سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
تایم لیمیت نسخه سوم یجورایی جوهره و هسته اصلی بازی و مستقیما در ارتباط با داستان و بعضی از کوئست های بازی هست. واقعا فکر نکنم امکان حذفش باشه.

اره میدونم
ولی کلا تایم لیمیت بهم استرس میده
وگرنه عاشق lightning returns هستم
هنوز همشون رو فیزیکی برای ps3 دارم

• Like
Reactions: ChampionOfLight
اره میدونم
ولی کلا تایم لیمیت بهم استرس میده
وگرنه عاشق lightning returns هستم
هنوز همشون رو فیزیکی برای ps3 دارم

اره تایم لیمیت تو اکثر بازی ها استرس زا هست. اما توی این بازی چون یکی از مکانیزم های اصلی بازی هست بنظرم اونقدرها هم بد نیست و بعد از یه مدت بازی کردن عادت میکنی. شخصا برای من وجود همین تایم لیمیت باعث جذاب تر شدن بازی و داشتن گیم پلی بهتری نسبت به دو نسخه قبلی شد.

• Like
Reactions: BARDI YA
اره تایم لیمیت تو اکثر بازی ها استرس زا هست. اما توی این بازی چون یکی از مکانیزم های اصلی بازی هست بنظرم اونقدرها هم بد نیست و بعد از یه مدت بازی کردن عادت میکنی. شخصا برای من وجود همین تایم لیمیت باعث جذاب تر شدن بازی و داشتن گیم پلی بهتری نسبت به دو نسخه قبلی شد.

موافقم باهات
کلا این تایم لیمیت شالوده ی داستان بازی هم هست درون مکانیزمش و خوب بیشتر چیزی نگم شاید اسپویل بشه
ولی هرچی هست سه گانه ی ۱۳ رو خیلی دوست دارم
در کنار tales of graces f همین ff 13 پرخاطره ترین و موج اول jrpg های شروع زندگیم در ۱۳ سالگی خودم بودن
ک‌ هردو دارن ری ریلیز میشن 🥰🥰

• Like
Reactions: ChampionOfLight
🔳 تکذیب شایعه بودجه ۴۰۰ میلیون دلاری عنوان Concord

▫️طبق اعلام کریستوفر درینگ، سردبیر رسانه گیم‌اینداستری، برخی اخبار منتشر شده توسط رسانه خنده دار است و عنوان Concord، حتی بودجه مناسبی برای یک مارکتینگ عالی نیز، دریافت نکرده است.

▪️همچنین ایتن گچ، سردبیر کوتاکو، اعلام کرد با هر توسعه‌دهنده ‌ای که صحبت کرده، هیچکدام از ارقام مطرح شده ۴۰۰ میلیون دلار نبوده است.

🔲 MoonMedia

🔳 تکذیب شایعه توقف فروش کنسول های اکس باکس در خاورمیانه

▫️امروز صبح بود که رئیس رسانه مشهور عربستانی یعنی TrueGaming، اعلام کرد که اکس باکس قصد دارد تا فروش محصولات خود را در خاورمیانه متوقف کند.

▪️با این حال، جز کوردن اعلام کرد که طبق گفته های منابع‌اش، مایکروسافو هیچ برنامه‌ای برای پایان پشتیبانی و توقف فروش محصولات خود در مناطقی که به طور رسمی از آنها پشتیبانی می‌شود (مانند خاورمیانه) ندارد. هرچند ویژگی های خاص مانند xCloud، به عواملی مانند دیتاسنتر و... بستگی دارد.

🔲 MoonMedia

▫️امروز صبح بود که رئیس رسانه مشهور عربستانی یعنی TrueGaming، اعلام کرد که اکس باکس قصد دارد تا فروش محصولات خود را در خاورمیانه متوقف کند.

▪️با این حال، جز کوردن اعلام کرد که طبق گفته های منابع‌اش، مایکروسافو هیچ برنامه‌ای برای پایان پشتیبانی و توقف فروش محصولات خود در مناطقی که به طور رسمی از آنها پشتیبانی می‌شود (مانند خاورمیانه) ندارد. هرچند ویژگی های خاص مانند xCloud، به عواملی مانند دیتاسنتر و... بستگی دارد.

🔲 MoonMedia
من به این سطح از بی اعتباری می رسیدم سعی میکردم تو افق محو میشم، این استاد واقعا به سنگ پای قزوین گفته زکی

آخرین ویرایش:

🔲 MoonMedia
جز کوردن در مورد عرضه بازی های ایکس باکس روی پلی استیشن هم اینو میگفت:

IMG_20240923_045929_861.jpg

آخرین ویرایش:
Screenshot_2024-09-23-11-15-03-464-edit_com.android.chrome.jpg

۱۳۵ سال پیش در چنین روزی، یعنی ۲۳ سپتامبر سال ۱۸۸۹ کمپانی نینتندو توسط آقای فوساجیرو یامائوچی در کیوتوی ژاپن تاسیس شد. این کمپانی در بدو تولد خود با نام Nintendo Koppai شناخته میشد که تمرکزش بر روی کارت‌های بازی بنام هانافودا قرار داشت.​

والا هیلو اینفینیت گفتن ۵۰۰ میلیون هزینه کردن، حداقل بازی کمپین داشت. یه تعدادی هم فروخت. هنوزم یه پلیر بیس کمی داره. یعنی یه پولی برگردوند به مایکروسافت!
این کنکورد اسکم خالص بوده. ۴۰۰ فاکینگ میلیون؟
یه خبری امروز اعلام شده که گویا Halo Infinite مدتی هست به سوددهی رسیده. حالا اینکه این همه مدت طول کشیده تا به سوددهی برسه خودش جای بحث داره ولی حداقل اون بودجه‌ای که شایعه‌اش بوده رو برگردونده (بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار).

Halo Infinite has finally been profitable for a while. Investments redirected to new projects [Jez Corden]

یه خبری امروز اعلام شده که گویا Halo Infinite مدتی هست به سوددهی رسیده. حالا اینکه این همه مدت طول کشیده تا به سوددهی برسه خودش جای بحث داره ولی حداقل اون بودجه‌ای که شایعه‌اش بوده رو برگردونده (بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار).

Halo Infinite has finally been profitable for a while. Investments redirected to new projects [Jez Corden]
فقط تو ایران هست که این شایعه رو باور می‌کنند. وقتی نه منبع معتبری داره و نه حتی خبرگزاری ها واسه کلیک منتشر نکردند نمی‌دونم اصرار بر استفاده از این شایعه چیه.

طرف میگه تو کافه بودم شنیدم ۲ نفر صحبت می‌کردند و می‌گفتند هزینه توسعه انجین هیلو ۵۰۰ میلیون دلار بوده! عجب شایعه ای والا‌.

• Like
Reactions: Love Console
فقط تو ایران هست که این شایعه رو باور می‌کنند. وقتی نه منبع معتبری داره و نه حتی خبرگزاری ها واسه کلیک منتشر نکردند نمی‌دونم اصرار بر استفاده از این شایعه چیه.

طرف میگه تو کافه بودم شنیدم ۲ نفر صحبت می‌کردند و می‌گفتند هزینه توسعه انجین هیلو ۵۰۰ میلیون دلار بوده! عجب شایعه ای والا‌.
حالا بودجه هیلو چه ۱۰۰ میلیون چه ۵۰۰ میلیون، بالاخره بازی به سوددهی رسیده و فعلا هم به کار خودش ادامه میده.
بودجه کنکورد هم چه ۱۰۰ میلیون چه ۴۰۰ میلیون، کلا ۱ دلار هم سود نداشته و این یعنی اسکم خالص!

ا

این که چیزی نیست. اینجا توییت های این 👇 رو هم بعنوان منبع خبر توقف فروش ایکس باکس تو خاور میانه باور می کنند😂
4FB07324-1C24-4D95-A180-D4580BB9D134.jpeg
یکی تو یه فروم خارجی توییت اینو بعنوان منبع قرار داده و اعتبارش رو هم گفته بخاطر اینکه نمره بررسی بازی هاش تو متا ثبت می شه😂 و لینکشو اینجا بعنوان خبر می زارن
مایکروسافت به پاس وفاداری دوستان قراره کلا فروش کنسول در منطقه خاورمیانه رو متوقف کنه :D
Rumor - Microsoft is considering stopping console sales in the Middle East region, will focus on PC Gamepass and Accessories
هر چند که طرف بعد یه روز توییتشو پاک کرده
38403E93-2A3E-4AAA-BC72-57B291B12F3D.jpeg

ا

این که چیزی نیست. اینجا توییت های این 👇 رو هم بعنوان منبع خبر توقف فروش ایکس باکس تو خاور میانه باور می کنند😂
View attachment 350802
یکی تو یه فروم خارجی توییت اینو بعنوان منبع قرار داده و اعتبارش رو هم گفته بخاطر اینکه نمره بررسی بازی هاش تو متا ثبت می شه😂 و لینکشو اینجا بعنوان خبر می زارن

هر چند که طرف بعد یه روز توییتشو پاک کرده
View attachment 350803
ولی هر کی (یک‌نفر) از بودجه ۴۰۰ میلیونی کونکورد بگه درسته گفته! اون فکت هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or