سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Square Enix Unveils New Business Plan with Aggressive Multiplatform Strategy and Quality Over Quantity Focus

استراتژی جدید اسکوار تمرکز به روی انتشار مولتی پلتفرم بازی ها
یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه انحصاری زمانی به کسی وفا نمیکنه :D احتمالا FF XVI تو کنفرانس مایکروسافت برای Xbox معرفی بشه چون چندین بار هم شایعه اش منتشر شده بود.

به نظر من در حال حاضر در منحط ترین حالت دوران گیم قرار داریم که هممون داریم له له میزنیم که سونی یدونه بازی درست درمون معرفی کنه :D من که به شخصه از زمانی که PS5 گرفتم تا همین امروز دو سه تا بازی درست درمون بیشتر روش بازی نکردم که یکیش رگناروک بود و بقیه ی بازی ها یا مولتی بوده یا در حد یه عنوانی مثل گاد نبوده :D

شوکیس بعدی سونی کی هستش دوستان؟
واقعا؟فک کنم خیلی کمال گرا هستی تو انتخاب بازی:D
تو همین سه ماه گذشته فک کنم سه تا انحصاری خیلی خوب داشته سونی...خودم به شخصه نمیدونم کدومو در آینده اول استارت بزنم...

واقعا؟فک کنم خیلی کمال گرا هستی تو انتخاب بازی:D
تو همین سه ماه گذشته فک کنم سه تا انحصاری خیلی خوب داشته سونی...خودم به شخصه نمیدونم کدومو در آینده اول استارت بزنم...
اگه اسپایدرمن و فاینال فانتزی و اینا رو میگی که باید بگم زیاد سلیقم نیست :D بیشتر بازیایی مث گاد و لست و اینا جذبم میکنه :D

شوکیس بعدی سونی کی هستش؟ (2) :|

• Like
Reactions: milad3d
اگه اسپایدرمن و فاینال فانتزی و اینا رو میگی که باید بگم زیاد سلیقم نیست :D بیشتر بازیایی مث گاد و لست و اینا جذبم میکنه :D

شوکیس بعدی سونی کی هستش؟ (2) :|
خبر قطعی نیست شایعاتی هست که این ماه سونی شوکیس داره اعلام رسمی نشده

آخرین ویرایش:
از غار برگشتم به تنهایی...

شما یه بار برای صحبت های توتوکی ذوق کردی که گفته بود به گسترش آی پی ها روی پلتفرم های دیگه فکر می‌کنیم و برداشت کردی منظورش جعبه س،

یه بارم اینجا تصور کردی دیگه قراره همه نسخه های فف برای جعبه عرضه بشه ولی خب...

Square Enix indicates it will continue making exclusivity deals with PlayStation

پ.ن: در ضمن جمله "وعده بعد صبحانه" جمله قشنگی نیست. گزارش شدید ✋
این خبر قدیمیه

مدیر سابق بخش تجاری اسکوار Jacob Navok
پلی استیشن مجموعه عظیمی از عناوین و بسیاری از بازی های مورد انتظار در آینده را در اختیار دارد. آن ها عناوین فوق العاده ای هستند و اکنون Final Fantasy یکی از عناوین بسیار با کیفیتی است که سونی مارکتینگ آن را در اختیار دارد
تصمیم بر این بود که اسکوار به ساپورت کنسول مایکروسافت گیمینگ ادامه دهد. بگذارید واضح بگویم، نظر من این است که فروش بازی بر روی ایکس باکس به تنهایی نمی تواند اعداد را به طور چشمگیر تغییر دهد اما نکته اینجاست که شما به پلتفرم های بیشتر برای مارکتینگ محصول خود نیاز دارید، نصب بیلبوردهای تبلیغاتی توسط مایکروسافت می تواند آگاهی رسانی بیشتری به همراه داشته باشد "حتی اگر این آگاهی رسانی منجر به فروش بیشتر بازی بر روی PS5 بجای ایکس باکس شود" باز هم برای SQEX خوب است

پ ن: ولی خب اسکوار خبر نداره که مایکروسافت گیمینگ برای عناوین خودش هم کار مارکتینگ شایسته و بایسته ای انجام نمی ده! و کار تبلیغ هل بلید 2 رو واگذار کرده به نیروهای جهادی :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or