سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .
واقعا این فصل فوق العاده بوده تا اینجا ، مخصوصا وقتی که فصل اولش اونقدر معمولی بود.
قسمت سوم برای من شونه به شونه این قسمت بود بدون اینکه فایتی داشته باشه
در کل اگر با همین فرمون برن تا تهش ، و اون آب بستن های نیمه دوم گات رو نداشته باشه حجت رو تموم کردن

الان دارم فکرش میکنم عجیبه چرا نشون ندادن فقط حرفش رو زدن :D
فک کنم اصلا خیلی مهم نیس این توی کتاب.
فقط توی سریال هست که گندی که توی آخر گات زدن جبران کنن.
و مثلا بگن خنجر خیلی مهم بوده و باهاش تونستن وایت واکر ها رو از بین ببرن. ولی همینم باید توسط جان اسنو حداقل انجام میشد نه آریا ارستارک !

واقعا کندی که آخر گات زدن فقط با ساختن یه فصل بجاش جمع میشه 🤦

فک کنم اصلا خیلی مهم نیس این توی کتاب.
فقط توی سریال هست که گندی که توی آخر گات زدن جبران کنن.
و مثلا بگن خنجر خیلی مهم بوده و باهاش تونستن وایت واکر ها رو از بین ببرن. ولی همینم باید توسط جان اسنو حداقل انجام میشد نه آریا ارستارک !

واقعا کندی که آخر گات زدن فقط با ساختن یه فصل بجاش جمع میشه 🤦
گند فصل هشتم با این چیزا جمع نمیشه :D ولی واقعا چی میشد میتونستیم فصل جدیدی از گات با همون ترکیب بازیگرها ببینیم 🙁

Screenshot 2024-07-12 at 00-21-39 The Red Dragon and the Gold (2024).jpg

این آلیس ریورز هم از اون کارکترهای مرموز هست. بببنیم اون روی جادوگیرش کی میزنه بیرون :D

من اشتباها یه ویدیو دیدم از یه قسمت گات که جافری اسپویل وحشتناکی میکنه از hod واقعا اون لحظه نفرتم بازم برگشت نسبت به این کارکتر😂
دقیقا همینو یکی دوسال پیش گفتم سر همین سکانس :D

• Like
Reactions: UnHoLy666 and Jaw
این ویگار از اول هم همینقدر وحشی بوده، سر فتح وستروس ویسنیا با ویگار خرابی های بمراتب بیشتری بوجود آورد به نسبت بالریون و فاتح.
سوار های شناخته شده ویگار هم این ها بودن:
ملکه ویسنیا تارگرین, شاهزاده بیلون تارگرین(پدر ویسریس و دیمون), بانو لینا ولاریون (دختر شاهدخت رینیس) و شاهزاده ایموند تارگرین لعنت الله علیه ملقب به میگور دوم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or