سخت ترین مرحله/ سخت ترین Boss

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
كدومتون به باس آخر Contra Hard Corps رسيدين كه اصلا بخوايد باهاش بجنگين ؟:دي
قطعا ، و بدون شك ، سخت ترين باس هاي تاريخ ، در سخت ترين بازي تاريخ يافت ميشه ... كلا باس هاي امام شماره هاي كُنترا خفن ، سخت ، و چالش آور بودند . يادشون گرامي .
Alien Bahamut كه الآن اسمشو آوردم باس كفّاره بدم شب كابوس نبينم ... دارك سولز و ديمن سولز كيلو چنده جناب ؟
اُه اونا که واقعآ سخت بودن ! :D یادش بخیر من همش اون روبات کوچیکه رو برمیداشتم و داداشم اون سگه رو ! :D ولی عجب بازی ای بود ! با اون آهنگا و جو سریعش آدم نمیتونست یه لحظه آروم بگیره ! :D

• Like
Reactions: Kavigne

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
یعنی از نینجا گایدن سخت تر هم هست؟
اتفاقا ميخواستم نينجا گايدنو بگم من 2ش رو بازي کردم کفرمو درآورد باس وسطي مرحله گرگاش وحشتناک بود اشکمو درآورد بايد با چرت ترين اسلحه باهاش ميجنگيديم مرحله آخر هم که کلا سر باگ رد ميشد

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
یعنی سخت تر از Ninja Gaiden II تو عمر گیمریم بازی ندیدم ، همون اوایل بازی ، مبارزه با Genshin یه 2.5 3 ساعتی درگیر بودیم ، آخرای بازی هم که کم مونده بود دسته رو بذارم زمین بشینم گریه کنم ! :d

• Like
Reactions: Kavigne

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سخت ترین مرحله و سخت ترین باس دنیا بدون هیچ شکی مرحله آخر Prinny 2 هست....

Demon Soul و Dark Soul جلوی این بازی مثل برنامه کودک میمونن....:|
داغ دلمو تازه نکن بابا:((فک کنم 9999999999999 بار مردم اخرشم دیگه فقر بازی بود از رو بیکاری با چیت بردمش:dدو بار دیگه میمردم psp یم به f میرفت)xالبته نسخه یک برا دو دیگه نگرفتمش#:-s

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا تو گایدن 2 مرحله گرگا و مرحله اون لاک پشت آتشین رو من غیر ممکن بود بدون راهنمایی های سایت ign بتونم برم به خصوص اون گرگا که تو استادیوم بودن یادش بخیر موقعی که دختره با هلی کوپتر اومد چه حس آرامشی داشتم:x

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
Contra Hard Corps
به سنت نمیخوره عزیزم :D
آره نمیخوره ولی خب اگه میخورد مطمئنم ردش میکردم:d در عوضش هیچوقت سختی مراحل آخر سری Golden Axe رو یادم نمیره، هیچکس اون موقع زیاد اینو بازی نمیکرد و همه چسبیده بودن به شورش درصورتی که شورش بیشتر المان هاشو از GA تقلید کرده بود، مراحل پایانی هر نسخش خیلی سخت بود و یادمه به زوره دونفره با پسرعمم تونستیم نسخه یکش رو به پایان برسونیم اونم با چه بدبختی، حالا هرکس اینجا این سری رو روی Sega تموم کرده بیاد واسه عرض اندام:d

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
از boss هایی سخت میشه به raam اشاره کرد خیلی وقتمو گرفت البته رو اخرین درجه سختی
اویل 1 هم احتیاج به باس نداشت ماشالاه هر کدوم از زامبیاش یه باس بود برا خودش
نینجا گایدن 2 و دیگر هیچ
اگه یه دفعه وقت کردین همین گاد اف وار 3 رو بزارین رو وری هارد ببینید از پس زئوس بر میاید اون هم خیلی وقتمو گرفت

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
شاید به خاطر اینکه اون موقع سنم کم بوده اینطوری فکر میکنم ولی باسها توی کنسولهای قدیمی خیلی سخت بودن مخصوصا سگا "به خاطر اینکه بیشتر از بقیه کنسولا باهاش بازی میکردم" یه سگا داشتم یه آرشیو دسته،الان باسها رو میشه یه کاریش کرد ولی اونا رو اصلا نمیشد کاری کرد:d

باید دوباره امتحان کنم ببینم واقعا سخت بودن یا به خاطر سن کم بوده:|

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
نینجا گایدن 2 خیلی سخت بود
Geow هم اون غول آخرش که تو غطاره خیلی سخته به نظرم
ولی قبول دارید بازی هایی که خط سلامتیشون خود به خود پر میشه ( مثل COD ) حال میده تو حالت نرمال بازی کنی بعد بزنی تو دل دشمن تا بخوای هی سنگرگیری کنی :)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
والا من کرایسیس 1 & 2 و MW Series & Black Ops هم رو وتران رفتم ولی خیالی نبود ! با COD 5 ! ولی نمیدونم چرا Dragon Age Origins جو سنگینی داشت واسم و جر خوردم توش ! اعتراف میکنم که بازی عصر اژدها : ریشه ها رو حالت Hardcore خیلی سخت بود ! کاوه رو هارد کور بازی کردی ؟
آره،یواش یواش میرفتی سخت نبود. از اول تا آخر بازی یکی‌ هم به دو متریم نزدیک نشد.>:d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
یعنی سخت تر از Ninja Gaiden II تو عمر گیمریم بازی ندیدم ، همون اوایل بازی ، مبارزه با Genshin یه 2.5 3 ساعتی درگیر بودیم ، آخرای بازی هم که کم مونده بود دسته رو بذارم زمین بشینم گریه کنم ! :d

من آخر سر نفهميدم NG2 كجاش تا اين حد مشكل بود كه من يادم نمياد.سخت بود ولي نه تا اون حد.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود، کیا بازی نابود کننده kick master رو بازی کردند؟ هر کسی بازی کرده میدونه که چقدر وحشتناک سخت بود، مخصوصاً غول آخر بازی!!
بعد از این بازی نافرم، سخت ترین بازی‌ای که تجربه کردم، و در جای جای بازی یادی از سازنده‌ها کردم و روحشون رو مورد عنایت قرار دادم(:d) بازی vampire the masquerade بود.و پس از این دو، بازی نام آشنای demon's soul اشک بنده رو درآورد به تمام معنا!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
هیچ بازی برام سخت نبود جز تو Dino Crisis 2 یه T-Rex بود گویا ترفند داشته که من هی تر الکی حرموم می کردم :dاون اولین و آخرین بازیی بود که بخاطر سختیش راهاش کردم.
NG2
راحت بود من هیچ سختی تو بازی ندیدم در حالت معمولی رو درجه آخر فقط یذره مشکل تر شد.

DA:O هم که اصلا بازی سختی نبود نصف بازی رو Nightmare می رفتم حواسم نبود (البته روحم از تنم جدا شده بود )بعد یادم افتاد بازی تعیین درجه سختی داره:dفقط باید بدونی چه جوری از کلاس ها استفاده کنی.

و آخرین بازی سختی که فک کنم کسی تو جهان نتونسته باشه رو آخرین درجه سختی تموم کنه God of War III رو حالت Choas مد بازی که فرار بشریه هر چند اجبراری نیست رو همون TITAN مد ترفی می ده اما Choas مدش یه چیز دیگست.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من آخر سر نفهميدم NG2 كجاش تا اين حد مشكل بود كه من يادم نمياد.سخت بود ولي نه تا اون حد.
خوب جواب ش ساده س ، یه بار دیگه از اول برو ببین سخت بود یا نه ؟! البته تو تاپیکش هم میتونی به این نتیجه برسی !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر