سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من کیفیت 720 گرفتم حجمش خوبه، کیفیت صدا و تصویرشم خوبه لینکهاشو میزارم

لینکهای جدید بدون واترمارک/کیفیت صدا مطلوب

480 WEB-DL : goo.gl/MXDshA 237MB
لینک کمکی
480 WEB-DL : goo.gl/mpCsBJ 237MB

720 WEb-DL : goo.gl/3Lut8E 468MB
لینک کمکی
720 WEb-DL : goo.gl/oMZgG1 468MB

1080 WEb-DL : goo.gl/vC7HUo 1GiG
لینک کمکی
1080 WEb-DL : goo.gl/Qn9FUf 1GiG

480 WEB-DL X265 : goo.gl/2b1yxP 95MB
لینک کمکی
480 WEB-DL X265 : goo.gl/CD2PsT 95MB

720 WEB-DL X265 : goo.gl/JATZQQ 181MB
لینک کمکی
720 WEB-DL X265 : goo.gl/LozVGp 181MB

1080 WEB-DL X265 : goo.gl/SNLUvm 349MB
لینک کمکی
1080 WEB-DL X265 : goo.gl/k7dgY9 349MB

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
به نظرم طی العرض این قسمت منطقی بود :D

ولی جدا عحب اپیزودی بود. تنها مشکلش این بود که دیگه خیلی قابل حدس بود. البته جانم کله خر بازی در آورد و آخرش بنجن اومد نجاتش داد یکم فیلم هندی شد :D
این بنجن مگه مرده نیست خودش؟ خب مگه میتونن بکشنش؟ این با دراگون گلاس زندست یعنی قدرتش اندازه یه وایت واکره

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دوستان کسی این کیفیت DAMNSPEAR رو دانلود کرده ؟ کیفیت صدا واقعن خوب هست و بدون واترمارکِ ؟
سلام، بله کیفیت صدا و تصویرش خوبه. صداش دو کاناله است و واضحه. واترمارک هم نداره. کلا ریلیزهای damnspear دیرتر از همه اومد امروز و بهترین هاست فعلا. فقط نرخ فریم همه ریلیزها 30 فریم هست در حالی که سریال‌ها 24 فریم باید باشن. به خاطر همین شاید یکم حس اش فرق داشته باشه اول وقتی دارید می‌بینید.

این فصل و فصل بعد چند قسمت هستند ؟
این فصل 7 قسمت و فصل بعد 6 قسمت.

کسی این لینک 8 گیگو گرفته ؟
من نمونه کیفیت ازش دیدم خوب نبود. توصیه میکنم نسخه 1080pـه Damnspear رو بگیرید که 2.4 گیگه.

• Like
Reactions: G@m3r

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
دوستان کسی این کیفیت DAMNSPEAR رو دانلود کرده ؟ کیفیت صدا واقعن خوب هست و بدون واترمارکِ ؟
اره من اینو دانلود کردم صداش که هیچ مشکلی نداشت تصویرش فقط یه کوچولو به نظر می اومد یه جاهایی انگار تیک میزنه و واسه چند صدم ثانیه وای میسه که اصلا به چشم نمی اومد اگر دقت نکنی و مشکلی نبود...کلا نسخه خیلی خوبی بود و کاملا ارزش دانلود رو داشت.

Silent Siren

کاربر سایت
Aug 31, 2014
207
نام
مهدی
آقا یه تئوری مخوف اومده در مورد دیالوگ جان به دنریس که گفت در جنگ های پیش رو براتون آرزوی موفقیت میکنم
یک بار سر آرتور داین به ند میگه
یک بار هم منس ریدر به استنیس

خیلی جالبه هم سر آرتور و هم منس دقیقا توسط کسی که این جمله رو بهش گفتن کشته شدن
با این حساب یعنی دنریس قاتل جان میشه ؟ :|
دوس داشتم این تئوری رو

من خیلی وقت بود بیشتر اتفاقات از یادم رفته بود. چند وقت پیش رو دور تند داشتم فصل‌های گذشته رو می‌دیدم. از این دژاووها و دیالوگ ها خیلی خیلی زیاد بوده. برای مثال:
فصل پنجم اپیزود اول : جان خطاب به آلی موقع تمرین باهاش بهش میگه "Keep your shield up or i'll wring your head like a bell" که دقیقا همون دیالوگیه که ند استارک به برادرش بنجامین تو وینترفل میگه. یا باز طی همین قسمت جان خطاب به منس ریدر {برای زانو زدنش جلوی استنیس} میگه "Isn't their {His people} survival more important than your pride" که دقیقا ریپلای منس ریدر و دیالوگ هایی که تو این سکانس بینشون رد و بدل میشه با دیالوگ های دنریس با جان داخل غار یکی و مشابه.

کلا منم یادم نبود ولی از این دست اتفاقات مشابه و نقل شدن یه لاین توسط چند کرکتر زیاده. راستی تئوری جالبی بود.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا از تاینیز دانلود کنین. من 1080p x265 دانلود کردم کیفیتش نمیگم عالی بود 1080 واقعی نبود اما خب خوب بود بعضی فریم ها خیلی خوب بود بعضیاش نه. در کل قابل قبوله ببینین یه بار بعد صب کنین دو شنبه اصلش بیاد و بذارین دانلود واسه آرشیو :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
واسه اولین بار از دنریس خوشم اومد.
نه بخاطر کارش بلکه از Acting امیلیا کلارک خوشم اومد. نمیدونم تصادفی بود یا چی ولی یه پختگی خاصی داشت این اپیزود مخصوصا وقتی ویسریون تیر خورد و مرد. قیافش ناراحت نبود یه شوک خاصی تو چشماش بود. انگار بچه خودش واقعا مرده :D

ولی بازم آخرش وقتی جان بهش گفت my queen ذوقش تو مخ بود :| :))
بابا بچت مرده چرا خوشحال میشی آخه

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
به قول دوستمون تو صفحه قبل فقط پشمام ...همیننن...!!!!
دوهفته تا اپیزود آخر...2 سال تا فصل
اخر.... یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ناموسا تورموند رو گرفته بودن قلبم اومد تو دهنم...خوشحالم که زنده موند....خیلی خوبه این...منتظر مخ زدنش هستیم....

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
عجب خوف شد ماجرا این شاه شب خدای جذبه ست من موندم اینا چطور میخوان اینو شکست بدن با این قدرت
اریا ازش بعید بود این نادون بازی ها با این تجربه دیگه نباید خام امثال لیتل فینگر بشه
جان و دنی هم کم کم بهم علاقه پیدا کردن و حسی بهم میگم جانشین دنی هم پیدا شد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

THE KING M

کاربر سایت
Dec 8, 2015
312
به قول دوستمون تو صفحه قبل فقط پشمام ...همیننن...!!!!
دوهفته تا اپیزود آخر...2 سال تا فصل
اخر.... یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ناموسا تورموند رو گرفته بودن قلبم اومد تو دهنم...خوشحالم که زنده موند....خیلی خوبه این...منتظر مخ زدنش هستیم....
فصل هشت میره واسه 2019 ؟:|
این که خیلی نامردیه

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر