سخت ترین مرحله/ سخت ترین Boss

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من نمیدونم چرا همه با Ra'am مشکل داشتن...

خیلی سخت نبود.اونجا بالای قطار کم باگ نداشت.من تو Insane وقتی Ra'am داشت میومد طرفم یهو تو زمین گیر کرد دیگه در جا میزد:d

خیلی راحت کشتمش.رو PC هم که یک بار رفتم همین قضیه دوباره پیش اومد.
عمه 60 ساله منم میتونه با کمکه باگ بکشتش :d

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
یکی از قسمت های DMC3 بود که از اول هرچی Boss رو کشتی باید از اول بکشی واقعا رو اعصاب بود :|
آره مرحله ی 17 یا 18ش بود که تازه وارد دنیای شیاطین می شدی، پله هایی در بعد های مختلف داشت. البته لازم نبود همه رو شکست بدی. این مرحلشم واقعاً سخت بود.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
Dead space 2سخت بود؟:-/

gears of war beserkersهم رو اعصاب بودن.
والا من کرایسیس 1 & 2 و MW Series & Black Ops هم رو وتران رفتم ولی خیالی نبود ! با COD 5 ! ولی نمیدونم چرا Dragon Age Origins جو سنگینی داشت واسم و جر خوردم توش ! اعتراف میکنم که بازی عصر اژدها : ریشه ها رو حالت Hardcore خیلی سخت بود ! کاوه رو هارد کور بازی کردی ؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
بنظر من که بجز Demon's Souls و Dark Souls هیچ بازی سختی وجود نداره که بتونه حسابی آدم رو به چالش بکشه، حداقل واسه من که اینطوری بوده و تنها بازی که تا وسط رفتم و بیخیالش شدم همین DS بود البته دلیلش فقط سختی نبود و کمبود وقت هم یکی دیگه از دلایلش بود. حالا اینارو فاکتور بگیریم بنظرمن بازی های Adventure قدیمی واقعا سخت ترین بازی ها از نظر معما بودن و بعید بنظر میرسید که یه نفر براحتی بدون هیچ راهنمایی بتونه به پایان برسوندشون انقدر که معماهاشون پیچیده بود! توی این بازی های اخیر هم بنظر من سخت ترین مرحله مرحله آخر Super Meat Boy بود، البته از اون سخت تر هم داشت ولی چون این طولانی تر بود و ریسک شکستش زیادتر بود پس درکل برای من سخت تر بود. سخت ترین باس فایت هم باس آخر Catherine بود البته دفعات اولی که باهاش روبرو میشید سخته یکم که تکرار کنید قلقش دستتون میاد.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
كدومتون به باس آخر Contra Hard Corps رسيدين كه اصلا بخوايد باهاش بجنگين ؟:دي
قطعا ، و بدون شك ، سخت ترين باس هاي تاريخ ، در سخت ترين بازي تاريخ يافت ميشه ... كلا باس هاي امام شماره هاي كُنترا خفن ، سخت ، و چالش آور بودند . يادشون گرامي .
Alien Bahamut كه الآن اسمشو آوردم باس كفّاره بدم شب كابوس نبينم ... دارك سولز و ديمن سولز كيلو چنده جناب ؟

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
سخت ترین مرحله ی دنیا Contingency تو Call of duty modern 2 ....
رو Veteran که میرسیدی به زیردریایی دیگه با خدا بود رد کردنش 1.45 دقیقه وقت میداد مگه می شد به این راحتی ها تموم کرد مرحله رو....

1 دسته شکوندم سر اون مرحله:d تا رد شد.

آسون بود که ! من ۶ ساعته کله شو تموم کردم.

بلک آپس سخت بود البته رو آخرین درجه سختیش

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
سخت ترین مرحله و سخت ترین باس دنیا بدون هیچ شکی مرحله آخر Prinny 2 هست....

Demon Soul و Dark Soul جلوی این بازی مثل برنامه کودک میمونن....:|

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
قطعا ، و بدون شك ، سخت ترين باس هاي تاريخ ، در سخت ترين بازي تاريخ يافت ميشه ... كلا باس هاي امام شماره هاي كُنترا خفن ، سخت ، و چالش آور بودند . يادشون گرامي .
Alien Bahamut كه الآن اسمشو آوردم باس كفّاره بدم شب كابوس نبينم ... دارك سولز و ديمن سولز كيلو چنده جناب ؟
عزیزم من اون بازی هایی که تو میگی رو بازی نکردم وگرنه مطمئنم انجامشون برام خیلی راحت خواهد بود:d

• Like
Reactions: Kavigne

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
Contra Hard Corps بعضی اوقات دو تا انتخاب جلومون میزاشت فک میکنم آره 2 تا پایان داشت تو یکی از پایانهاش با این Alien Bahamut روبرو میشدیم . حتی اگه دو نفره هم بازی میکردم واقعا سخت بود بیچاره میکرد !
عزیزم من اون بازی هایی که تو میگی رو بازی نکردم وگرنه مطمئنم انجامشون برام خیلی راحت خواهد بود:d
به سنت نمیخوره عزیزم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر