سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
آقا شمام گیر دادیا. :D
یه جوری پیگیر نمره‌های این فصلی انگار خصومت شخصی داری باهاش. :D سه قسمت بیشتر نمونده و از چند روز بعد از پخش قسمت آخره که با این حقیقت که دیگه گاتی در کار نیست مواجه می‌شیم. لذتشو ببرین. :D
من خیلی حساسم روی نمره و نظرات ، کاملا مشخصه سریال افت کرده ، نمیتونم چشمامو روی واقعیت ببندم :D ، چی چی تموم میشه ، ده تا اسپین اف ازش میسازن این تازه شروعشه :))

• Like
Reactions: TheGodfather

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
نایت کینگ:(
حیف حالا باید شاهد نکبت‌ترین‌ شخصیت سریال باشیم:D. ترجیح میدادم نایت کینگ تا اخر سریال زنده باشه یا حتی حداقل ازش یک دوئل میدیدم تا اینکه به شکل Assassin's Creed کشته بشه. اون تیکه فقط یه صدای عقاب کم داشت:D
من که لذت بردم، با بودجه‌ و محدودیت‌هایی که احتمالا دارند دیگه از لحاظ فنی بهتر از این فکر نکنم میشد.فقط این تاریک بودن صحنه‌ها بدجور تو مخ بود نمیدونم دیگه با چه نمایشگر و انکودی ببینم.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
ناامید کننده ترین قسمت سریال
با خودشون چی فکر کردن؟ همچین شخصیت خفنی (نایت کینگ) رو بکشن بعد سرسی رو بخوان بذارن ویلن اصلی؟
بعد حتی یکی از شخصیت های مهم در خطر هم نمرد، هی یکی میومد نجاتشون میداد:))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به عنوان کسی که از دو قسمت قبلی سریال دفاع کردم باید بگم که اصلا با این اپیزود حال نکردم ! واقعا دیگه فیلم هندی تر از اینکه وایت واکرا مثل پشمک از رو سیاه لشکرا رد میشدن بعد به افراد اصلی که میرسیدن میشدن 7-8 تا و به فیلم هندی ترین شکل ممکن همشون شتک میشدن یهو میدیدی هزار تا وایت واکر دوره کردن طرف رو بعد سکانس قطع میشد بعد که بر میگشت روش میدیدی دوباره به 5-6 تا تقلیل پیدا کرد و دارن شتک میشن ! تهش هم کاملا از بعد یـ جا کاملا قابل پیش بینی بود و خیلی مصخره تموم شد دیالوگ ها هم که ابکی تر از یکی دیگه واقعا نا امید کننده بود

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
کشته شدن نایت کینگ اونم به دست آریا برام خیلی غیر منتظره بود!! :-??البته نمیگم بد بود ولی خوب هم نبود.انتظار داشتم جان یه حرکتی بزنه و یا کلی شخصیت اصلی به فنا برن که ظاهرا فقط جورا میمیره!!:-&
در مورد عظمت نایت کینگ و وینتر ایز کامینگ هم بد کار نکردن!کل ارتش انسالید ها و دوتراکی ها و تقریبا نصف ارتش شمال به فنا رفت!دیگه چجوری می خواستین دیگه! الان سرسی موضع برتر رو داره!بنظرم از فصل 7 مشخص بود اگه دنریس حمله میکرد سرسی حتما شکست میخورد.این نایت کینگ رو اووردن جریان رو بالانس کنه:D:|

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
کشته شدن نایت کینگ اونم به دست آریا برام خیلی غیر منتظره بود!! :-??البته نمیگم بد بود ولی خوب هم نبود.انتظار داشتم جان یه حرکتی بزنه و یا کلی شخصیت اصلی به فنا برن که ظاهرا فقط جورا میمیره!!:-&
در مورد عظمت نایت کینگ و وینتر ایز کامینگ هم بد کار نکردن!کل ارتش انسالید ها و دوتراکی ها و تقریبا نصف ارتش شمال به فنا رفت!دیگه چجوری می خواستین دیگه! الان سرسی موضع برتر رو داره!بنظرم از فصل 7 مشخص بود اگه دنریس حمله میکرد سرسی حتما شکست میخورد.این نایت کینگ رو اووردن جریان رو بالانس کنه:D:|
مشکل اینه الان بیشتر بیننده ها کینگزلندینگ و ایرون ترون به هیچ جاشون نیست:D همه میخواستن ببینن نایت کینگ کیه و چکار میکنه، به طور کلی پیگیر اون بودن. خب چکار کنم آخر سر کی میشینه روی آیرون ترون؟
بزنی شخصیت خفن رو حذف کنی و تمرکز سریال رو ببری روی این مسئله؟
به طرز مسخره ای هم پایان همین الان مشخصه، با این وضعی که شخصیت های اصلی رو نگه میدارن انتظار پایان بچگانه با نشستن دنریس و جان رو ایرون ترون رو داشته باشید.

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
بشخصه سعی میکنم فقط از سریال لذت ببرم چون آخرین فصل سریالِ و دیگه تا مدت طولانی ای احتمالا رو دستِ گات سریال نمیاد....این قسمت تیکه های عالی زیاد داشت ولی یسری از صحنه ها دیگه خیلی فیلم هندی بودن...مثلا سکانسی که جان رفته بود پشت نایت کینگ....
صحنه ی مردن نایت کینگ هم برای من خیلی لدت بخش بود :D چون از اواسط سریال شخصیت مورد علاقم آریا بود....امیدوارم سرسی رو هم تیکه پاره کنه خودش که لذت ببریم :D
ولی انصافا انتظار نداشتم نایت کینگ به این راحتی کشته بشه...بسی لذت بردیم...منتظر قسمت پنجمم از الآن...از الان تا آخر هیچ پیش بینی ای ندارم واقعا...اصلا هم نمی خوام برم یوتیوب و... که تءوری ها رو ببینم :D

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
مشکل اینه الان بیشتر بیننده ها کینگزلندینگ و ایرون ترون به هیچ جاشون نیست:D همه میخواستن ببینن نایت کینگ کیه و چکار میکنه، به طور کلی پیگیر اون بودن. خب چکار کنم آخر سر کی میشینه روی آیرون ترون؟
بزنی شخصیت خفن رو حذف کنی و تمرکز سریال رو ببری روی این مسئله؟
به طرز مسخره ای هم پایان همین الان مشخصه، با این وضعی که شخصیت های اصلی رو نگه میدارن انتظار پایان بچگانه با نشستن دنریس و جان رو ایرون ترون رو داشته باشید.
آخه تو کتاب هم کاراکتر مهمی نبود؛ من خودم کتاب رو نخوندم ولی تو اینترنت اینطور میگفتن.
بنظر من خیلی اپیزود خوبی بود و یه سوال برای من اینه که ایا سیریو فورل هم از Faceless Man ها بود یا نه.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
ناموسا 7 فصل نایت گینگ رو کردین تو پاچه ما دیالوگی هلو گودبای آی هم نایت کینگ میزاشتید... حس پوچی به ادم دست میده... امید وارم این 4 قسمت بفهمیم کی بود چی شد
دوتانی که کتاب رو خوندن نایت کینگ چه قدر بولده تو کتاب ؟ اصن انقدی بش پرداخته شده ؟

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
8 فصل داشتن میگفتن وینتر ایز کامینگ چند فصل بود داشتن رو شاه شب مانور میدادن واقعا نمیدونم چی بگم فرمانده هاش که حکم پشمک رو داشتن قشنگ تک تک حرکات خودش هم ناشی و مصخره گونه بود ! قسمت خنده دار تعلیق سریال اونجایی که نشون میداد شخصیت ها دارن لت و پار میشن ولی عملا با این فیلم هندی بازی هیچ حسی به لت و پار شدنشون نمیشد داشت یـ جا نشون میداد هزار تا وایت واکر طرف رو دوره کرده دوباره یـ جا دیگه میدیدی دارن اسلمویشن جون میکنن ولی بازم سرپا هستن و دارن جلو هزار تا وایت واکر زور میزنن ولی بازم نمردن جدا چجوری میخواستن این صحنه ها تعلیق زا و تنش زا باشه ؟ قشنگ میشد اب بستن به صحنه های این قسمت رو حس کرد ....

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
ناموسا 7 فصل نایت گینگ رو کردین تو پاچه ما دیالوگی هلو گودبای آی هم نایت کینگ میزاشتید... حس پوچی به ادم دست میده... امید وارم این 4 قسمت بفهمیم کی بود چی شد
دوتانی که کتاب رو خوندن نایت کینگ چه قدر بولده تو کتاب ؟ اصن انقدی بش پرداخته شده ؟
چیزی به اسم نایت کینگ وجود نداره اصلا تو کتاب. وایت واکرها هستن اما تا الان این چیزی که ما تو سریال به اسم نایت کینگ میشناسیم نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر