سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
Game of Thrones S8 Ep 3 - "The Long Night" Review - IGN
اگه خواستین این نقد رو بخونین شاید یکم باعث شه منطقی تر نظر بدین(م)
چون با اینکه یه روز گذشته ولی هنوز نظرات ( چه مثبت چه منفی ) از روی احساساته
کاری به نمرش هم نداشته باشید و روی همون متن تمرکز کنید بهتره. هر چند که خود منتقد توضیح میده که چرا اون نمره رو داده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: stanley

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
من به شخصه با تاریکی مشکلی نداشتم
ایراد بنی اسراییلی اگه بخوایم بگیریم از تمام شاهکارهای سینما هم میشه گرفت مثلا همین ارباب حلقه ها که در طول تاریخ تکرار ناشدنی هست میتونستن حلقه رو بدن همون عقابهای اخر فیلم بندازه تو اتشفشان تا بره این همه زحمت نکشن یا مثلا زندگینامه سائرون رو توی فیلم ذکر نکردن :))بالاخره باید میفهمیدیم جد و ابادش کیه چطوری تبدیل به چشم شده و اینا
همونطور که میبینید ایراد گرفتن خیلی ساده ست حتی از بهترین فیلم تاریخ سینما هم میشه ایراد عجیب گرفت
سعی کنید لذت ببرید سه قسمت دیگه بیشتر نمونده
همه شاکی هستیم از نحوه کشته شدن نایت کینگ (میتونست بهتر پرداخته بشه ) ولی خواهشا سطح سریال رو تا دلنوازان نیارید پایین
شاید هم اپیزودهای بعدی جبران این ضعف رو بکنه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
دوستان انگار مبارزات وایت واکرها رو تو قسمتهای قبلی یادشون رفته که میگن خیلی زود کشته شدن.دیگه باید چقدر کشش میدادن؟یا اینوری میشد یا اونوری ولی قبول دارم یکم صحنه آخر که آریای نیم وجبی همشون رو شیشه خورده کرد سطحی بود.البته میشه از این مرگ غیر حماسی برداشتهای زیادی کرد.یه چیزی رو که خوب متوجه نشدم اینه که چرا با مرگ وایت اصلی بقیه وایت واکرها هم از بین رفتن؟مگه غیر اینه قبلا 2 تا وایت واکر اصلی هم به هلاکت رسیده بودن ولی همچین اتفاقی نیافتاده بود

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ایراد بنی اسراییلی اگه بخوایم بگیریم از تمام شاهکارهای سینما هم میشه گرفت مثلا همین ارباب حلقه ها که در طول تاریخ تکرار ناشدنی هست میتونستن حلقه رو بدن همون عقابهای اخر فیلم بندازه تو اتشفشان تا بره این همه زحمت نکشن یا مثلا زندگینامه سائرون رو توی فیلم ذکر نکردن :))بالاخره باید میفهمیدیم جد و ابادش کیه چطوری تبدیل به چشم شده و اینا
همونطور که میبینید ایراد گرفتن خیلی ساده ست حتی از بهترین فیلم تاریخ سینما هم میشه ایراد عجیب گرفت
همه شاکی هستیم از نحوه کشته شدن نایت کینگ (میتونست بهتر پرداخته بشه ) ولی خواهشا سطح سریال رو تا دلنوازان نیارید پایین
خودت جواب خودت رو دادی ! بله از همه جا میشه از این دست ایراد ها گرفت ولی بحث اینه همه انتظار داشتن بیشتر رو این مورد توضیح بدن الانم میگیم اگه قرار باشه بعدا توضیح بدن OK منتظر میمونیم و میبینیم ولی اگه قرار باشه همین جا تموم بشه و خلاص اون وقت ـه که دیگه خیلی ضایع میشه !
دوستان انگار مبارزات وایت واکرها رو تو قسمتهای قبلی یادشون رفته که میگن خیلی زود کشته شدن.دیگه باید چقدر کشش میدادن؟یا اینوری میشد یا اونوری ولی قبول دارم یکم صحنه آخر که آریای نیم وجبی همشون رو شیشه خورده کرد سطحی بود.البته میشه از این مرگ غیر حماسی برداشتهای زیادی کرد.یه چیزی رو که خوب متوجه نشدم اینه که چرا با مرگ وایت اصلی بقیه وایت واکرها هم از بین رفتن؟مگه غیر اینه قبلا 2 تا وایت واکر اصلی هم به هلاکت رسیده بودن ولی همچین اتفاقی نیافتاده بود
نایت کینگ شاه کلید بود از همون اول بحث کشتن نایت کینگ بود نه کس دیگه ای اونایی که کشتن همه ژنرال هاش بودن و اهمیت نداشتن ....

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بنظرم مرگ نایت غیر منطقی نبود
آریا رسما تو فصل های قبل اسسین شده بود
اون صحنه که پرید نایتو بزنه من داد زدم ولی وقتی نایت گرفتش من قشنگ ساکت شدم و وقتی آریا خنجرو ول کرد دقیقا حال نایت رو داشتم......
ولی درکل واقعا دیروز حالم یجوری بود
اوناییم که لذت نبردن امیدشون به دوتا جنگ باشه.مطمئنم سوپرایزهای خوبی درانتظارشونه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
چون این نایت کینگ همشونو ساخته بود دیگ. توی قسمت دومم گفتن ک اگ اونو بکشن احتمالا همشون میمیرن و منطقی هم بود بنظرم
توی فیلمای خون آشامی هم ی همچین چیزایی هس

• Like
Reactions: arash1996

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
منم از این اپیزود خوشم نیومد اما بر خلاف خیلی از دوستان دلیلم یه ذره متفاوته من با مدل کشته شدن نایت کینگ، باگ های فراوونی که این قسمت داشت و بقیه داستانا که همه راجع بهش حرف زدن کاری ندارم یا بهتره بگم مشکلی ندارم دیگه اینقدر باگ و مشکل دیدیم که بنظرم عادی شده واسمون ، مشکل اصلی من با نحوه چیدمان اپیزودهای این سیزن هست چون از قسمت اول سیزن 1 بزرگترین موضوعی که بولد میشه وینتر، ارتش مردگان و وایت واکر ها هستند پس issue اصلی داستان هم چیزی جز این نمیتونه باشه مشکل من اینه این اپیزود میتونست آخرین اپیزود باشه که باعث میشد قصه نایت کینگ یا بهتر بگم مهمترین issue سریال خیلی حماسی تر تموم بشه شما تصور کنین اگه سکانسی که موزیک جوادی داره پلی میشه تا زمانی که آریا نایت کینگ رو بکشه اپیزود اخر بود چقدر غیر منتظره تر میشد اگر اینطوری بود ولی خب به هر حال این چیزیه که ساختن :D غر خیلی زیاده ولی ترجیح میدم به همین یه دونه اکتفا کنم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من: پس این پولی که به ما بدهکاری رو کی میدی؟
رفیقم:
C79FD051-74ED-436B-AFDD-ACEAD8382608.jpeg
:D
خیلی ها ممکنه براشون سوال پیش بیاد برفرض اینکه اریا استارک ظاهر نمیشد و نایت کینگ رو نمیکشت چه اتفاقی رخ میداد. بفرمایید: 61E360AB-023E-4483-B3F9-E8104DBA010B.jpeg
برخلاف تصورات نایت کینگ درحال بیرون اوردن چترش بوده! اگه اریا بفهمه اینچیزارو8-|
اینم جواب سوالی که خیلی ها میپرسن برن کجا رفت یهو
F890C38E-6C59-4923-BD35-E2CFE13E83E1.jpeg

پ.ن: سطح شوخی ها با این قسمت خیلی زیاد بوده:D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از دیروز دارم با هرکسی که میگه این قسمت عالی بود حرف میزنم که نه! این قسمت اصلا عالی نبوده! بعد که حرفهامو میگم که آقا این مشکلاتو داشت، اصلا نایت کینگ نباید الان کشته میشد، همشون قبول میکنن که آره قبول داریم این مشکلات بود، هندی شده بود بعضی جاها ولی حیف گیم آو ترونز رو خراب کنیم با این حرفا! :| وقتی بد باشه دیگه نباید بگی عالی بود قسمت، اکثرا همینطوری هستن که به دلایلی نمیخان قبول کنن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
والا کسی سریالو در حد دلنوازان پایین نیاورد، اکثر کسایی که با این اپیزود مشکل داشتن مثل من فن سریال هستن اما نکته ای که هست اینه که حداقل دلنوازان 8 سیزن یک چیزو هایپ نکرد که بخواد توی پنج دقیقه با یک اندینگ کشکی سر تهشو هم بیاره، بازم امیدوارم اینجوری بشه که شما میگی :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
فکر کنم جزو معدود افرادی باشم که با کشته شدن نایت کینگ توسط آریا مشکلی نداشتم. :D البته با این قضیه مشکل دارم که سه اپیزود باقی مونده رو باید با سرسی سر کنیم، ولی نحوه مردن نایت کینگ به نظرم مشکلی نداشت.
همچین شخصیتی که یه لشکر ۵۰۰ میلیونی مُرده و وایت‌واکر دور خودش داره رو نمی‌شد توی مبارزه مستقیم شکست داد. چون هم قدرت خودش بالاست و هم یه کافیه یه لحظه دستش رو ببره بالا و به درگاه الهی دعا کنه تا از صد طرف بریزن سر کسی که می‌خواد باهاش بجنگه. اژدهای بدبخت هم که توی کشتن ایشون ناکام موند و تبدیل به شلغم شد‌. می‌مونه چند تا راه دیگه، مثل پرتاب تیر از دور که نسبت به نحوه مرگ فعلی هم لوس‌تر می‌شد.
کسی نایت کینگ رو کشت که از همون کودکی روحیه بالایی برای مبارزه داشت و توی فصل اول مربی مخصوص مبارزه داشت با اینکه دختر بود. بعدش خونواده‌ش جلوی چشمش منهدم شدن و رفت سراغ آموزش دیدن زیر نظر یکی از خفن‌ترین کاراکترهای سریال. کلی تحقیر شد، کور شد، به فنا رفت و تا مرگ فاصله‌ای نداشت، ولی موفق شد با سعی و تلاش به جایی برسه که کسی مثل جاکن هاگار رو به زانو دربیاره و تسلیم کنه.
حتی توی همین اپیزود هم شخصیت‌پردازی بهتری نسبت به خیلی‌ها داشت و اواسط اپیزود به عنوان یه دختر جوون احساس ترسش رو کامل دیدیم و کم‌کم داشت تسلیم می‌شد، تا اینکه اون یارو شمشیر آتیشی جونش رو به خاطرش فدا کرد و بعد هم خانوم قرمزی ملاقاتش کرد و از پیشگویی گفت و دوباره روحیه گرفت؛ روحیه‌ای که باعث شد برای نجات جون داداشش بزنه به قلب خطر و البته برای این کار هم مهارت بالایی داشت و قبلا دیده بودیم که چقدر توی مخفی‌کاری حرفه‌ای هست و سم فیشر و اسنیک رو میذاره تو جیبش! نایت کینگ دقیقا نیاز به همچین قاتلی داشت که هم سریع باشه و هم قدرت زیادی توی مخفی کاری داشته باشه و البته باهوش هم باشه، یعنی همون چیزی که توی صحنه آخر دیدیم و وقتی استاد آریا رو بلند کرد، آریا سلاح رو از دستش انداخت و با اون یکی دست کار رو تموم کرد.
همون‌طور که قبلا هم گفتم، با مردن نایت کینگ به فاصله سه اپیزود تا پایان سریال، اون هم بدون مشخص شدن اهدافش مشکل داشتم و همین‌طور ضد ضربه بودن شخصیت های اصلی، ولی نحوه مرگ نایت کینگ به نظرم مشکل خاصی نداشت. حالا هرچند هزار سال هم که تو راه بوده، بالاخره باید یه جوری کشته می‌شد و اتفاقا این نوع مرگ سورپرایز جالبی بود نسبت به حالت کلیشه‌ای که جان اسنو بیاد جلوش نعره بزنه و هر دو نفر شمشیرها رو بگیرن سمت همدیگه و بعد از اینکه جان به سبک فیلم‌های ورزشی و نبردهای کلیشه‌ای کلی کتک خورد، نور امید و عشق بر قلبش بتابه و یا علی بگه و بلند بشه و سر نایت کینگ رو قطع کنه! :D

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
صرف نظر از نقدای مثبت و منفی..اینایی که با حس خود عاقل پندارشون گفتن کسایی که از این اپیزود خوششون اومد..7 فصل رو توی چند هفته دیدن..اینا فازشون چیه؟؟

نمرش داره میاد پایین ، نصف این نمرات سر جو زدگی و هایپه ، اونی که سواد سینمایی داشته باشه میدونه چقدر این قسمت بد بوده ، منقدین خوب از خجالتش در اومدن تا اینا باشن اینقدر هندی بازی در نیارن

View attachment 105567

نکشی مارو اقای اسکورسیزی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر