سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
5732146358776231636_IMG_20160518_201705.jpg

:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یعنی جرقه بیخیال شدن سریال از مرگ مضحک استنیس شروع شد و حالا با هندی بازی های ننه اژدها داره اوج میگیره، یکم دیگه قسمت های دنریس به همین صورت ادامه پیدا کنه فراموش می کنم که سریالی به اسم Game Of Thrones اصلا وجود داشته و داره، دنریس یه تنه دو سه لول سطح سریال رو آورده پایین!

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
تنها نکته ای که در سریال هیچوقت من رو ناامید نمی کنه موسیقی متن رامین جوادی هست،هر اپیزود ترک هایی با تنظیم های متفاوت،حتی سر اون صحنه بسیار مسخره دنریس با خودم می گفتم"ولی موسیقیش واقعا خوب هست" :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
در راستای سئوال دوستمون میشه یکی بیاد اینجا توضیح بده چرا به ریگارد تارگرین می گفتن "mad king"؟
ریگار که پادشاه نبود
به پدرش میگفتن شاه دیوانه اسمش ایریس دوم بود همون که پدر ند استارک رو اتیش زد
کلا خاندان تارگرین دیونه زیاد داشته فک کنم پادشاه ها یکی درمیون دیونه بودن‌
از خل شدن دنریس استقبال میشه

ریگار تو کتاب تعریف زیاد ازش میشه ادم خیلی خوبی بوده
همه میگفتن پادشاه خیلی خوبی میشد

• Like
Reactions: Easy_GoiiN

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
در راستای سئوال دوستمون میشه یکی بیاد اینجا توضیح بده چرا به ریگارد تارگرین می گفتن "mad king"؟

ریگار برادر همین دنیریس هست. mad king ایریس دوم بود. خود ریگار هم بعد مشکل خیلی زیاد با پدرش داشت. حتی ایریس بهش نسبت خیانتگار هم داشت میداد. با اینکه خیلیا میدونستن که چه پادشاه خوبی میتونه بشه. ولی کلا بیشتر مشکل از زمانی شروع شد که بچش مرد و تایون لنستر (از صمیمی ترین دوستان جوونیش) که hand of the king بود خیلی موفق کار میکنه و این تقریبا برای مخالفت باهاش هر تصمیم درستی رو از قصد برعکس میکرد که خیلی مشکل به وجود آورد.
شورش هم زمانی شروع میشه که ریگار با اینکه شوهر الیا مارتل بوده ولی از خواهد ند استارک خوشش میاد و با کمک آرتور دین میدزدنش. ایریس هم برندان استارک و پدرش رو میکشه. سر همین چیزا رابرت که از خواهر ند خوشش میومده و یا این اعدام ها، شورش رو شروع میکنن که تو جنگ trident خودش ریگار رو تو دوئل شکست میده.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
رمزی تو نامش اشاره به این کرد که چشم های جان اسنو رو در میاره و میازه سگ هاش بقیه کار ها رو انجام بدند
پوستر این فصل هم همینو میگه
maxresdefault.jpg

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
رمزی تو نامش اشاره به این کرد که چشم های جان اسنو رو در میاره و میازه سگ هاش بقیه کار ها رو انجام بدند
پوستر این فصل هم همینو میگه
maxresdefault.jpg
اره
کسی مثله هست که فکر کنه رمزی جان اسنو و سانسا و بیلیش رو احتمالا با هم به اف میده:(
هرچندامیدوارم بیلیش در هر صورت بمیره

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
ریگار برادر همین دنیریس هست. mad king ایریس دوم بود. خود ریگار هم بعد مشکل خیلی زیاد با پدرش داشت. حتی ایریس بهش نسبت خیانتگار هم داشت میداد. با اینکه خیلیا میدونستن که چه پادشاه خوبی میتونه بشه. ولی کلا بیشتر مشکل از زمانی شروع شد که بچش مرد و تایون لنستر (از صمیمی ترین دوستان جوونیش) که hand of the king بود خیلی موفق کار میکنه و این تقریبا برای مخالفت باهاش هر تصمیم درستی رو از قصد برعکس میکرد که خیلی مشکل به وجود آورد.
شورش هم زمانی شروع میشه که ریگار با اینکه شوهر الیا مارتل بوده ولی از خواهد ند استارک خوشش میاد و با کمک آرتور دین میدزدنش. ایریس هم برندان استارک و پدرش رو میکشه. سر همین چیزا رابرت که از خواهر ند خوشش میومده و یا این اعدام ها، شورش رو شروع میکنن که تو جنگ trident خودش ریگار رو تو دوئل شکست میده.
ممنون از توضیحات کاملت. پس تو کتاب برندان استارک تو خردسالی می میره؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اره
کسی مثله هست که فکر کنه رمزی جان اسنو و سانسا و بیلیش رو احتمالا با هم به اف میده:(
هرچندامیدوارم بیلیش در هر صورت بمیره
با بيليش چيكار داري.
كاراكتر به اين خوبي:D اصلا يكي از دلايل اصلي جنگ بين همه بيليش بود . و باعث شد اتفاق بيوفته.
از هيچي تونسته به اين شخصيتي كه الان داره برسه .

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
اون مردی که توی قسمت قبل زندانی اون شوالیه زن بود و دستش رو قطع کردن،کیه؟
اون شوالیه کیه؟
قراره با هم ازدواج کنن یا نه؟؟
چون من حال سریال دیدن ندارم سریع میزنم جلو ،اینا رو متوجه نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر