سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
کاربران ماکروسافت ازش سود میبرن

نادلا رییس مایکروسافت: خب این الان سودیش کوجیست
پ.ن خوب دیگه خودتونم قبول دارید ایکس باکس به دیار باقی شتافته و از این به بعد باید گفت مایکروسافت گیمینگ (با مدیریت سابق فیل و دوستان ) :Balloon:

20240921_234727.jpg

آقای مایک مورهایم، رئیس سابق بلیزارد، قرار است اولین بازی استودیو جدید خود یعنی، Dreamhaven را معرفی کند. به همین دلیل است که او هنوز معتقد است صنعت بازی‌ها با وجود آشفتگی‌های سال 2024 می‌تواند بزرگ‌تر شود.
استودیو Dreamhaven در سال ۲۰۲۰ توسط رییس سابق بلیزاد و تنی چند از اعضای سابق آن تأسیس شد.

Screenshot_2024-09-21-23-52-26-104-edit_com.twitter.android.jpg

هیلو صرفا به دلیل اول بودنش ۲۰ و خورده ای سال پیش برای کنسول فن ها تازگی داشته، بعدا که بازار کنسول پر شد از انواع و اقسام FPS مختلف کنسول پلیر ها ازش خسته شدن و الکی ایراد میگیرن ازش. فرنچایز دقیقا همونیه که ۲۵ سال پیش بود و صرفا یه کپی Quake ه که با کنترلر سازگار تره. اون ژانر الان روی پی سی هم دیگه فن نداره چه برسه به کنسول.
قبلا هم گفتم، مایکروفن ها حاضرن همه چی رو زیر سوال ببرن ولی به ساحت مقدس فیل اسپنسر خدشه ای وارد نشه! قبلا که بانجی رو در حد استودیو درجه ۲ آوردین پایین، الان هم هیلو رو که نماد اکس باکسه و شماره اولش متای افسانه ای ۹۷ داره شده یه کپی از Quake:دی
این اشباع شدن و .... هم همش بهانس. سونی هم وقتی دید فرمول GOW مثل قبل جواب نمیده اومد سافت ریبوتش کرد و یه عنوان مدرن ازش درآورد و حسابی ترکوند. مایکرو هم میتونست همینکارو میکرد. ایراد رو از فرنچایز هیلو نگیر، به بی خاصیت بودن 343i و مایکرو هم اشاره کن:دی

بعيد نيست ولى فكر نكنم اين كارو بكنه در نهايت.

البته يه بار ديگه هم گفتم،دقيقا تو شروع نسل ٧ و اون موقع كه هيچكى ps3 نميخريد من يادمه تو امارات يه سال اول كه اصلا كنسول تموم ميشد و كمبود موجودى بود.
ولى ازون طرف برخلاف بقيه دنيا،هميشه اقبال به x360 كم بود جورى كه وقت و بى وقت و با مناسبت و بى مناسبت هميشه آفر تخفيف و يكى بخر دو تا ببر و دسته مجانى و ٤ تا بازى مجانى انتخابى و اينا ميخورد ولى بازم نميفروخت.

XBOX یک کنسول برای آمریکاست و بنا به سلیقه اونها پیش میره طبیعیه که مردم غیور! خاورمیانه کمتر ازش استقبال بکنن
اما اینکه خیبال میکنید XBOX قراره به زودی جم بشه و کارش تمام یک خیال خامه. بازی تازه شروع شده موج جدید بازیها قرار به زودی به صورت دی وان روی گیم پس بیان و معادلات همه تغییر میکنه اونوقت باید یک عده تصمیم بگیرن 700 دلار بدن کنسول 100 دلار بدن درایو و 30 دلار بدن پایه و چندتا 70 دلار بدن بازی های ریمستر شده بازی کنند یا فقط با ماهی 20 دلار تمام بازی های تاپ روز اول بتونن بازی کنند.؟

بسیار هم بازیهای خوبین.
ففتر از خیلی از نسخه های دیگه هم هستن.
بترکه اونی که نمیتونه ببینه.
حسودا :D

من خودم عاشق سری ۱۳ و لایت هستم 😍
فقط امیدوارم تایم لیمیت نسخه ی سوم رو بردارن و اینکه خوب فروخت بهمون Versus XIII بدن 😍💥

• Love
Reactions: m.d.makan
فقط امیدوارم تایم لیمیت نسخه ی سوم رو بردارن و اینکه خوب فروخت بهمون Versus XIII بدن

تایم لیمیت نسخه سوم یجورایی جوهره و هسته اصلی بازی و مستقیما در ارتباط با داستان و بعضی از کوئست های بازی هست. واقعا فکر نکنم امکان حذفش باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or