سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به خدا اگه یه آپدیت ساده نسل نهمی (در حد یه ۶۰ فریم ) واسه rdr 2 منتشر کنه قشنگ یه ۲۰ میلیونی میاد رو فروش بازی
هیچ وقت علت بعضی از کارهای *R نمی‌فهمم ،RDR و IV و مکس پین ۳ رو کلا ول کرده به امان خدا :|
خیلی ساده ست، RDO نتونست پلیر جذب کنه برای همین هم RDR2 کلا ول شد.

• Smile
Reactions: Vice City FM
این دلیلش نیست .با اینکه بخش انلاین پشتیانی خوبی نشد و براش محتوا نیومد ولی بازی هنوزم بشدت داره خوب میفروشه و فقط بخاطر بخش افلاینش داره فروش میکنه. کسی بخاطر بخش انلاینش این بازیو نمیخره. جالب اینکه راکستار RDR1 رو ریمستر کرده. این RDR2 هم بالاخره ریمستر میکنه ولی سوال اینه کِی میخواد اینکارو بکنه که ظاهر امر پیداست بعد از عرضه GTA 6

آخرین ویرایش:
اتفاقا بیشتر از شکم سیریه :دی بازی همچنان توی تاپ10 فروش هست دلیلی نمی بینن دستش بزنن :دی
ریمستر نسخه 1 هم بخاطر همین بود اونایی که بازی نکردن دوباره بخرن :دی

در مورد نسخه gta iv هم به نظرم در نهایت ریمستر میشه حوالی 2028 اینا :دی در تولد 20 سالگیش

• Like
Reactions: AxeL90
🔳 جیسون شرایر: توسعه بازی Marathon وضع خوبی را سپری نمیکند

▫️شرایر، خبرنگار بلومبرگ، در پادکست Friends per Second درباره بانجی و توسعه بازی ماراتون گفت که بنا بر چیزهایی که او شنیده، توسعه این بازی و حس دولوپر ها نسبت به این بازی وضع جالبی ندارد و در درون بانجی نسبت به عرضه بازی در تاریخ هدف فعلی احساس خوبی وجود ندارد.

▪️همچنین، بخشی از این مشکلات بدلیل از دست دادن تعداد زیادی از نیروی کار و جو فعلی استودیو است.

🔲 MoonMedia

ریمستر نسخه 1 هم بخاطر همین بود اونایی که بازی نکردن دوباره بخرن :دی
Red Dead Redemption صرفا یه پورت ساده با رزولوشن بالاتر برای کنسولهای نسل 8 هست و تو سایت راکستار و فروشگاه پلی استیشن من پسوند Remastered رو ندیدم.

• Smile
Reactions: Vice City FM
Red Dead Redemption صرفا یه پورت ساده با رزولوشن بالاتر برای کنسولهای نسل 8 هست و تو سایت راکستار و فروشگاه پلی استیشن من پسوند Remastered رو ندیدم.
مگه حتما باید پسوند ریمستر داشته باشه؟
معنی پورت ساده رو میدونی اصلا چیه؟
به غیر از اینکه 4k native شده ، رو PS5 شصت فریم هم هست ، کیفیت سایه ها بسیار بهتر شده ، پوشش گیاهی و AO هم همین‌طور. این صرفا یه پورت ساده نیست .

مگه حتما باید پسوند ریمستر داشته باشه؟
معنی پورت ساده رو میدونی اصلا چیه؟
به غیر از اینکه 4k native شده ، رو PS5 شصت فریم هم هست ، کیفیت سایه ها بسیار بهتر شده ، پوشش گیاهی و AO هم همین‌طور. این صرفا یه پورت ساده نیست .

وقتی میگید ریمستر باید تو اطلاعات بازی هنگام خرید موجود باشه. تو PS Store و سایت راکستار چیزی من باب ریمستر شدن نوشته نشده. 50 دلار هم واسه یه بازی نسل 7 مصداق بارز کلاهبرداری راکستاره.

سلام.

صبح بخیر.

تاپیک سوالم رو پیدا نکردم.

کسی از بازی Stormgate خبری داره ؟ توی استیم وارد آرلی اکسس شده و ظاهراً ۲۳ مرداد ریلیز بازی هستش.

سلام.

صبح بخیر.

تاپیک سوالم رو پیدا نکردم.

کسی از بازی Stormgate خبری داره ؟ توی استیم وارد آرلی اکسس شده و ظاهراً ۲۳ مرداد ریلیز بازی هستش.

سلام و صبح بخیر

استورم گیت در تاریخ 23 مرداد به صورت ارلی اکسس منتشر میشه

Screenshot (2399).png
FAQ - Stormgate

خواهش‌ می‌کنم

نمیشه خوشحال بود و نه ناراحت.
این krafton چه گلی به سر عناوین خودش مثل کلیستو زده که بخواد آی پی های دیگران رو احیا کنه؟

بنده خدا اسکوفیلد رو آوردن برای ساخت یک عنوان جدید ولی دیدیم که چه بلایی به سرش آوردن که در آخر فراری شد.

این مصاحبه آخرش رو من دیدم طرف تیک و ناهنجاریهای عصبی/حرکتی گرفته بود :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or