سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
ضعیف چیه ؟>:/
صحنه نوازش اژدها توسط جان خدا بود %-(
اون مردک بیلیش هم خداست @-)
موزیکی که رامین جوادی واسه پیش پرده قسمت بعدی زد فلان ریزون بود $-)$-)
و هنوز برام سواله آژدها چطوری میوفته دست پادشاه شب :ar!

• Like
Reactions: amirv2

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خب الان تریلر ابتدایی رو که یجورایی پروموی فصله رو اگر یادتون باشه با احتساب اپیزود بعدی که دوستان اونور دیوارن اگر در نظر بگیریم میشه به این نتیجه رسید همه چیز پوشش داده و شد و کل صحنه ها رو دیدیم
حالا سوالی که پیش میاد اینه که Season Finale یا همون اپیزود نهایی چی قرار توش باشه که حتی یه شات هم ازش ندیدیم تو تریلر ها ؟ :|
یه سورپرایز خیلی خیلی بزرگ تو راهه که ترجیح دادن هیچی در موردش نشون ندن یا قرار اونور دیوار موندن جان دو اپیزود زمان ببره ؟

پ.ن : حالا که ادمین ها زحمت کشیدن اسپویل کردن از فیلمنامه رو به زور مجاز کردن دیگه خداییش انصاف داشته باشید از اسپویلر استفاده کنید دیگه :| من که کل اسپویل ها رو پارسال خوندم وقتی دوباره میبینم دلم برای اونایی که یک سال صبر کردن میسوزه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
پ.ن : حالا که ادمین ها زحمت کشیدن اسپویل کردن از فیلمنامه رو به زور مجاز کردن دیگه خداییش انصاف داشته باشید از اسپویلر استفاده کنید دیگه :| من که کل اسپویل ها رو پارسال خوندم وقتی دوباره میبینم دلم برای اونایی که یک سال صبر کردن میسوزه

تا اونجایی که من میدونم فقط تا اخرین قسمت پخش شده مجاز بود.
کی گفته اسپویل فیلم نامه مجازه؟؟؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
حالا سوالی که پیش میاد اینه که Season Finale یا همون اپیزود نهایی چی قرار توش باشه که حتی یه شات هم ازش ندیدیم تو تریلر ها ؟ :|

شاید دست گرفتن یک اژدها توسط پادشاه شب سوپرایز قسمت آخر باشه

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
در اصل بایست قسمت 6 و 7 اینجوری پیش بره: اینا برن شمال دیوار (در حد چند متر) ، یکیو بندازن تو قفس، چندتا تیرکمون بزنن بهش تا بمیره، وایستن زنده شه، برگردن کینگز لندیگ، سرسی بگه اوکی منم همکاری میکنم، لشگرشم بفرسته شمال، بعدشم مزدورا رو بیاره و از پشت خنجر بزنه ... gg

تو کتاب جان اسنو اینقدر عقل داشت که بگه 2 تا از جنازه ها رو نسوزونید و زندانی کنید تا وقتی زنده شدن بشه روشون یه حرکاتی زد ...

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
تا اونجایی که من میدونم فقط تا اخرین قسمت پخش شده مجاز بود.
کی گفته اسپویل فیلم نامه مجازه؟؟؟

منم از همون اول رو این قسمت پافشاری داشتم تا اینکه یکی از ادمین ها اومد و تاپیک رو به اینجایی که ملاحظه میفرمایید کشوند

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اپيزود متوسطى بود.

لرد بيليش اگه دقيق يادتون باشه،عامل اوليه ى كل جنگ هاى وستروس از همون اول تا الانه (جريان كشته شدن دست پادشاه رابرت ((جان آرين)) كه اول به نظر ميومد كار جيمى و سرسى باشه براى مخفى نگه داشتن رابطشون ((چون جان آرين متوجه رابطشون شده بود و به دنبال فرزندان حرامى رابرت و جانشين درستش مى گشت)) كه بعد ها فهميديم كار خواهر كتلين استارك ((عاشق بيليش)) بوده...كه بعد از اين وقايع و ساير موارد بود كه ند استارك كشته شد و راب استارك قيام كرد و... .

اين تيكه از داستان رو ديگه خيليا يادشون رفته و اين كاراكتر بازم احتمالا چيزاى بزرگى تو ذهنشه.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,497
دیگه قرار نیست همش جنگ وبکش بکش باشه:D این اپیزود مقدمه قسمت بعدی بود و بیشتر زوم میشه احتمالا روی جان اسنو و اون طرف دیوار:D بهترین بخشش همین نایت کینگه :D

جیمی هم کل قوانین فیزیک رو زیر سوال برد با شنا کردن بازره و یک دست :D بران هم اورده باشدش بازم خیلی هضمش سخته:D

اون زن سم داشت میگفت جان هم تارگرینه که سم با زر زر کردناش مانع شد:| خیکی :D

اون نامه که اریا از اتاق بیلیش برداشت چی بود؟:D من اصلا نفهمیدم بیلیش میخواست چکارکنه.

آخرین ویرایش:

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
دنریس یه پا مد کینگه! از طرز کشته شدن رندل تارلی و پسرش خوشم نیومد
استاد مکار باز نشون داد هفت خط عالمه! :D امیدوارم بلایی سر آریا نیاد
صحنه جان با اژدها با اینکه قشنگ بود ولی زیادی هالیوودی شده بود :D
سرسی جدیدا خیلی رو مخه! حامله هم که شده با این وضع بعیده توسط جیمی کشته بشه
بازگشت گندری هم جالب بود، جای یه باراتیون هر چند نصفه و نیمه خالی بود :D

• Like
Reactions: pbgame

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اوه اوه اوه
هکر ها عجب اطلاعاتی منتشر کردن از اپیزود آخر
عجب اسپویل مزخرفی شد برام خدا ازشون نگذره :|
فقط بهتون بگم یه سورپرایز خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بزرگ تو راهه

خیلی مراقب باشید اسپویل نشه براتون واقعا مراقب باشید
دعا میکنم اسپویل دست بعضی دوستان نیوفته گند نزنن توش براتون

• Like
Reactions: pbgame

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اوه اوه اوه
هکر ها عجب اطلاعاتی منتشر کردن از اپیزود آخر
عجب اسپویل مزخرفی شد برام خدا ازشون نگذره :|
فقط بهتون بگم یه سورپرایز خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بزرگ تو راهه

خیلی مراقب باشید اسپویل نشه براتون واقعا مراقب باشید
دعا میکنم اسپویل دست بعضی دوستان نیوفته گند نزنن توش براتون
بی زحمت میشه خصوصی بفرستین اسپویلو؟ممنون میشم چون تو تاپیک نمیشه گذاشت

• Like
Reactions: Horror

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا هرچقد میام مثل اپیزودای قبل یک تحلیل چند پاراگرافه بنویسم ولی حسش نیست :) اپیزود خیلی خوبی بود بنظرم.
کلا اپیزود های بعد اپیزود های خفن معمولا در نظر مردم معمولی به چشم میان :) ولی خوب بود این. تقریبا با سرعت خیلی بالا داستاناو جلو برد. فکر کنم قسمت بعد یک حجم زیادی جنگ پشت دیوار داره. یکم دیگه هم چند خط داستانیو ببره جلو مخصوصا وینترفل (میدل فینگر لَنَتی!). بعدشم اپیزود اخر از همین نقطه خفن ترین اتفاقات میوفته. مثل فصل قبل!

حس میکنم این دو قسمت جزو بهترین قسمتای سریال میشن. مخصوصا قسمت بعد که پروموش پشم ریزون بود!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اگر میشه اسپویل های فیلم نامه رو به عنوان تئوری اینجا نذارید یا حداقل تو اسپویل بذارید
^
این...
خیلی خیلی دیده شده (نه فقط توی این تاپیک) دوستان میرن اسپویل هارو میخونن بعد به اسم پیش بینی و تئوری میزارن توی تاپیک ها........
بزارید ملت با خیبال راحت بیان تاپیک :D

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,497
از این که سریال روی دور تنده خیلی خوبه :D چی بود فصلای قبل هی آب میبستن بهش :D حالا کی حال داشت بشینه تا داستان رو برای حرومزاده رابرت تعریف کنن و ... :D

این که میگن نایت کینگ اژدها به دست میاره به نظرم امکانش نیست چون اصلا دستشون یا کمانشون به اژدها نمیرسه مگر اینکه اون غولا یه کاری بکنن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر