دیگه اون کلیپ لعنتیرو گذاشته نوشته هشدار اسپویل!!
ولی خواهش میکنم نبینید
تا صبح طاقت بیارید مطمئن باشید ارزششو داره

• Like
Reactions: TheGodfather

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
موقعی که سوار اژدها داشتن میجنگیدن اژدهای والکر خواست جان اسنو رو بخوره خیلی محشر بود . سکانس قوی کم نداره این قسمت .
تنها قسمتی هست که من ۲بار دیدم . منم اولین کامنتم این بود که چقدر از نظر صدا گزاری و تصویر عالی بود . ایراداتی هم داره ولی اینکه مثلا یک نفر با آریا حال نمیکنه میگه چرا آریا نایت کینگو کشته ! یا یکی دیگه پا سریال چرت میزده میگه چرا کلیسی واوینگ ددها رو یا اتیش نمیسوزوند ! نصف سریال نمایش همین بود ! کسی هم که مخاطب این سریاله سریالو روز اول میبینه نه بعد چند روز و بعد تازه نظر و امتیاز بده . نمونش هم زیاده تو حاشیهای سلبریتی ها خودمون مثلا طرف کارهای فلان خواننده مثل تتلو رو اصلا نشنیده بعد سر یک حاشیه میره تو صفحه طرف جوری نظر میده انگار باش بزرگ شده

• Like
Reactions: TEK ZXEN

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
کاش اپیزود لیک شه. یه تیم تایلندی مدعی شده که کل فصل 8 رو تونستن لیک کنن صحنه هایی ازش رو برای اثبات گذاشتن تو اینترنت و از HBO در ازای آپلود نکردنش تو اینترنت طلب پول کردن و فعلا HBO جوابی نداده.
من نمیدونم اینا چقدر سیستمشون مسخرست که الان چند فصله یا فیلمنامه لو رفت، یا چند قسمت لو رفت یا هک شد یا ... 8-|
ولی اگه آپلود کنن بقیه اپیزودا رو ضرر خیلی بزرگی به HBO میخوره.

بله آقا حق با شماست
مثل اینکه تیکه هایی از فیلم نامه هم برای اثبات داستان دارن آپلود میکنن
رسما بیچاره شدیم !
من که دمم رو میذارم رو کولم از تاپیک میزنم بیرون به همه هم همین پیشنهاد رو میکنم
فرار رو به قرار ترجیح بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر