سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه سر به Legacy of kain anthology بزنید بد نیست به نظرم برای دانلود رو پی سی ،
فقط فاقد نسخه
Blood Omen 1 هست البته که جداگانه میتونیدبا یک مادینگ و افزایش رزولوشن یه تجربه رترو ایزومتریک اکشن ادونچر فوق العاده رو از دست ندید.
در هر صورت اگر نسخه های 3d رو انجام بدید نهایتا کنجکاو میشید برای دونستن زندگی Kain و مسیری که طی کرده نسخه Blood 1 رو تجربه کنید تا منشا تغییرات ظاهری و روحیش رو بیشتر درک کنید .

Soul Reaver 1 به نظر بیشترین خلاقیت رو داشت در زمان خودش در ادامه راه Tomb Raider های اولیه با اضافه کردن مکانیزم دنیای موازی (ارواح & اجسام)

Soul Reaver 2 به نظر شخصیم بهترین و کاملترین لول دیزاین و آرت دایرکشن و حتی گرافیک و وسعت محیط رو داشت ، داستان ستون ها The Pillars of Nosgoth هم عمق خوبی به داستان داده بود طوری که تا انتها میکشیدت.

Blood Omen 2 هم از لحاظ گرافیک هنری و تا حدودی فنی جالب بود و انیمیشن های خوبی برای دست و انگشت و غیره لحاظ شده بود که البته به دلیل بعضی مشکلات و خشکی گیم پلی و محدودیت شدید لول ها شاید اولش سخت تر باهاش ارتباط بگیرید چون اصلا دی ان ای Soul Reaver و Tomb Raider رو نداره ولی داستان گیم پلی خالص ومپایریش و پرسه زدن تو شب های مه آلود شهر های بندری ( به شدت کوچک و محدود ) جذابیت های خودش رو داشت و شخصیت نسبتا جوان (200 تا 400 ساله :) )کین که سرخوش از قدرت فقط به فکر دریدن دشمن و غیر دشمنه جذبتون میکرد .

Defiance مدرن ترین و ضعیف ترین و نا امید کننده ترین نسخه . نسخه ای که خودشم نفهمید Soul بود یا Blood و با ترکیب نا مانوس خون و روح خداحافظی نچندان خوشایندی با فن های سری داشت و شاید همین افول پایه گذاران Tomb Raider بانو رو برای مسیر تولد ناتان آماده کرد .

Dead Sun هم که سرنوشتش از اسمش پیداست .

و ما پیرمردها که نشسته ایم و به در نگاه میکنیم ...... شاید بانو برگردد 😢

ممنون از توضیحاتت عزیز منتهی خیلی داغون هست گرافیک Blood Omen 1 همون نسخه ps1 رو گرفتم ... چون خیلی مشتاقم به نظرم از همین باید شروع کنم :)

ممنون از توضیحاتت عزیز منتهی خیلی داغون هست گرافیک Blood Omen 1 همون نسخه ps1 رو گرفتم ... چون خیلی مشتاقم به نظرم از همین باید شروع کنم :)
خوبیش تقریبا اینه پیکسل آرته کمتر تو ذوق میزنه .
دیالوگ ها و صداگذاری خوبی داره به عنوان یه کلاسیک.
Best Version w/Verok's patch هست برای پی سی
در حال حاضر ولی با ایمولاتور هم میتونی رزولوشن و تکسچر رو بهتر کنی رو نسخه PS1.
درکل مهم روایتشه نباید سخت بگیری برانسخه 1.
میتونی هم بذاری آخر سر که به اندازه کافی کنجکاو شده باشی برای پیشینه Kain و به عنوان پریکوئل بهش نگاه کنی.

آخرین ویرایش:
Game-Pass-Banner-New-1068x601.jpg

آقای آرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی اکس‌باکس‌، در صفحه توییتر خود اعلام کرد که این شرکت میخواد با گیم‌پس به دوران اوج کنسول 360 بازگردد و آن زمان را دوباره بازسازی کنند.

Xbox Wants To Recreate Xbox 360 Glory Days With Game Pass

در جریان ChinaJoy 2024 توسعه دهندگان Black Myth: Wukong و Phantom Blade Zero گفتند که هیچ قرارداد انحصاری با سونی ندارند و هیچ نیازی به آوردن این بازی ها به Xbox نیست.

وقتی از یکی از توسعه دهنده های S-GAME در مورد انتشار برروی Xbox پرسیدند، جواب داد:

هیچکس به Xbox نیاز ندارد

Phantom Blade Zero Dev: 'Nobody Needs Xbox'

شخصی بنام ashhong ادعا کرده است، نمی‌تواند برای بازی بعدی سانتامونیکا صبر داشته باشد و نمی‌داند با این معرفی دنیا چه واکنشی نشان خواهد داد.

وی در ادامه گفت:
به هر حال سعی نکنید توقعات کسی را کم کنید. فکر می‌کنم این عنوان شگفت انگیز خواهد بود.

PlayStation Studios |OT42| Hot Bot Summer Sony - OT

شخصی بنام ashhong ادعا کرده است، نمی‌تواند برای بازی بعدی سانتامونیکا صبر داشته باشد و نمی‌داند با این معرفی دنیا چه واکنشی نشان خواهد داد.

وی در ادامه گفت:
به هر حال سعی نکنید توقعات کسی را کم کنید. فکر می‌کنم این عنوان شگفت انگیز خواهد بود.

PlayStation Studios |OT42| Hot Bot Summer Sony - OT
چه سبکیه ؟

خوبیش تقریبا اینه پیکسل آرته کمتر تو ذوق میزنه .
دیالوگ ها و صداگذاری خوبی داره به عنوان یه کلاسیک.
Best Version w/Verok's patch هست برای پی سی
در حال حاضر ولی با ایمولاتور هم میتونی رزولوشن و تکسچر رو بهتر کنی رو نسخه PS1.
درکل مهم روایتشه نباید سخت بگیری برانسخه 1.
میتونی هم بذاری آخر سر که به اندازه کافی کنجکاو شده باشی برای پیشینه Kain و به عنوان پریکوئل بهش نگاه کنی.

بازی رو شروع کردم خیلی خوبه فقط مشکلی که هست واقعا آدم نمی فهمه کجا باید بره و نکته بعد هم وقتی واک ترو می خونم به سکرت ها اشاره داره که فکر کنم جانبی باشه و منم حوصله جانبی شو ندارم! موندم صراط مستقیم بازی رو می خوام برم چطوری برم

• Like
Reactions: unloved
بازی رو شروع کردم خیلی خوبه فقط مشکلی که هست واقعا آدم نمی فهمه کجا باید بره و نکته بعد هم وقتی واک ترو می خونم به سکرت ها اشاره داره که فکر کنم جانبی باشه و منم حوصله جانبی شو ندارم! موندم صراط مستقیم بازی رو می خوام برم چطوری برم
زیاد سخت نگیر همون خط داستانی رو بری کافیه اگر بد قلقه برات. تروفی و پلات نداره خدارو شکر ;)

ظاهرا اپل تازه با چیپ M4 رو Ipad pro تونسته کاملا مشکلات اجرای گیم های کنسولی روی Iphone 15 رو پشت سر بذاره .

• Like
Reactions: Dark_Souls
زیاد سخت نگیر همون خط داستانی رو بری کافیه اگر بد قلقه برات. تروفی و پلات نداره خدارو شکر ;)

ظاهرا اپل تازه با چیپ M4 رو Ipad pro تونسته کاملا مشکلات اجرای گیم های کنسولی روی Iphone 15 رو پشت سر بذاره .

متوجه منظورم نشدی 😁 میگم اصلا نمی‌دونم چطور میشه خط داستانی رو برد جلو! کوئست هم که نداره مشخص بشه! گیج شدم 😅

متوجه منظورم نشدی 😁 میگم اصلا نمی‌دونم چطور میشه خط داستانی رو برد جلو! کوئست هم که نداره مشخص بشه! گیج شدم 😅
خب اینطور که نمیشه باید بگردی مپ رو.
اکسپلوریشن بازی خیلی خوبه ، کلی آیتم ، آرمور و اسپل و... پیدا میکنی که واقعا بهشون نیاز داری.
نوار سلامتی و مانات آپگرید میشه و...

این بخش اول حکم آموزشی رو داره ولی به حرفهای راوی دقت کن که بخشی از داستان رو از همین الان برات بازگو میکنه.
به شخصیتهایی که معرفی میشن توجه کن که تو بازیهای بعد برمیگردن ولی اینجا باهاشون آشنا میشی یا حداقل اسمشون رو میشنوی.

یه چندتا نکته میگم که این اول کار راه بیفتی.
سیو کردن رو که حتما یاد گرفتی که تو اون مقبره ها میتونی سیو کنی.
تو بازی چرخه شب و روز و تغییر آب و هوا داریم و هرکدوم یه نوع تاثیر روی کین میزارن.
تو شب حملات کین قویتره.
تو هوای بارونی کین نمه نمه جونش کم میشه چون بارون ح
الت اسیدی داره و این دوستمون هم خوناشام شده.

اون گوشه تصویر مشخصه که ساعت تو بازی چنده ، توجه ک
ن که جلوتر یکسری پازل و رمز و راز هست که فقط وقتی ماه کامل باشه میتونی آنلاک کنی.

کلا این مقبره ها و دانجن ها خوراک آیتم جمع کردن و لول آپ کردنه.
تو بعضی هاشون هم سکرت و... هست یا اسپل پیدا میکنی.
مثلا تو همین مقبره اولی که میری داخلش یه سکرت هست که برای آنلاک کردنش باید لول آپ بشی و برگردی ، بگذریم.

در مورد اینکه اول چیکار باید بکنی اگه توجه کرده باشی کین از جهنم برمیگرده که انتقام خودش رو از قاتلهاش بگیره.
مپ رو که میگردی و تکمیل میکنی میرسی به یه نقطه که دشمنهاش همونهایی هستن که وقتی کین آدم بود کشتنش.
به اونجا که برسی خود راوی اصلا میگه کجا باید بری و بازی راهنماییت میکنه.
به یک نیمچه شهر میرسی ، همونجایی که اول بازی میمیری.
به ستونها که برسی کامل بازی دستت میاد و متوجه میشی هدفت تو بازی چیه و چه کار باید کنی.

بعدش به فست تراول دست پیدا میکنی و... تو دانجن بعدی یه اسپل روشنایی پیدا میکنی که میتونی تو محیط های تاریک استفاده کنی.
فکر کنم برای راه انداختنت کافی باشه و گرنه باید کل بازی رو جلو جلو برات اسپویل کنم.

یه نکته نهایی بگم اینکه از این بازی تا میتونی لذت ببر و سرسری نگیرش چون باقی بازیهای مجموعه خیلی واضح از لحاظ وسعت و نکته های مخفی و... حتی داستانگویی و... افت میکنن.
قبلا هم گفتم که به نظر من Blood Omen بهترین بازی مجموعست.

آخرین ویرایش:
مثل اینکه داره جدی میشه داستان:
View attachment 345605

این رو برای تعدادی فرستادن.
این نوع سوالات عادیه به لحاظ برندینگ، ایشون فقط اومده این قسمت رو بولد کرده وگرنه برای سری تومب ریدر هم سوال می کنه. همونطور که کپکام برای عناوین مختلف در پرسشنامه سوال می کنه. فارغ از اینکه نتیجه چی بشه اینگونه سوالات ارتباط زیادی با رسمی شناخته شدنش ندارند و در این سال ها در انواع پرسشنامه ها سوالات اینچنینی پرسیده شده ولی اتفاقی نیوفتاده

این نوع سوالات عادیه به لحاظ برندینگ، ایشون فقط اومده این قسمت رو بولد کرده وگرنه برای سری تومب ریدر هم سوال می کنه. همونطور که کپکام برای عناوین مختلف در پرسشنامه سوال می کنه. فارغ از اینکه نتیجه چی بشه اینگونه سوالات ارتباط زیادی با رسمی شناخته شدنش ندارند و در این سال ها در انواع پرسشنامه ها سوالات اینچنینی پرسیده شده ولی اتفاقی نیوفتاده
دقیقا این مورد درسته ، این دلیل قاطعی برای تایید 100 درصدی نیست.
منم خیلی تو این surveyها شرکت کردم ، مثل اونهایی که آتلوس هرساله میزاره یا اسکوئر و یا ثبت نامها برای آلفا و بتای بازیها و...

ولی این همزمانیش با این شایعه ایی که الان هست نکته جالبشه.
میتونه کاملا بی ربط باشه ولی تو نظرسنجی که خود CD برگذار کرده این لیست جزوشه.
من دقیقا یاد نظرسنجیهای atlus افتادم که تو آخرین نظر سنجیش کلی در مورد ریمیک و ریمستر پرسوناهای قدیمی میپرسید و زیر یک سال بعد هم چندتا ریمستر داد و ریمیک 3 رو هم معرفی کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or