سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
نیاز به کمان نیست
امروز دیدید وقتی شاه شب به پرنده ها نگاه کرد چی شد؟
همشون فرار کردند
فکرکنم شاه شب یه قدرتی داره میتونه پرنده کنترل کنه
تو کتاب میگن چندتا شیپور هست که میتونه اژدها کنترل کنه
شاید شاه شب یکی از اونها داشته باشه یا یه قدرتی شبیه شیپور
همینجوریش قویه دیگه چه برسه به اینکه اژدها هم داشته باشه :D
یه سوال اقا این تخمای اژدها که دروگو به دنریس داد از کجا اورد؟ مگه منقرض نشده بودن ؟

پ.ن:لامصبا بذارید تو اسپویل دیگه اه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من که اول التماس کردم که اسپویل های فیلم نامه ممنوع باشه چون این روز رو میدیدم که یه عده مریض لذت تماشای سریال رو برای ملت از بین ببرن
حالا با اینکه خودم این تاپیک رو زدم اما پیشنهاد میکنم دوستان تو تاپیک نیان که بیشتر از این مزه تماشای سریال براشون نابود نشه
این وضعیت مبارک اون دوستانی که اصرار داشتن اسپویل کردن تو تگ اسپویل مجاز باشه آفرین گند خورد به تاپیک تبریک میگم

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
عاجزانه ملتمس اسپویل نکردن فیلمنامه هستیم سردر تاپیک زده تا سمت منتشر شده !!!!
ما که نمیایم تاپیک خواهشا دوستان لذت تماشای سریال رو از بقیه نگیرن

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
این تاپیک زده شد که در مورد اخرین قسمت منتشر شده اونم به صورت رسمی بحث بشه نه اینکه اسپویل فیلنامه میذاره اینجا به عنوان تئوری من که قسمت بعد همین اتفاق بیوفته بر فرض خودش تئوریسین سایت بشه

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
واقعا فاز یه سسری رو نمی فهمم نشستی 6 سیزن سریال رو دیدی حالا میرین اسپویل رو باز می کنین یعنی این 3 سالی که سریالو دیدی کشک .خوب از اول میرفتی کتابشو می خوندی .واقعا عجیبه ~X(:))#-o

• Like
Reactions: bayern_vahid

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
هر موقع پستی درباره سناریو ، کتاب یا تئوری ها دیدید که خارج از تگ اسپویلر بود و یا عنوان گمراه کننده برای اسپویلر نوشته بود ، گزارش کنید .
حتماً رسیدگی میشه .
ببخشید این کامنت قدیمی رو ریپلی کردم
اما یک هفته بن بودم و خیلی برام مهم بود فک کردم باید حتما جواب بدم

اقا پرهام شما تجربه ات خیلی زیاده من نمی تونم اشکالی ب مدیریتت بگیرم اما باید یه فرقی بین اخرین سریال لیک شده و پخش شده قاعل بشی
یه ادم مریض رفته قسمت لیک شده ی سریال با کیفیت 3gp 360 نگا کرده اومده قبل پخش رسمی و در حالی که اکثرا بچه ها منتظر پخش قسمت جدید هستن و سعی کردن اس پویل هارو نخونن

اومده بدون گذاشتن تو تگ اس پویل و کوچیکترین هشداری درباره ی قسمت جدید انشا نوشته و کل جذابیت سریالو ازم گرفته
من بهش اعتراض کردم البته اون لحظه از شدت عصبانیت و اشتباه کردم و بهش فحاشی کردم خودمم قبول دارم کارم درست نبود و امیدوارم از دوستان نزدیک شما نبوده باشن

اما بازم تو اصل قضیه فرقی نداره منو یک هفته بن کردید ولی ب اون شخص که جذاببیت قسمت جدیدو کلا برام از بین برد یه اخطار ندادین بزاره تو تگ اس پویلر
بهتر پخش رسمی سریال مد نظر باشه برای گذاشتن تو تگ اس پویلر نه قسمتای لیک شده

ادمینا لطف پاک نکنین این پستو.
بن شما که به خاطر توهین بود و ربطی به کسی که بهش توهین کردید یا دلیل توهینتون نداشت که از رابطش با من صحبت میکنید . البته بهتون اطمینان میدم که هیچ آشنایی با اون کاربر ندارم .
درباره پخش رسمی یا غیر رسمی اپیزود هم از اونجایی که قبلاً همچین موردی نداشتیم و توی پست اول تاپیک هم هیچ بندی رو براش در نظر نگرفتیم ، برخورد با کسایی که اون اپیزود لیک شده رو اسپویل کرده بودن درست نبود .
اما برای از این بعد اون مورد رو اصلاح میکنم توی پست اول که دیگه مشکلی پیش نیاد .

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من بین شخصیت هایی که هنوز تو سریال هستند(اونایی که مردند رو کاری بهشون ندارم ) با سانسا بیشتر از همه حال می کنم سانسا از فصل اول تا حالا فصل به فصل شخصیتش کامل و کاملتر شد برعکس جان و آریا و ننه اژدها یه شکل نیست و خیلی خوب عوض شد

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اصلا فقط پرومو قسمت بعد کافی بود که به این قسمت 10 داد!
بیشتر از اینکه بخوام راجع به این اپیزود حرف بزنم از اپیزود هفته بعد هیجان زدم!
Smiley10.gif
چه اپیزودی بشه یعنی! یا علی میشه یعنی!
این قسمت هم خوب بود فکر میکردم جیمی اسیر بشه ولی با بران فرار کردن کینگز لندینگ. دیالوگ های بران عالی بود!
ymg%20(21).gif
اونجا که سرسی از بران حرف زد یه لحظه ترسیدم نکنه بلایی سرش بیاره!
یه رابطه ای خلاصه داره بین جان و دنریس شکل میگیره! :D جان هم که دیگه معلوم شد حروم زاده نیست!
Smiley125.gif
اشاره های زیادی به نژاد تارگرین ـیش تو این اپیزود شد. یه جا تقابلش با اژدها که هم جان نترسید هم اژدها آروم بود یه جا هم اونجایی که گیلی میگه که ریگار به صورت مخفیانه با لیانا ازدواج کرده!

در کل دارم لحظه شماری میکنم برای اپیزود بعد! چه جنگی در پیشه!
Smiley36.gif
ymg%20(8).gif

• Like
Reactions: pbgame

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
واقعا فاز یه سسری رو نمی فهمم نشستی 6 سیزن سریال رو دیدی حالا میرین اسپویل رو باز می کنین یعنی این 3 سالی که سریالو دیدی کشک .خوب از اول میرفتی کتابشو می خوندی .واقعا عجیبه ~X(:))#-o
سریال و کتاب راهشونو از هم جدا کردن تا جایی که میدونم.خیلی از اتفاقا تو کتاب افتاده که تو سریال نیست و برعکس برا همین کسی کتابم خونده باشه باز قضایای فیلمنامه و لیک اینا اسپویلن

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بابا الان که خوبه باز.
اون موقع که من شروع کردم به دیدن (2011 بود) و 1-2 فصل گذشته بود یه عده میومدن تو انجمنای دیگه میگفتن ما کتابو خوندیم فصل 3 راب میمیره بعد جان چاقو میخوره بعد فلان اینا :|
کلا تا آخر فصل 5 واسمون اسپویل کردن
بعد فصل 5 چون فیلم جلو زد دیگه منبعی واسه اسپویل نداشتن رو آورد به تئوری ها و اطلاعات لیک/هک شده :))

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بابا الان که خوبه باز.
اون موقع که من شروع کردم به دیدن (2011 بود) و 1-2 فصل گذشته بود یه عده میومدن تو انجمنای دیگه میگفتن ما کتابو خوندیم فصل 3 راب میمیره بعد جان چاقو میخوره بعد فلان اینا :|
کلا تا آخر فصل 5 واسمون اسپویل کردن
بعد فصل 5 چون فیلم جلو زد دیگه منبعی واسه اسپویل نداشتن رو آورد به تئوری ها و اطلاعات لیک/هک شده :))

آخ گفتی اتفاقا کسایی که از یکی دو فصل اول شروع کرده باشند بیشتر چیزی براشون اسپویل شده بود
کتابخون ها رسما دهن سرویس کرده بودند :D

آخرین سلاحشون هم فکر کنم مرگ جان بود :think:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آخ گفتی اتفاقا کسایی که از یکی دو فصل اول شروع کرده باشند بیشتر چیزی براشون اسپویل شده بود
کتابخون ها رسما دهن سرویس کرده بودند :D

آخرین سلاحشون هم فکر کنم مرگ جان بود :think:
آره آخریش مرگ جان بود
ولی به شخصه از رد ودینگ تا مرگ ابراین و نحوه مرگش (ترکیدن سرش) و Walk of Shame و Lord Commander شدن جان و مرگش واسم اسپویل شد تو همون 2 تا فصل اول :| :))
از فصل 6 به اینور خدا رو شکر میکردم که دیگه از کتاب زد جلو که بعد سر و کله ی این اسپویلر ها و لیک کننده ها پیدا شد
کلا هر دفعه یکی گند میزنه به سریال :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر