سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حالا بودجه هیلو چه ۱۰۰ میلیون چه ۵۰۰ میلیون، بالاخره بازی به سوددهی رسیده و فعلا هم به کار خودش ادامه میده.
بودجه کنکورد هم چه ۱۰۰ میلیون چه ۴۰۰ میلیون، کلا ۱ دلار هم سود نداشته و این یعنی اسکم خالص!
مقاست از بیخ و بن غلطه.انگار اکتیویژن و کالاف رو بخری با n میلیارد دلار درامد سالانه، ولی جوری مدیریتش کنی که تازه ۲-۳ سال بعدش به سود دهی برسه.این یعنی درآمد و سود قطعی این ۲ـ۳ سال و چند میلیارد دلار رو به فنا دادی.کنکورد یه ریسک بودش و هیچ عقبه ای نداشته و الان یا ۱۰۰ یا ۵۰۰ میلیون به ف..ک داده

ولی هر کی (یک‌نفر) از بودجه ۴۰۰ میلیونی کونکورد بگه درسته گفته! اون فکت هست.
حداقل در این خصوص به درستی اینجا خبرگزاری شده. با تگ شایعه تاپیک باز شد. نظرات خبرنگاران در این خصوص هم گزارش شد و همچنان شایعه است. بر خلاف شما که یه شایعه از منبع نه چندان معتبر رو به عنوان گزارش خبرگزاری کردید و یک خبرنگار که در این خصوص آپدیت داده هم کسی در اون تاپیک منتشر نکرد.

مقاست از بیخ و بن غلطه.انگار اکتیویژن و کالاف رو بخری با n میلیارد دلار درامد سالانه، ولی جوری مدیریتش کنی که تازه ۲-۳ سال بعدش به سود دهی برسه.این یعنی درآمد و سود قطعی این ۲ـ۳ سال و چند میلیارد دلار رو به فنا دادی.کنکورد یه ریسک بودش و هیچ عقبه ای نداشته و الان یا ۱۰۰ یا ۵۰۰ میلیون به ف..ک داده
بحث در خصوص عملکرد Halo Infinite هست. مقایسه شما از بیخ و بن غلط هست. فکر نمی‌کنم Halo میلیارد دلار سرش هزینه شده باشه.

• Like
Reactions: pouria.sh
بودجه کنکورد هم چه ۱۰۰ میلیون چه ۴۰۰ میلیون، کلا ۱ دلار هم سود نداشته و این یعنی اسکم خالص!
متوجه قسمت اسکم قضیه نمیشم
کی اسکم شده؟ سونی که پول خریداران رو پس داده

@NaViiDii ایشون بازی رو تموم کرده و پولش رو هم پس دادن!

سونی اسکم شده!
استودیو رو پول داده خریده!
حقوق کارمندا رو هم میده.
سر بازاریابی هم هزینه کرده.
سر بودجه بازی هم کمک کرده.
این پولا میتونست جای دیگه هزینه بشه و بازیای داستان محور تولید بشه.

من دارم ۲ تا بازی سرویس محور رو باهم مقایسه میکنم.
یکیش بعد ۲ ۳ سال به سود دهی رسیده.
یکیش هم دو هفته بعد از لانچ کلا تعطیل شده رفته پی کارش.
فکر نمیکنم مقایسم مشکلی داشته باشه.

این کنکورد چقدر منو معروف کرده :D
حالا که اشاره کردی با داستان ریفاند، جالبه که دقیقا چند ساعت بعد بسته شدن سرورها، پول به اکانتم برگشته بود. طبق متن خودشون، انتظار داشتم همون یک ماه طول بکشه ولی خب خیلی زود برگردوندن. اینکه واسه استودیو و سونی سودی نداشته که واضحه ولی خب واسه منه پلیر سود خالص بود. هم سرگرم شدم هم پولم برگشت. بازم اگه سوالی حرفی حدیثی در مورد کنکورد بود تعارف نکنین :D

بحث در خصوص عملکرد Halo Infinite هست. مقایسه شما از بیخ و بن غلط هست. فکر نمی‌کنم Halo میلیارد دلار سرش هزینه شده باشه.
من نگفتم halo هزینه ی میلیاردی براش شده بلکه گفتم یه بازی که پشتوانه داره و سودش قطعیه شما بیای بعد ۳ سال تازه به سود دهی برسونیش رو نمیگن بیزینس موفق.اون ۳ سال که ازش سود نتونستی دربیاری ضرر خالصه

حداقل در این خصوص به درستی اینجا خبرگزاری شده. با تگ شایعه تاپیک باز شد. نظرات خبرنگاران در این خصوص هم گزارش شد و همچنان شایعه است. بر خلاف شما که یه شایعه از منبع نه چندان معتبر رو به عنوان گزارش خبرگزاری کردید و یک خبرنگار که در این خصوص آپدیت داده هم کسی در اون تاپیک منتشر نکرد.
بدبختی اینجاس که تو حتی نمیدونی بلومبرگ چیه، که بهش میگی منبع نامعتبر! بعد میای اینجا تگ شایعه و گزارش رو بر من می‌کشی وسط؟!

سونی اسکم شده!
استودیو رو پول داده خریده!
حقوق کارمندا رو هم میده.
سر بازاریابی هم هزینه کرده.
سر بودجه بازی هم کمک کرده.
این پولا میتونست جای دیگه هزینه بشه و بازیای داستان محور تولید بشه.
برو عاموووو
گور بابای سونی، اسکم بشه به ماچه
مهم پلیر هست که مثل اون بازی مسخره The Day Before داستان نشه براش.

• Like
  • Sad
Reactions: Frobary and Farh@d
بدبختی اینجاس که تو حتی نمیدونی بلومبرگ چیه، که بهش میگی منبع نامعتبر! بعد میای اینجا تگ شایعه و گزارش رو بر من می‌کشی وسط؟!
والا به زبون فارسی نوشتم. ندیدم بلومبرگ در خصوص عدم فروش کنسول اکس باکس در خاورمیانه خبری کار کرده باشه.

این کنکورد چقدر منو معروف کرده :D
حالا که اشاره کردی با داستان ریفاند، جالبه که دقیقا چند ساعت بعد بسته شدن سرورها، پول به اکانتم برگشته بود. طبق متن خودشون، انتظار داشتم همون یک ماه طول بکشه ولی خب خیلی زود برگردوندن. اینکه واسه استودیو و سونی سودی نداشته که واضحه ولی خب واسه منه پلیر سود خالص بود. هم سرگرم شدم هم پولم برگشت. بازم اگه سوالی حرفی حدیثی در مورد کنکورد بود تعارف نکنین :D
آیا بعد از انجام بازی تمایلات ووک بهت دست نداد؟ :D

منو ایستگاه کردی یا خودتو؟ این حرفی که این پایین زدی رو به من نشون بده ببینم، من کجا چنین خبری زدم! اون گزارش در مورد چیز دیگه ای بود! که سورس اصلی خبر هم بلومبرگ بود! کجا من خبر زدم در مورد عدم فروش Xbox در خاورمیانه!

بر خلاف شما که یه شایعه از منبع نه چندان معتبر رو به عنوان گزارش خبرگزاری کردید و یک خبرنگار که در این خصوص آپدیت داده هم کسی در اون تاپیک منتشر نکرد
اشتباه از من بود. عذرخواهی می‌کنم.

والا ووکی ندیدیم داخل بازی که چیزی دست بده ولی خب پورپکانی اینطور القا میکنه که بازی تا دسته ووک بوده :D
عجیبه! هم بازی از نظرت خیلی عالی بوده هم ووکی تو بازی ندیدی! خیلی عجیبه
یحتمل پروپگاندا رسانه ای ، سونی فریب دادن که با میلیون ها ضرر مالی و اعتباری بازی شات دان کرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or