سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .
اپیزود جدید رو ندیدم ولی خیلی ها دیدم شاکی بودن و گفتن سوپر بورینگ
یک سری دیالوگا نه تنها منطقی نیستند بلکه خیلی احمقانه هستند.
یکی از سکانس های این قسمت تهه WTF از دید منفی بود.

خوابم گرفت وسط سریال |-)
یک قسمت میره میچسبه به سقف از نظر هیجان قسمت بعدیش در حد قرص والیوم دزش بالاست.
یکی این بدبخت دیمن رو از هرنهال نجات بده بزنید تو سرش بلکم بیدار بشه از کما :Punish: اولش جالب بود ولی دیگه داره بیخ پیدا میکنه.
اگان هم نیم پز شد ولی لامصب بازیگرش رو دیگه باید با این شکل و شمایل ببینیم.

bro-think-he-king-viserys-v0-n2a5x5g4rlcd1.jpeg

یک سری دیالوگا نه تنها منطقی نیستند بلکه خیلی احمقانه هستند.
متریال آنچنانی وجود نداره خودشون هم همون چیزی که هست رو توش ریدن.
رنیرا عملا تبدیل به یک فردی شده که هیچ اشتباهی ازش سر نمی زنه. نویسنده ها به شدت فاز فمنیستی برداشتن و از همون اول قرار نبود رنیرا رو بد نشون بدن.
رایان کندل تهیه کننده سریال میگه مردم کینگزلندیگ میلیس رو خیلی دوست داشتن محبوب بود خدابیامرز نزد عوام :))لامصب اقلا یک دور قسمت 9 فصل قبل رو بازبینی بکن بعد یک چیزی بگو :))
0so2zckgzlcd1.gif

آخرین ویرایش:
واسه چی خب؟ به دیالوگ ها دقت کنید دیگه.
تو آخر خواب وقتی میگه پسر محبوبم، دیمون از حرفش جا می‌خوره. یا اونجایی که آلیس ریورز بعد پانسمان دست دیمون وقتی داشت می‌رفت بهش گفت، حیف که قیافه مادرت رو یادت نیست! یعنی دیمن نمیدونسته اون مادرشه و اون توهم تقصیر آلیس ریورز بوده.

واسه چی خب؟ به دیالوگ ها دقت کنید دیگه.
تو آخر خواب وقتی میگه پسر محبوبم، دیمون از حرفش جا می‌خوره. یا اونجایی که آلیس ریورز بعد پانسمان دست دیمون وقتی داشت می‌رفت بهش گفت، حیف که قیافه مادرت رو یادت نیست! یعنی دیمن نمیدونسته اون مادرشه و اون توهم تقصیر آلیس ریورز بوده.
از اجرا اون صحنه و خود ماهیتش زیاد خوشم نیومد.
بنظرم ضروری نبود.

سلام دوستان من تازه گات رو دیدم و بهترین چیزی بوده که تا حالا دیدم واقعا باهاش حال کردم. الان شما دارید در مورد چی صحبت میکنید؟ house of the dragons؟ 😁

سلام دوستان من تازه گات رو دیدم و بهترین چیزی بوده که تا حالا دیدم واقعا باهاش حال کردم. الان شما دارید در مورد چی صحبت میکنید؟ house of the dragons؟ 😁
اره درباره فصل دوم خاندان اژدها صحبت میشه که فعلا نتونسته اونطور که باید خودی نشون بده :D
پتانسیل خیلی زیادی داشت ولی هدر رفته

احساس می‌کنم که HoD دارم از شبکه MBC Persia نگاه می‌کنم؛ اون حجم از N*dity که توی هر 10 ثانیه GoT ظاهر می‌شد و مجبور بودیم چراغ خاموش ببینیم، چی شد؟!

پ.ن: HBO داره تیتیش‌مامانی میشه؛ وایستا Starz با اسپارتاکوس جدید چیکار میکنه! 🦆 :D

آخرین ویرایش:
اگر فصل آخر تاج و تخت را کنار بگذاریم می شود آن را در جایگاه نخست برترین های تاریخ قرار داد، با این فرض که بریکینگ بدی وجود ندارد.
اما خاندان اژدها با اینکه از داستان جذابی بهره می برد، اما روایت سینمایی جذابی ندارد. این سریال صرفا گریزی به ورای واقعیت است تا اینکه بخواهد اطلاعات با ارزشی در اختیار مخاطب قرار بدهد. وارد جزییات که می شویم کاراکتر جذابی وجود ندارد، و بعد از پایان سریال فراموش خواهند شد. حالا شما اینها را بگذارید کنار ند استارکی که تنها در چند قسمتی از فصل نخست تاج و تخت حضور داشت اما فقط نمایی از وینترفل می بینیم یاد او می افتیم یا حتی راب استارک که هنوز برای او و سرنوشتش بهت زده و غمگین هستیم. اینها به علت انتخاب بازیگران درست و جذاب یا به اصطلاح کاریزماتیک این چنین خوب در آمده است.کاراکتر رنیرا حقیقتا نقطه ی عطف این سریال است بخاطر اکت بازیگری بی نظیرش و صدای مهیب و اغوا کننده ش، هر دیالوگ مرده ای را زنده می کند. صدای او وقتی بر جنبه ی روایی فیلم می نشیند حقیقتا معجزه می کند.

آخرین ویرایش:
اگر فصل آخر تاج و تخت را کنار بگذاریم می شود آن را در جایگاه نخست برترین های تاریخ قرار داد، با این فرض که بریکینگ بدی وجود ندارد.

مک‌نالتی و تونی سوپرانو این پست را دیدند و فورا روی «گزارش» کلیک کردند! :D 🦆

پی‌نوشت: GOT جز TOP 15 هم نیست!

من قسمت پنجم رو دیدم، اونقدر هم سوپر بورینگ که خیلی ها تو شبکه های اجتماعی نوشته بودن نبود. مشکل اصلی خاندان اژدها به نظرم خرده داستان هایی هست که هیچ تصویری ازش در سریال نمیبینم. مثلا گروهی میان میگن فلان جا جنگ شده و خیلی ها کشته شدن و ما مجبوریم فقط در ذهنمون این جنگ ها رو تصویر سازی کنیم. چندین سکانس مشابه دیدیم که جنگ ها اسکیپ شدن و کات شدن به تصویری از جنازه های روی زمین افتاده. احساس میکنم HBO در نشون دادن خشونت نسبت به گات داره اجتناب میکنه. نمیدونم چرا :D

البته من کتاب رو نخوندم ولی فکر کنم خود مارتین هم خیلی با جزییات این دوران رو روایت نکرده برعکس بازی تاج و تخت چندین فصل رو بهش اختصاص داده.

پی‌نوشت: GOT قطعا جز TOP 3 هست! :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or