سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
من یه لحظه رفتم توییتر فقط بگم که اگه اسپویلر ها رو اگه خوندین همه چیز همون طور پیش میاد!!! شعبه اسپانیا هم انگار اشتباهی قسمت 6 رو پخش کرده بوده!
کلن بهتره بدن بیرون دیگه:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستانی که میخوان ببینن به کنار.
توصیه به اون هایی که میخوان نبینن و تا 2 شنبه صبر کنن، کلا اینجا نیاین :D من سر قسمت 4 اومدم دیدم بچهه ها همه کف و خون قاطی کردن! هایپ رفت بالا. اپیزود هم خیلی حماسی و عالی بود ولی اونطور که باید و شاید نشد برام... بهرحال توصیه میکنم اینوورا پیداتون نشه. :)) خودمم انشاللا پیدام نشه :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
از این اشتباه از شبکه HBO Spain منشا گرفته که دیشب اپیزود شش را اشتباها پخش کرده در دو قسمت که بهتره نگیرید. چون وسط صفحه Mark HBo به صورت کمرنگ دیده میشه و کاملا رو اعاصبتون میره. منم قسمت اول Voltron رو سال پیش اینجوری گرفتم که روی صفحه NETFLIX به طور واضح و اعصاب خردکن دیده می شد.

تا دوشنبه صبر کردن به خدا گناهی نکردید.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
یه طوری همه میگید چرا لیک شده و تا دوشنبه نمی بینیم، هرکی ندونه فکر میکنه همه اینجا سریال رو میخرن و تماشا میکنن:))
نهایت همه دان میکنیم میبینیم دیگه.حالا زودتر اومده چه بهتر
کیفیتش هم که میگن خوبه و 720 هست

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
قسمت 6 بنظرم با اختلاف بهترین قسمت کل سریه فوق العاده اپیک بود!کارگردان اینو بزارن برا فصل 8 عالی کارگردانی کرده بود.
کیفیتشم نسبت به قست 4 که لیک شده بود خیلی بهتره فقط مشکل صدا داشت یکم!بشینید راحت ببینید دوشنبم کیفیتش خوبش اومد دانلود کنید یجوری یه عده جبهه میگیرن انگار رو سینما 3D میبینن:D

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر