سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
رسانه ی محبوب Game Informer برای همیشه بسته شد.

View attachment 345383

این رسانه سالها اولین رسانه‌ ای بودکه پیش‌نمایش های سری بازیهای GTA را منتشر میکرد که بسیاری از آرت ورکها انحصاری این رسانه بود .

View attachment 345397

اسکرین شات‌ها و تحلیل های داستانی اونها در خاطره گیمرها همیشه باقی خواهد ماند.

View attachment 345399View attachment 345400
x.com

یکی از بهترین خبرهای ممکن برای من ریمستر یا ریمیک LoK ـه و بعد هم بازگشت شکوهمندانش:دی اتفاقا یکی دو ماه پیش در جریان بازی کردن بازی های خیلی قدیمی رفتم سراغ LoK. این Blood Omen رو گیر نیاوردم و البته هیچ وقت هم بازیش نکردم متاسفانه، چون ایزومتریک بود و دوست نداشتمش، ولی Soul Reaver ها عالین، دیفاینس هم همینطور. خیلی خوب میشه اینم برگردونن. به امی هنینگ بگن عوض بازی های کامیک بوکی بی سر و ته بیا Soul Reaver 3 رو بساز خودت!
bloodomen 2 رو بازی کن حتما(اون سوم شخصه و ادامه داستان شماره 1)..... خیلی شبیه سول ریور 2 هست ولی عظمت رازیل کجا و حضرت کین کجا :D
من همه این شاهکارها رو بازی کردم ولی خب همه این بازیا نیاز به ریمیک دارن و ریمستر دیگه جوابگو نیس چون فک کنم هر سه شماره سول ریور و دو شماره کین مال بیش از 20 سال پیش باشه (شوخی شوخی چقدر پیر شدیم:D)​

.

bloodomen 2 رو بازی کن حتما(اون سوم شخصه و ادامه داستان شماره 1)..... خیلی شبیه سول ریور 2 هست ولی عظمت رازیل کجا و حضرت کین کجا :D
من همه این شاهکارها رو بازی کردم ولی خب همه این بازیا نیاز به ریمیک دارن و ریمستر دیگه جوابگو نیس چون فک کنم هر سه شماره سول ریور و دو شماره کین مال بیش از 20 سال پیش باشه (شوخی شوخی چقدر پیر شدیم:D)​

.
آقا کلا سری سول ریور و بلادومن چند نسخه میشه !؟ مورد بعد کدوم ها قرار هست ریمستر بشه که دیگه نرم بازی کنم و وایستم تا بیاد 😁

آقا کلا سری سول ریور و بلادومن چند نسخه میشه !؟ مورد بعد کدوم ها قرار هست ریمستر بشه که دیگه نرم بازی کنم و وایستم تا بیاد 😁
اگه تا حالا بازی نکردی به نظرم صبر کن تا ریمستر/ریمیک و... بیاد.
Soul Reaverها (1و2) قرار هستن که ریمستر بشن.

اگه میخوای میتونی مجموعه رو از Blood Omen شروع کنی چون احتمالا هیچوقت ریمستر نشه.
این بازی خیلی خیلی بیشتر از بقیه عناوین مجموعه نیاز داره که ریمیک بشه.
و خب حتما فایلهای بازی گم شده و نمیشه که به راحتی ریمسترش کنن.

کلا یا شروع نکن یا حتما Blood omen رو بازی کن ، درک شخصیت Raziel بدون شناخت kain کاملا بیهودست.
Raziel حکم رایدن برای سولید اسنیک تو MGS 2 رو داره با این تفاوت که خیلی بیشتر و بهتر به Raziel پرداخته میشه.
سول ریورها رو که بازی میکنی کلا سایه سنگین Kain رو تو کل گیم پلی که با Raziel بازی میکنی میتونی حس کنی.
======
این مجموعه 5 تا بازیه.
همه رو به ترتیب بازی کن.
===========

برای من رویایی ترین حالت اینه که چون ریمسترها سول ریور 1 و 2 هستن پس کریستال داینامیکز میخواد Blood Omen 1 رو ریمیک کنه.
کلی دلیل میشه براش آورد که همچین چیزی امکان نداره ولی خب جذابترین سناریو برای زنده کردن این مجموعه برام اینه.

اگه تا حالا بازی نکردی به نظرم صبر کن تا ریمستر/ریمیک و... بیاد.
Soul Reaverها (1و2) قرار هستن که ریمستر بشن.

اگه میخوای میتونی مجموعه رو از Blood Omen شروع کنی چون احتمالا هیچوقت ریمستر نشه.
این بازی خیلی خیلی بیشتر از بقیه عناوین مجموعه نیاز داره که ریمیک بشه.
و خب حتما فایلهای بازی گم شده و نمیشه که به راحتی ریمسترش کنن.

کلا یا شروع نکن یا حتما Blood omen رو بازی کن ، درک شخصیت Raziel بدون شناخت kain کاملا بیهودست.
Raziel حکم رایدن برای سولید اسنیک تو MGS 2 رو داره با این تفاوت که خیلی بیشتر و بهتر به Raziel پرداخته میشه.
سول ریورها رو که بازی میکنی کلا سایه سنگین Kain رو تو کل گیم پلی که با Raziel بازی میکنی میتونی حس کنی.
======
این مجموعه 5 تا بازیه.
همه رو به ترتیب بازی کن.
===========

برای من رویایی ترین حالت اینه که چون ریمسترها سول ریور 1 و 2 هستن پس کریستال داینامیکز میخواد Blood Omen 1 رو ریمیک کنه.
کلی دلیل میشه براش آورد که همچین چیزی امکان نداره ولی خب جذابترین سناریو برای زنده کردن این مجموعه برام اینه.
ترتیبش رو بهم میگی لطفا

توضیحات کامل رو که دوستمون ماکان دادم. من هم ترتیب بازیها رو مینویسم:
  • Blood Omen 1
  • Soul Reaver 1
  • Soul Reaver 2
  • Blood Omen 2 (داستان این شماره در عین اینکه به بازی مربوطه نامربوط هم هست :D داستان سری رو متوجه بشی میفهمی که منظورم چیه)
  • Defiance
داستان بازی واقعا اپیک و عالیه و هر 5 شماره داستان بشدت به هم پیوسته ای دارن و خیلی پتانسیل ساخت یه ریمیک درست و حسابی از بازی وجود داره.
ولی نمی دونم الان کسی در سطح گذشته هست که بتونه به این زیبایی بپردازه به بازی یا نه.

ریمستر هم بنظرم سخته تحملش(مخصوصا سه تای اولی) من خودم که چند سال پیش جهت تجدید خاطرات رفتم سراغ سول ریور2 نتونستم تحملش کنم:D بقیه رو نمیدونم

.

یه مقاله‌ی تاریخی در مورد Lore سری LoK تو همین بازیسنتر قبلا منتشر شده، به نظرم با خوندن اون میشه از Blood omen پرش کرد یا حتی برای امتحان کردن سری یه جا رفت سراغ مدرن ترین ورژن.

https://www.bazicenter.com/articles/legacy-of-kain-series-wiki/

.

بلاد اومن 2 رو بازی کردم، یک رو نرفتم فقط. کلا من با یه ترتیب عجیبی این مجموعه رو بازی کردم. اولیش Soul Reaver 2 بود، بعد Blood Omen 2 و بعد Soul Reaver 1 و در آخر Defiance:دی اونم چون اون زمان ما تو مدرسه از همدیگه سی دی بازی هارو میگرفتیم، و هرکی هرچی میزد میدید باحاله میداد به بقیه:دی بعد چون از وسطش امده بودم کلی در خصوص داستان برای خودم خیال پردازی میکردم قضیه چیه و بعدا که فهمیدم داستان اصلی رو کلی فرق داشت با اون چیزی که تو ذهن من شکل گرفته بود:دی

تازه انقدر تباه بودیم به بازی میگفتیم رودخانه روح:دی یعنی از معلممون پرسیدیدم سُل ریور یعنی چی، اونم گفت رودخانه روح:دی شکست عشقی دوم رو زمانی خوردم که فهمیدم Reaver با River فرق دره و معنیش غارتگر و این چیزاست نه رودخونه:دی

یه سر به Legacy of kain anthology بزنید بد نیست به نظرم برای دانلود رو پی سی ،
فقط فاقد نسخه
Blood Omen 1 هست البته که جداگانه میتونیدبا یک مادینگ و افزایش رزولوشن یه تجربه رترو ایزومتریک اکشن ادونچر فوق العاده رو از دست ندید.
در هر صورت اگر نسخه های 3d رو انجام بدید نهایتا کنجکاو میشید برای دونستن زندگی Kain و مسیری که طی کرده نسخه Blood 1 رو تجربه کنید تا منشا تغییرات ظاهری و روحیش رو بیشتر درک کنید .

Soul Reaver 1 به نظر بیشترین خلاقیت رو داشت در زمان خودش در ادامه راه Tomb Raider های اولیه با اضافه کردن مکانیزم دنیای موازی (ارواح & اجسام)

Soul Reaver 2 به نظر شخصیم بهترین و کاملترین لول دیزاین و آرت دایرکشن و حتی گرافیک و وسعت محیط رو داشت ، داستان ستون ها The Pillars of Nosgoth هم عمق خوبی به داستان داده بود طوری که تا انتها میکشیدت.

Blood Omen 2 هم از لحاظ گرافیک هنری و تا حدودی فنی جالب بود و انیمیشن های خوبی برای دست و انگشت و غیره لحاظ شده بود که البته به دلیل بعضی مشکلات و خشکی گیم پلی و محدودیت شدید لول ها شاید اولش سخت تر باهاش ارتباط بگیرید چون اصلا دی ان ای Soul Reaver و Tomb Raider رو نداره ولی داستان گیم پلی خالص ومپایریش و پرسه زدن تو شب های مه آلود شهر های بندری ( به شدت کوچک و محدود ) جذابیت های خودش رو داشت و شخصیت نسبتا جوان (200 تا 400 ساله :) )کین که سرخوش از قدرت فقط به فکر دریدن دشمن و غیر دشمنه جذبتون میکرد .

Defiance مدرن ترین و ضعیف ترین و نا امید کننده ترین نسخه . نسخه ای که خودشم نفهمید Soul بود یا Blood و با ترکیب نا مانوس خون و روح خداحافظی نچندان خوشایندی با فن های سری داشت و شاید همین افول پایه گذاران Tomb Raider بانو رو برای مسیر تولد ناتان آماده کرد .

Dead Sun هم که سرنوشتش از اسمش پیداست .

و ما پیرمردها که نشسته ایم و به در نگاه میکنیم ...... شاید بانو برگردد 😢

آخرین ویرایش:

بازی معرفی نشده و جدید Silent Hill در حال توسعه است​

گزارشی جدید ادعا می‌کند که علاوه‌بر تمامی آثار معرفی شده، کونامی به‌صورت داخلی در حال توسعه بازی جدیدی از سری Silent Hill است.

Konami Working On New In-House Silent Hill Game, Says Leaker

بازی معرفی نشده و جدید Silent Hill در حال توسعه است​

گزارشی جدید ادعا می‌کند که علاوه‌بر تمامی آثار معرفی شده، کونامی به‌صورت داخلی در حال توسعه بازی جدیدی از سری Silent Hill است.

Konami Working On New In-House Silent Hill Game, Says Leaker
اگه خبر واقعی باشه پس احتمالا اون فرضیه که میگفت تیمی که Short Message رو ساخته در واقع تیم سایلنت جدیده (به دلیل برگشت چندتا از تیم قدیمی) و دارن روی سایلنت هیل جدید کار میکنن پس درسته.

بعد دوران کرونا چقدر وضعیت صنعت گیم خراب شده از تعطیلی ها و کنسلی ها بگیر تا تعدیل نیرو و اخراج چند هزار تایی کارمندان
از گرون شدن بازی های aaa و کم شدن کیفیتشون ، از افزایش مدام گیم های انلاین با فرمول ساخت تکراری ، خاک خوردن کلی از ip های قدیمی
همکاری بازیساز ها با sweet baby inc و .......................

بعد دوران کرونا چقدر وضعیت صنعت گیم خراب شده از تعطیلی ها و کنسلی ها بگیر تا تعدیل نیرو و اخراج چند هزار تایی کارمندان
از گرون شدن بازی های aaa و کم شدن کیفیتشون ، از افزایش مدام گیم های انلاین با فرمول ساخت تکراری ، خاک خوردن کلی از ip های قدیمی
همکاری بازیساز ها با sweet baby inc و .......................
بعد دوران کرونا کلا دنیا به سمت گو.ی رفته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or