سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
عجیبه! هم بازی از نظرت خیلی عالی بوده هم ووکی تو بازی ندیدی! خیلی عجیبه
یحتمل پروپگاندا رسانه ای ، سونی فریب دادن که با میلیون ها ضرر مالی و اعتباری بازی شات دان کرد؟
ووک مشکل ۴-۵ام بازی هم نبود مشکل اصلی‌ بازی چیزای دیگه بود

*شایعه داغ: راکستدی روی بازی جدید Batman کار می‌کند؛
*سونی در تقلا است که این پروژه را تحت‌انحصار خود درآورد (یا به مانند Silent Hill 2 Remake انحصاری‌ زمانی کند)؛
*احتمالاً بازی جدید Batman شبیه به گیم پلی سری Arkham خواهد بود.

Rocksteady Working On New Batman Game, It's Claimed

*سونی در تقلا است که این پروژه را تحت‌انحصار خود درآورد (یا به مانند Silent Hill 2 Remake انحصاری‌ زمانی کند)؛

واقعا بتمن خونم پایین اومده شدید فقط باید دعا کنیم مثل قبلی ها باشه و گند نزنن بهش

بعد یک عده میگن ماکرو چرا این همه خرید میکنه؟

سونی تو دادگاه ناراحت مانی هت کردن بود واقعا درکش میکنم :دی

🟩 طی گزارش از استودیو Don't Nod، بازی Banishers: Ghosts of New Eden با شکست تجاری روبرو شده و فروشی کمتر از حد انتظار داشته

.............................

📌 وقتی بازی که هیچ تبلیغ و مانوری روش انجام نمیشه و فقط یکماه قبل از انتشار یه چند تبلیغ جزئی میزاری سرنوشتش همین میشه ، شرط میبندم خیلی ها از وجود این بازی بی خبرن

sshot-399.jpg

🟩 طی گزارش از استودیو Don't Nod، بازی Banishers: Ghosts of New Eden با شکست تجاری روبرو شده و فروشی کمتر از حد انتظار داشته

.............................

📌 وقتی بازی که هیچ تبلیغ و مانوری روش انجام نمیشه و فقط یکماه قبل از انتشار یه چند تبلیغ جزئی میزاری سرنوشتش همین میشه ، شرط میبندم خیلی ها از وجود این بازی بی خبرن

View attachment 350868
حیف شد.
مثل اینکه این ضرر روی توسعه دوتا از عناوین دیگش هم تاثیر گذاشته.
ولی واقعا یکی از بهترین بازیهای امسال بود.

همینجوری بیان جلو و ورونیکا رو هم بدن خب.
اصلا با شبیه ساز اجرا شه ولی روون باشه.
برای نوستالژی بازی خوبه البته. خودم پروژه اچ دی 2 و 3 رو بازی کردم و لذت بردم.
ولی ورونیکا ریمیک لازمه و یه کمی هم آندرریتد هست تو مجموعه. خوبی کپکام اینه که از ریمیک هاش مطمئن هستیم و صاحب امضا هستن در این کار. دو یا سه بازی رو در این نسل همون روز اول و فول پرایس خریدم. یکیش ریمیک رزیدنت 4 بود که همیشه میگم حلالشون باشه و نوش جونشون. موقعی که معرفی شد، بعضی از دوستان میگفتن ضرورتی نداره و اچ دی بازی اصلی الان هم خوبه و کافی. ولی من واقعا خوشحال شدم و بعد از ریلیز دیدیم چه شاهکاری تحویل دادن. رزیدنت 3 هم فقط کوتاه بود و حذفیات زیاد داشت. وگرنه اون هم خوب بود.

برای نوستالژی بازی خوبه البته. خودم پروژه اچ دی 2 و 3 رو بازی کردم و لذت بردم.
ولی ورونیکا ریمیک لازمه و یه کمی هم آندرریتد هست تو مجموعه. خوبی کپکام اینه که از ریمیک هاش مطمئن هستیم و صاحب امضا هستن در این کار. دو یا سه بازی رو در این نسل همون روز اول و فول پرایس خریدم. یکیش ریمیک رزیدنت 4 بود که همیشه میگم حلالشون باشه و نوش جونشون. موقعی که معرفی شد، بعضی از دوستان میگفتن ضرورتی نداره و اچ دی بازی اصلی الان هم خوبه و کافی. ولی من واقعا خوشحال شدم و بعد از ریلیز دیدیم چه شاهکاری تحویل دادن. رزیدنت 3 هم فقط کوتاه بود و حذفیات زیاد داشت. وگرنه اون هم خوب بود.
ریمیک که میگیره قطعا ولی دقیقا برای نوستالژی خیلی حال میده.

من Re2 رو بازی کردم خیلی چسبید.
یه دستی هم به کیفیت فیلمهاش کشیده بودن و هانک هم از اول آنلاک بود.

این شماره سومی هم تصمیم واقعا خوبی بود که پلیر جدیدی که فقط ریمیک re3 رو بازی کرده فرصت داشته لاشه که تفاوت اوریجینال رو با ریمیک متوجه بشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or