سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خب شاید قیافشون به مادرشون رفته؟ :| دلیل نمیشه که
در داستانی که تاکید عجیبی به چهره هر خاندان داره یکی مثل جان اسنو که کپی شمالی هاست تارگریال در اومدنش عجیبه
از همون اول خیلی روی چهره و همینطور رفتار هر خاندان تاکید داشتند و جان اسنو از همون اول نه تنها از نظر چهره بلکه رفتارش هم شبیه ند استارک بود (شرافت احمقانه:D)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,661
نام
امین
آره دیگه رابطه جیمی و سری هم سر قیافه بچه هاشون لو رفت.مهمه این چیزا.
نغمه هم ممکنه جنگ خدای آتش و یخ باشه.حتما لازم نیست جان یا دنی باشن.

arg7271

کاربر سایت
Dec 11, 2008
115
مشکل منم با تئوری R+L=J همینه که تا جایی که میدونم هیچ تارگرینی بدون موی بور نداشتیم و جان اسنو صراحتا همه جا گفته شده که موهای پرکلاغی داره.
رینیس دختر ریگار که تو کینگزلندینگ کشته میشه قیافه کاملا دورنی داره و به مادرش رفته(چشای قهوه ای ای موهای تیره)، پرنس بیلور تارگرین (یکی از شخصیت های داستان دانک و اگ) قیافه کاملا دورنی داره و به مادرش رفته، ایگور بیترستیل حرومزاده ایگان چهارم موهاش تیرس

گذشته از اینا سانسا و برن، ریکون و راب (تو کتاب) هیچ شباهتی به ند ندارن و به مادرشون رفتن
جان هم موهاش قهوه ای تیرس تو کتاب

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بحث مد کینگ شد گفتم این رو هم بگم شاید بعضی از دوستان ندونن
یه نظریه هست که میگه جیمی و سرسی بچه های مد کینگ هستن نه تایوین لنیستر
خیلی ها میگن که تیریون بچه ایریس(مد کینگ)هستش اما یه سری دلایل هستن که این مسئله رو نقض میکنن و میشه براساسشون خیلی راحت حدس زد که جیمی و سرسی بچه های ایریس هستن
اولین موضوع اینکه ایریس توی شب عروسی تایوین با حوانا لنیستر بهش با تمسخر میگه که "جای تاسف است که سنت شب اول (First Night) و برخی از مراسمات همخوابه شدن از قبیل برهنه کردن عروس توسط داماد در طول جشن ازدواج ممنوع اعلام شده است" (دقیق یادم نیست چی بود اما بحث همخوابی شب اول هم بود فکر کنم که باعث شد تایوین کینه ایریس رو به دل بگیره)
اگه این موضوع درست باشه پس سرسی و جیمی میشن بچه های ایریس
این موضوع از تمایل این دو برادر و خواهر به رابطه نامشروع به هم مثل خاندان تارگرین کاملا مشخصه
جنونی که جافری بچه سرسی داره بیشباهت به رفتار ایریس نیستش
در جایی هم فکر کنم عمه تیریون به تایوین میگه تو فقط یه بچه داری و اون هم تیریون هستش اون تنها پسر حقیقی تو هستش
از طرفی ازدواج تایوین با دختر عموش میتونه دلیلی بر کوتوله بودن تیریون باشه
و رفتار تیریون هم توی کتاب تا جایی که من میدونم به شدت مثل پدرش هستش و به اندازه خود تایوین هوش و ذکاوت داره

چند صفحه قبل گفتم تیریون هم احتمالش هست تارگرین باشه هرچند کم
یه نکته که یادم رفته بود بگم اینه تیریون هم مثل تارگرین ها خواب اژدها میبینه.
الیته شیرین هم میدید:D
البته من دوسال پیش کتابو تموم کردم خیلی چیزارو فراموش کردم
شاید دلایل دیگه ی هم باشه

• Like
Reactions: i am dead

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
بحث مد کینگ شد گفتم این رو هم بگم شاید بعضی از دوستان ندونن
یه نظریه هست که میگه جیمی و سرسی بچه های مد کینگ هستن نه تایوین لنیستر
خیلی ها میگن که تیریون بچه ایریس(مد کینگ)هستش اما یه سری دلایل هستن که این مسئله رو نقض میکنن و میشه براساسشون خیلی راحت حدس زد که جیمی و سرسی بچه های ایریس هستن
اولین موضوع اینکه ایریس توی شب عروسی تایوین با حوانا لنیستر بهش با تمسخر میگه که "جای تاسف است که سنت شب اول (First Night) و برخی از مراسمات همخوابه شدن از قبیل برهنه کردن عروس توسط داماد در طول جشن ازدواج ممنوع اعلام شده است" (دقیق یادم نیست چی بود اما بحث همخوابی شب اول هم بود فکر کنم که باعث شد تایوین کینه ایریس رو به دل بگیره)
اگه این موضوع درست باشه پس سرسی و جیمی میشن بچه های ایریس
این موضوع از تمایل این دو برادر و خواهر به رابطه نامشروع به هم مثل خاندان تارگرین کاملا مشخصه
جنونی که جافری بچه سرسی داره بیشباهت به رفتار ایریس نیستش
در جایی هم فکر کنم عمه تیریون به تایوین میگه تو فقط یه بچه داری و اون هم تیریون هستش اون تنها پسر حقیقی تو هستش
از طرفی ازدواج تایوین با دختر عموش میتونه دلیلی بر کوتوله بودن تیریون باشه
و رفتار تیریون هم توی کتاب تا جایی که من میدونم به شدت مثل پدرش هستش و به اندازه خود تایوین هوش و ذکاوت داره
بنده کاملا قانع شدم :D

• Like

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
رینیس دختر ریگار که تو کینگزلندینگ کشته میشه قیافه کاملا دورنی داره و به مادرش رفته(چشای قهوه ای ای موهای تیره)، پرنس بیلور تارگرین (یکی از شخصیت های داستان دانک و اگ) قیافه کاملا دورنی داره و به مادرش رفته، ایگور بیترستیل ******** ایگان چهارم موهاش تیرس

گذشته از اینا سانسا و برن، ریکون و راب (تو کتاب) هیچ شباهتی به ند ندارن و به مادرشون رفتن
جان هم موهاش قهوه ای تیرس تو کتاب
من اینا رو نمیدونستم ممنون از شما دوست عزیز. با این وصف احتمال اینکه جان یه تارگرین باشه تقریبا قطعیه. البته من 99 درصد مطمئنم تو این فصل این تئوری رو تایید می‌کنند چون نشون دادن وقایع برج لذت هیچ توجیه دیگه نداره برای این فصل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
امیدوارم از این قسمت به بعد بیشتر از گریجوی ها ببینیم
هرچند ظاهر و بازیگر یورون اونی نبود که انتظار داشتم و خوب نیست
و‌لی همینکه حذفش نکردن باز خوبه
واقعا سریال این چند فصل نسبت به کتاب افتضاح بوده
گند زدن به داستان و شخصیت ها
معلوم نیست این نویسنده های احمق فازشون چیه دقیقا
یه داستان و شخصیت ها دیالوگ های عالی رو دارن
که میتونه سریال رو فوق العاده جذاب تر کنه
بعد میان راحت همه رو بیخیال میشن خیلی هارو حذف میکنن داستان رو تغییر میدن چند تا صحنه چرت و پرت و بی ربط بجاش نشون میدن گندهم میزنن به داستان و شخصیت ها

این سریال میتونست راحت خیلی بهتر از این باشه
البته برا کسای که گتاب نخوندن عالیه

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
برگشت به منزل بعد از يه نگهباني طولاني

32b8110d1048ddf82f71a14a73967d91.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,232
نام
Мojtaba
تعداد اتفاقات عجیب و غریب و بعضا مسخره که تو این چند اپیزود افتاده یواش یواش داره زیاد میشه.
تو این اپیزود 5 وقتی وایت واکر ها داشتن میامدن چرا برن بجای فرار با 3ER رفتن به گذشته؟ چرا برن فرار نکرد؟ یعنی بعد از 1000 سال صبر کردن 3ER نمی تونست به برن بگه به وایت واکر ها نزدیک نشه؟ تو هر اپیزود هم چند نفر میمیرن فک کنم تا اخر این فصل نصف بیشتر شخصیت ها مردن.
اونم از ماجرای اپیزود قبلی بود که با چهار تا ظرف آتش قویترین رهبران دوتراکی ها مردن.

• Like
Reactions: Durance and Red Ѵ

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
اپیزوده فردای GOT لیک شده اونا که نمیخوان بدونن چه خبره اسپویلر رو باز نکن
حقایقی در مورد وایت واکر ها مشخص خواهد شد.
علت مشکل هودور معلوم میشه .
در کل اپیزوده خوبی بود
اینم لینک برای اونایی که دوس دارن امروز ببینن:

تشکر فراموش نشه.

• Like

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
جدی جدی خط داستانی ویکتاریون رو حذف کردن؟ نه وجدانا؟؟ ایول آقا ایول...:)
اپیزود فیلر فیلر بود، همین الان یکی ازتون بپرسه اتفاقات و هایلایت کل این قسمت رو بگید عمرا جز دوتا نکته بتونید چیزی بگید. اتفاقات همونجایی که قسمت چهارم بود رها شدن! فقط 5 دقیقه آخر! یعنی دقیقا بود و نبود این قسمت مهم نبود!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
جدی جدی خط داستانی ویکتاریون رو حذف کردن؟ نه وجدانا؟؟ ایول آقا ایول...:)
دیگه شورشو دراوردن خدایش
اخه چقد میتونن احمق باشن
حداقل این یورون رو خوب درمیاوردن
میتونستنMads Mikkelsenرو برا این نقش بذارن فوق العاده میشد
میدونم باهاش کاری میکنن بگیم کاش یورون رو هم کلا حذف میکردن

• Like
Reactions: Red Ѵ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر