سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
قسمت ارامش قبل از طوفان بود
لرد بیلیش باز شروع کرد ولی این سری با بد کسی درافتاده با اریا که اراده کنه تغییر چهره میده و کار بیلیش رو تموم میکنه
ملاقات دنریس با سر مورمونت هم واقعا زیبا و احساسی بود

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
این نامه که آریا تو اتاقه بیلیش پیدا کرد متنش چی بود؟

فکر میکنم همون نامه ای باشه که سانسا زمان اسارت (یا مرگ) ند استارک مجبور شد برای خانوادش بنویسه
تو نامه نوشته بود باید راب استارک بیاد شمال و زانو بزنه و قبول کنه تاج و تخت جافری رو
توی اون نامه سانسا از پدرش به عنوان خائن یاد کرده بود و فکر کنم بیلیش مخصوصا یه کاری کرد آریا به این شکل به این نامه برسه تا رابطه بین آریا و سانسا رو خط خطی کنه !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
ماجرای گیر انداختن یه Wight و تحویلش به عنوان مدرک یه جوریه! :D از یه طرف چیز جالبیه، ولی از اون طرف حالت خنده دار و احمقانه ای داره و شبیه این مأموریت های بازی های RPG هست! :D ولی عجب اوضاعی بشه قسمت بعد. حیف که 99% برای خفن تر شدن ماجرا، یکی دو تا از کاراکترها میمیرن. :|
این مردک لیتل فینگر هم ول نمیکنه. با اینکه آریا کارش درسته، ولی لیتل فینگر هم کم آدمی نیست و میشه گفت مکارترین کاراکتر سریاله.
اون بخش آخر که دار و دسته Brotherhood بودن هم خیلی باحال بود! قشنگ یه چرخه عجیبی از روابط بین کاراکترها ایجاد شد و هی یکی می اومد میگفت حاجی تو فلان کار رو با من کردی و یهو یکی دیگه می اومد میگفت اون یکی هم در فلان تاریخ فلان کار رو با بنده کرده و ...! :D
طبق معمول خنده دارترین بخش ماجرا هم جایی بود که ایشون به یاد عشق و عاشقی افتاد! :))

pkx_vbrtr.jpg

=========================

آقا این اژدهایان دنریس از چی تغذیه میکنن؟! :D بعضی از نهنگ ها روزی 3،4 تن جک جونور و کریل میخورن و فیل ها هم حدود 200 کیلو در روز میخورن. اگه اندازه اژدهایان و این همه تحرک و انرژی ای که مصرف میکنن رو در نظر بگیریم که خیلی فجیع میشه و فراتر از کیلو میره و به تن میرسه، ولی چون سریال علمی نیست مثلاً فرض کنیم هر کدوم روزی 200،300 کیلو غذا بخوان. :D از کجا میاد اینا؟! حداقل دنریس میداد اون بندگان خدا رو بخوره به جای اینکه آتیش بزنه! :|

=========================

اینم جالب بود! :D

r43j_vrgvrf.jpg

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سریال تا الان خیلی جلو خودشو گرفته کاراکتر مهمی رو به فنا نده خدا قسمت بعدو بخیر کنه:|مردن چندتا کاراکتر محبوب از سروروش میباره:D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
نصف جذابیت سریال به لیلتل فینگره اونوقت شما آرزو میکنید سریعتر بمیره:|

دقیقا
لیتل فینگر از اون شخصیت هاست که اگر وقتی بمیره تازه میفهمیم نبودش رو هیچ کارکتری نمیتونه پر کنه
دقیقا مثل رمزی
همه فکر میکردن یورون میتونه جاشو پر کنه :)) ولی الان من کلا شک دارم یورون آنتاگونیست باشه اصلا

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
لعنت بهش این قسمت فقط گذاشت تو خماری :|
امیدوارم لیک بشه قسمت بعد.

بیلیش عجب حرکتی زد. پشمااااااااااااااااااااااااااااام.

پ.ن: کارگردان این قسمت کی بود؟ به نظرم جزو یکی از ضعیف ترین اپیزود های کل سریال بود

• Like
Reactions: Nameless King

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
بابا سریال افتاده رو دور سرعت 10X :D داووس رفت کینگز لندینگ از کجا می دونست گندری کجاست بماند، بلافاصله گندری گفت قبول هر جا میگی بریم وقت سریال رو نگیریم=)) حالا که دراگون استون به کینگز لندینگ نزدیکه با یک پلک به هم زدن شخصیتا تو کینگز لندینگن بعد دوباره برگشتن دراگون استون. از یک طرف خوشحالم اپیزود ها کمترن طاقت صبر کردن برای نگاه کردنش رو نداشتیم از طرف دیگه 3 اپیزود کمتر باعث شده سریال خیلی هندی بشه.

• Like
Reactions: Grey Warden

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
یه نکته مهم که این قسمت گفته شد.
وقتی Gilly با سم نشسته بود گفت که یه maester ازدواج ریگار (با الیا مارتل) رو باطل کرده و ریگار پنهانی با یه نفر دیگه ازدواج کرده :| :D
این تایید میکنه که جان پسر واقعی ریگار و لیانا هست و bastard نیست!
Jon Targaryen پادشاه به حق 7 اقلیم و ...... :-"
+
گندری یکم یهویی وارد سریال شد دوباره :| توی 5 دقیقه پیدا شد و بعدم زود تصمیم گرفت بره اونور دیوار :D من فکر میکردم بره وینترفل با dragonglass شمشیر و ... درست کنه :|

twafbc11

کاربر سایت
Jul 10, 2017
56
رسما فیلم هندی شده داستان سریال. قطعا خیلیا موافق نیستن باهام ولی برای من ضعیف ترین فصل سریال بوده تا اینجا. حالا در نهایت به لطف چند تا نبرد بزرگ و کارگردانی فوق العادشون طبق معمول رضایت بخش تموم میشه فصلا، ولی از نظر منطق به معنای واقعی تو دیوار بوده نسبت به فصلای قبل. نمیدونم GRRM تو کتابشم میخواد همین داستانو پیش ببره یا کلا راه سریال از کتاب جدا شده. اگه همین باشه واقعا خرفت شده :D

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
رسما فیلم هندی شده داستان سریال. قطعا خیلیا موافق نیستن باهام ولی برای من ضعیف ترین فصل سریال بوده تا اینجا. حالا در نهایت به لطف چند تا نبرد بزرگ و کارگردانی فوق العادشون طبق معمول رضایت بخش تموم میشه فصلا، ولی از نظر منطق به معنای واقعی تو دیوار بوده نسبت به فصلای قبل. نمیدونم GRRM تو کتابشم میخواد همین داستانو پیش ببره یا کلا راه سریال از کتاب جدا شده. اگه همین باشه واقعا خرفت شده :D
كاملا درسته ولي نبايدم ايراد گرفت
چون سريال به هر دليلي كوتاه تر شده نبايد انتظار پرداخت درست و كامل به همه مسائل رو داشته باشيم
وگرنه ما از همين سازنده ها شاهكار فصل هاي پيش رو ديديم پس ميشه بهشون ايمان داشت
اين فصل هم راضي كننده بوده
قسمت هاي ٤ و ٦ و ٧ صد در صد مغز بتركونه

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
به عنوان یه سریال و فیلم خوب بوده ولی در کل قبول دارم منطق داستان و ... یکم رفته تو دیوار :D
به نظرم کلا از جایی که سریال از کتاب زد جلو داستان و مخصوصا جزییات داستان افت کردن. مثلا جغرافیا :| :D که قبلا هم بهش اشاره شد ( دنریس و کشتی هاش از دورن و کینگز لندینگ رد شدن رفتن دراگون استون، بعد 2 تا از متحدهاش دوباره راه رو برگشت به دورن و .... و خیلی چیز های دیگه)
یا حتی نبرد ها و ... ،دنریس براش خطرناک هست که بره بجنگه ولی خوب از اژدهاهاش حتی برای دیده بانی هم استفاده نمیکنه، راحت میتونست ارتش لنیستر ها رو ببینه که در حال حرکت هستن.
حتی میشه گفت دیالوگ ها هم یجورایی افت داشت.
ولی خوب وقتی بودجه، شوتایم، وضعیت و گستردگی کتاب ها رو در نظر بگیریم راحت تر میشه سرایل رو درک :D کرد و ازش لذت برد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر