سرخط خبرها

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بعد از سخنان فیل‌اسپنسر در مورد انحصاری بودن بازی 2 Helldivers که گفته بود:
"مطمئن نیستم که انحصاری بودن این بازی به نفع هیچ پلتفرمی در این صنعت باشد"
طرفداران اکس‌باکس‌ دست بکار شدن و در طوماری که تا به الان نزدیک به ۲۵۰۰۰ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، از سونی خواستند تا این بازی بر روی پلتفرم خود منتشر کند. آنها عنوان کردن آمدن یک فرانچایز محبوب بر روی دیگر پلتفرم‌ها نشان دهنده یک نقطه عطف بالقوه در جنگ‌های کنسولی به حساب می‌‌اید

در این طومار آمده است: «پلی‌استیشن با در دسترس قرار دادن Helldivers 2 برای بازیکنان ایکس‌باکس، می‌تواند گامی جسورانه در جهت از بین بردن موانعی بردارد که مدت‌ها جامعه بازی‌ها را از هم جدا کرده‌ است»

Xbox Fans Petitioning for Helldivers 2 to Launch on Xbox

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
طبق گزارش رسانه VG247 استودیوی بانجی برای مدت زیادی بر توسعه عنوان Helldivers 2 از استودیوی Arrowhead نظارت داشته است

طبق این گزارش بانجی با دادن نکات و دستورالعمل هایی به استودیوی Arrowhwad نگرانی آنها را از عدم توانایی برای نگه داشتن پلیرها ،برای مدت طولانی برطرف کرده است.

پ.ن: چند شب پیش تو همین تاپیک داشتند هل دایورز رو تو سر بانجی میزدند و من همونجا گفتم از کجا معلوم نظارت بانجی باعث موفقیت هلدایورز نشده و الان گزارش اومد که یکی از دلایلش همین بوده (:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
طبق گزارش رسانه VG247 استودیوی بانجی برای مدت زیادی بر توسعه عنوان Helldivers 2 از استودیوی Arrowhead نظارت داشته است

طبق این گزارش بانجی با دادن نکات و دستورالعمل هایی به استودیوی Arrowhwad نگرانی آنها را از عدم توانایی برای نگه داشتن پلیرها ،برای مدت طولانی برطرف کرده است.

پ.ن: چند شب پیش تو همین تاپیک داشتند هل دایورز رو تو سر بانجی میزدند و من همونجا گفتم از کجا معلوم نظارت بانجی باعث موفقیت هلدایورز نشده و الان گزارش اومد که یکی از دلایلش همین بوده (:
اینطوری توصیه داده و نظارت کرده:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بعد از سخنان فیل‌اسپنسر در مورد انحصاری بودن بازی 2 Helldivers که گفته بود:
"مطمئن نیستم که انحصاری بودن این بازی به نفع هیچ پلتفرمی در این صنعت باشد"
طرفداران اکس‌باکس‌ دست بکار شدن و در طوماری که تا به الان نزدیک به ۲۵۰۰۰ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، از سونی خواستند تا این بازی بر روی پلتفرم خود منتشر کند. آنها عنوان کردن آمدن یک فرانچایز محبوب بر روی دیگر پلتفرم‌ها نشان دهنده یک نقطه عطف بالقوه در جنگ‌های کنسولی به حساب می‌‌اید

در این طومار آمده است: «پلی‌استیشن با در دسترس قرار دادن Helldivers 2 برای بازیکنان ایکس‌باکس، می‌تواند گامی جسورانه در جهت از بین بردن موانعی بردارد که مدت‌ها جامعه بازی‌ها را از هم جدا کرده‌ است»

Xbox Fans Petitioning for Helldivers 2 to Launch on Xbox

تا الان سابقه داشته فن های رقیب حالا هر کنسولی، پتیشن امضا کنن یه بازی انحصاری رو پلتفرم اون ها بیاد؟

به نظرم سونی مالتی پلتفرم کنه بره!:D خسیس بازی خوب نیست:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
تا الان سابقه داشته فن های رقیب حالا هر کنسولی، پتیشن امضا کنن یه بازی انحصاری رو پلتفرم اون ها بیاد؟

به نظرم سونی مالتی پلتفرم کنه بره!:D خسیس بازی خوب نیست:D
آره سابقه زیاد داشته، علاقه فیل محدود به هل دایورز 2 نبوده و برای آنچارتد و TLoU مایکروسافت گیمینگ فن ها اینکارو کردن، ولی چیزی که در پایان تحویل گرفتن انحصار زمانی شدن یک ساله عناوینی مثل Rise of the Tomb Raider بود :D ایشا.. خیره!

آخرین ویرایش:

richard92

کاربر سایت
Mar 7, 2010
508

Nintendo is the richest company in Japan with over $11 billion in cash and no debt​

7FAD000A-69E4-41C9-8A34-AAA36724F2AD.jpeg

Nintendo با بیش از 11 میلیارد دلار پول نقد و بدون بدهی، در حال حاضر ثروتمندترین شرکت ژاپن است​

Sony’s stock value drop by about $10b after lowering PS5’s sales forecast for the fiscal year, analysts question near decade-low profit margin​

609A81B8-0357-448D-9A35-F80012248F9F.jpeg

ارزش سهام سونی پس از کاهش پیش‌بینی فروش PS5 در سال مالی، حدود 10 میلیارد دلار کاهش یافت، تحلیل‌گران این سوال را مطرح می‌کنند که این پایین ترین حاشیه سود یک دهه گذشته برای شرکت SONY است​

این خبر برای چندساعت پیش از CNBC یکی از معتبرترین سایتهای خبری دنیا هست، لطفا ب رگ غیرت فن های شیش آتیشه شرکت SONY ک لااقل برای کسی ک چند ده با گیم بزرگ شده و شرکتش برای بابت خیلی از خدماتش برای من قابل احترام هست ( بر نخوره ) شخصیت و احترام از طرفداران بزرگ‌ ( شرکت معظم مورد علاقتونو ) تو این سایت تو این چند روز تو تاپیکای مختلف خیلی‌ها مشاهده فرمودند، بس احترام ب گیم و گیمر بودن بزارید تا همه ب هم احترام بزارن​

عذرخواهی من برای کسایی اینجا فقط و فقط میخوان اخبار روز و پیگیری کنن ( لطفا پاسخ داده نشود ،به هیچ عنوان رپلای نشود ) موفق باشید​

آخرین ویرایش:

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873

Sony’s stock value drop by about $10b after lowering PS5’s sales forecast for the fiscal year, analysts question near decade-low profit margin​

View attachment 329079

ارزش سهام سونی پس از کاهش پیش‌بینی فروش PS5 در سال مالی، حدود 10 میلیارد دلار کاهش یافت، تحلیل‌گران این سوال را مطرح می‌کنند که این پایین ترین حاشیه سود یک دهه گذشته برای شرکت SONY است
این فکر کنم پنجمین باره که این خبر تو این تاپیک میذارن

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari

Arrowhead Game Studios (Helldivers 2

developer) apparently flagged some concerns over the new Bungie multiplayer game (Marathon) being able to "keep players engaged for a long period of time," resulting in the reassessment.

Source: (vg247)

چیزی که این سایت نوشته کاملا برعکسه
این اروهد هست که نگران وضعیت دستینی و ماراتونه

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,606
نام
alireza
خبر۱:

Ps portal رو تونستن هک کنن...شبیهساز psp ر ران کنن...ولی معلوم نیست که این هک برای عموم عرضه کنن

Screenshot_20240220-004235_X.jpg

خبر۲: یه خبری هست که میگه نینتندو پولدارترین کمپانی تو ژاپن شده...که آمارش دقیق نیست گویا سونی رو حساب نکردن....ولی ۴امین شرکت بزرگ ژاپن سونی هست و نینتندو ۱۳ام هست (اگه اشتباه نکنم)

(تو عکس گفته احتمالا سونی رو حساب نکردن)
Screenshot_20240220-005544_X.jpg

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
Arrowhead Game Studios (Helldivers 2

توسعه دهنده) ظاهراً برخی از نگرانی ها را در مورد بازی جدید Bungie چند نفره (ماراتون) که می تواند "بازیکنان را برای مدت طولانی درگیر نگه دارد" و در نتیجه ارزیابی مجدد مطرح کرده است.

منبع: (vg247)

چیزی که این سایت کاملا برعکسه
این اروهد هست که نگران دستینی و ماراتونه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان

سایت VG247 همچین مطلبی نداره!
قبلا نظارت بیشتری روی این تاپیک بود الان هرکسی خبر مینویسه بدون لینک منبع

• Like
Reactions: Booker DeWitt

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
Crystal Dynamics طراحى جديدى از لارا كرافت تو وبسايت Tomb raider گذاشته كه ممكنه مدل نسخه جديد بازى باشه

View attachment 328480
Crystal Dynamics: این عکس مدل نهایی بازی بعدی نیست

پ ن: همونطور که اشاره کردم مدل کیکه و برای خالی نبودن عریضه روی صفحه گذاشتن، با شایعاتی که از بازی مدت ها پیش بیرون اومد، اگر حقیقت داشته باشه امید چندانی بهش ندارم، ولی با این خبر رسمی توسعه بازی مشخص نیست در چه مرحله ای قرار داره که هنوز مدل مشخصی برای لارا انتخاب نشده

آخرین ویرایش:

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
سایت VG247 همچین مطلبی نداره!
قبلا نظارت بیشتری روی این تاپیک بود الان هرکسی خبر مینویسه بدون لینک منبع
اگه خبر اشتباهی بیاد خود کامیونیتی اینجا باهم حرف میزنن معلوم میشه چی درست و غلطه

بهتره اینجا مثل پادگان نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر