سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
ولی نظر من بات فرق میکنه
چون دو قلو هستن و از یک خون
یعنی میگی دنریس از بچگی این قدرت داشت ولی متوجه نشده بود اتیش نمیسوزنش ؟
غیر منطقیه
خودشم تعجب کرد که نمیسوزه پس بیشتر حرف من درسته

در مورد جمله اخرم اینکه یه اژدهاشو میده ب جان اسنو او یکی رو هم به خواهر دو قلوش تا سوار شن دیگه
سه اژدها برای سه تارگرایان باقی مانده:-?
فكر كنم به زودي از اين قدرتش بتونه استفاده كنه و يه اژدها رو بگيره

• Like
Reactions: FOXP2

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
دنریس وقتی تخم داخل اتیش لمس کرد دید دستش نمیسوزه تعجب کرد و خدمتکارش خواست برداره اون دستش سوخت حدس میزنم وقتی یه اژدها یا تخمشو لمس کنن فعال بشه
و لمس اژدها توسط جان بی دلیل نبوده
البته فکر کنم یه اژدها بیوفته دست نایت کینگ که اونم بعید نیست

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
ولی نظر من بات فرق میکنه
چون دو قلو هستن و از یک خون
یعنی میگی دنریس از بچگی این قدرت داشت ولی متوجه نشده بود اتیش نمیسوزنش ؟
غیر منطقیه
خودشم تعجب کرد که نمیسوزه پس بیشتر حرف من درسته

در مورد جمله اخرم اینکه یه اژدهاشو میده ب جان اسنو او یکی رو هم به خواهر دو قلوش تا سوار شن دیگه
سه اژدها برای سه تارگرایان باقی مانده:-?

کلا گیجم کردی
دو قلو کیه این وسط ؟ :|
اینکه دنریس از بچگی فهمیده یا نفهمیده که آتش بهش کاری نیست رو نمیشه فهمید
خواهر دو قلوش یعنی چی ؟ منظورت تئوری میرا رید هستش ؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
مدت ها بود میخواستم سیزن 1 رو تُندبینی (!) بکنم و بالاخره این کار رو انجام دادم و نشستم در عرض 20 دقیقه دیدمش! :D بعضی از بازیگرها چقدر متفاوت بودن و تیریون هم چقدر حال بهم زن بوده!! گذشته از تغییراتی که به تدریج داشت و از اون کاراکتر خوشگذرون و اهل فسق و فجور (!) به اینجا رسید، اضافه شدن ریش هم خیلی کمک کرده که شخصیتش جالب تر بشه.
حالا اینا به کنار، توی همون اپیزود اول یه اثر هنری از White Walkerها دیده میشه که اصلاً یادم نبود:

pyqt_main-qimg-18bf25382e5f10b36352b08062ba1de4-c.jpg

یه سرچی کردم، توی سیزن 3 هم یه شاهکار دیگه خلق کردن که اون رو هم یادم رفته بود!

78ze_main-qimg-78e80fd36a71ff9a08be17982f3ee997-c.jpg

یعنی این White Walkerها به چیز خاصی اعتقاد دارن؟ چون این شکل و شمایلی که درست میکنن نمیتونه الکی باشه و مثل یه سری نماد و نشانه خاص هست که تفکری پشتش وجود داره.

اون دیوار نوشته‌هایی که جان توی معدن به دنریس نشون داد، این نمادها هردوشون روی دیوار بودن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
استنیس دقیقاً کجا مُرد؟! البته من همچنان به شکل مسخره ای منتظرم که برگرده، ولی دیگه انقدر از اون زمان گذشته که خیلی بعیده زنده باشه! :D کلاً آخرین صحنه مربوط به استنیس اون طرف دیوار بود یا این طرف؟ اگه اون طرف بوده، احتمالش هست که وسط لشکر مرده ها ببینیمش! :D یا مثلاً هودور هم بین مرده ها باشه و جان اسنو ببیندش و افسردگی بگیره! :|

آقا یه تئوری مخوف اومده در مورد دیالوگ جان به دنریس که گفت در جنگ های پیش رو براتون آرزوی موفقیت میکنم
یک بار سر آرتور داین به ند میگه
یک بار هم منس ریدر به استنیس

خیلی جالبه هم سر آرتور و هم منس دقیقا توسط کسی که این جمله رو بهش گفتن کشته شدن

با این حساب یعنی دنریس قاتل جان میشه ؟ :|

دوس داشتم این تئوری رو
فکر نکنم دنریس منهدمش کنه! :D توی اپیزود آخر خیلی عاشقانه نگاهش میکرد و اون ماجرای اژدها و نوازشش توسط جان اسنو هم باعث شد اینا بهم نزدیک تر بشن.
ولی کلاً بعید نیست جان اسنو آخر این سیزن بمیره که شوک خفنی به بیننده وارد بشه! سریال کاراکتر مهم زیاد داره، ولی میشه گفت مهم ترین کاراکترها 5،6 نفر هستن که بعضی هاشون مثل سرسی و دنریس رو تا سیزن آخر زنده میذارن و این وسط یکی دو نفر باید شهید بشن که ماجراها جذاب تر بشه! یه موضوع دیگه هم استارک ها هستن که دیگه خیلی خوشحال دور هم جمع شدن و جان هم که بهشون اضافه بشه زیادی حال میکنن! :D برای همین حدس میزنم جان قبل از اینکه دوباره برگرده اونجا، از بین بره.

اون دیوار نوشته‌هایی که جان توی معدن به دنریس نشون داد، این نمادها هردوشون روی دیوار بودن.
دقت نکرده بودم که همین طرح ها هستن! :D امیدوارم زودتر ماجرای این نمادها رو بفهمیم.

• Like
Reactions: leonk13

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
استنیس دقیقاً کجا مُرد؟! البته من همچنان به شکل مسخره ای منتظرم که برگرده، ولی دیگه انقدر از اون زمان گذشته که خیلی بعیده زنده باشه! :D کلاً آخرین صحنه مربوط به استنیس اون طرف دیوار بود یا این طرف؟ اگه اون طرف بوده، احتمالش هست که وسط لشکر مرده ها ببینیمش! :D یا مثلاً هودور هم بین مرده ها باشه و جان اسنو ببیندش و افسردگی بگیره! :|

فکر نکنم دنریس منهدمش کنه! :D توی اپیزود آخر خیلی عاشقانه نگاهش میکرد و اون ماجرای اژدها و نوازشش توسط جان اسنو هم باعث شد اینا بهم نزدیک تر بشن.
ولی کلاً بعید نیست جان اسنو آخر این سیزن بمیره که شوک خفنی به بیننده وارد بشه! سریال کاراکتر مهم زیاد داره، ولی میشه گفت مهم ترین کاراکترها 5،6 نفر هستن که بعضی هاشون مثل سرسی و دنریس رو تا سیزن آخر زنده میذارن و این وسط یکی دو نفر باید شهید بشن که ماجراها جذاب تر بشه! یه موضوع دیگه هم استارک ها هستن که دیگه خیلی خوشحال دور هم جمع شدن و جان هم که بهشون اضافه بشه زیادی حال میکنن! :D برای همین حدس میزنم جان قبل از اینکه دوباره برگرده اونجا، از بین بره.

دقت نکرده بودم که همین طرح ها هستن! :D امیدوارم زودتر ماجرای این نمادها رو بفهمیم.

با توجه به اینکه Lord of Light یه بار جان رو برگردونده به نظرم مثل اعضای brotherhood مثل بریک و توروث یه جورایی نامیرا شده باشه :D

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
یاد اون جریان قربونی کردن اون پسر بچه ها افتادم سریال دیگه بهش اشاره نکرد و اصلا نفهمیدیم ادرها چکار میکردن اون بچه هارو؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اقا قسمت 6 لیک شد ولی خدایش تا روز دوشنبه چیزی از داستان نگید چون خیلیا مثل خودم قسمت لیک شده نمیگیرن و منتظر کیفیت خوب هستن
بنظرم این سانسا بکشن بهتره هم یه شخصیت مهم حذف میشه هم شخصیت های دوس داشتنی دیگ میمونن تو سریال :D
یجورایی ازش بوی خیانت میاد

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
یا حسین...لیک شد دوباره...کیفیتم آینه...!!!! عجب گرفتاری شدیما...اینستاگرام و توییتر دوباره تعطیل ...!!! نرید توییتر و اینستا...اسپول هست شدید...من که چشامو بستم سریع...

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
لعنت به تلگرام و هکرها . منم تقریبآ دیدم و فهمیدم چی به چیه

اسپول قسمت 6 :

من در به در دنبال این بودم چطوری اژدها به چیز میره .. پادشاه شب جای اینکه دراگونو بزنه ... خیلی شیک با نیزه ای که داره ( مثل نیزه ای هست که سرسی ساخته بود ولی با یخ ) سمت اژدهایی پرت میکنه که هیچ کس هواسش بهش نیست .. و خیلی شیک میشینه بر اژدها .. ضعیف ترین اژدهاش هست .. از اسمش هم مشخصه که با اسم برادر دنریس تقریبا یکیه.. و دراگون عربده ای میزنه در آخر x_x

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
فعلا کیفیت خوبش نیومده نبینید ولی اگر اینیستاگرام یا تلگرام میرید زیاد براتون اسپول میشه ...
منم خودم افتادم دنبالش به یه دلیل و جواب یک سوال :> فقط بگم با کیفیت الان نبینید چون بهترین قسمته و حیفه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

استنیس کلا اونور دیوار نرفته که !نه؟:-? ولی آخرین صحنش نزدیک وینترفل بود که تو یک جنگلی بود و باخته بود جنگو با بولتون ها و برین کشتش. ولی احتمال برگشت هودور به نظرم هست که در قالب یک واکر وحشی ببینیمش!

------------------------------------------------------------------
Dear Hacker.
فاخ یو! لااقل بزار جمعه بشه بعد پخش کن که ما 2 روز اینترنت نریم! الان تا یک هفته اینترنتو باید تحریم کنم :D

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر