سخت ترین مرحله/ سخت ترین Boss

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
سخت ترین مرحله ای که در یک بازی به آن بر خورد کردید و سخت ترین Bossی که با آن مبارزه کردید رو نام ببرید

---------- نوشته در 03:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:46 PM ارسال شده بود ----------

بنده از مراحل Heart of Reich و Relentless در CoD World At War بر روی درجه ی سختی Veteran یاد می کنم.
Boss هم Arkham در DMC3 بر روی آخرین درجه ی سختی (که پس از تموم کردن چند باره ی بازی آزاد میشه)

آخرین ویرایش:

سلام.یاری

کاربر سایت
Jul 11, 2011
64
نام
حمید
مرحله ی 4 بازی مامور مخفی چهار یادمه تو برف بود واقعا وحشتناک بود نمیدونم چجوری ردش کردم ولی هرچی سرباز میکشتی تموم نمیشد واقعا سخت و بیاد موندنی بود
انگار هی سرباز تولید میشد

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
یادش بخیر مافیا1. 10 ساله بودم بازی میکردم چندتا مرحله اش خیلی برام سخت بود مث مرحله آخر.
مرحله مسابقه ماشین هم دادم بابام برام بازی کرد.:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
والا از بس که من هاردکور بودم جایی گیر نکردم :d ! ولی بازی مکس پین رو آخرین درجه سختی خیلی رو اعصاب بود و Dead Space 2 که دیگه نهایتش بود ! ولی کلا رد شدن ! :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
والا از بس که من هاردکور بودم جایی گیر نکردم :d ! ولی بازی مکس پین رو آخرین درجه سختی خیلی رو اعصاب بود و Dead Space 2 که دیگه نهایتش بود ! ولی کلا رد شدن ! :d
Dead space 2سخت بود؟:-/

gears of war beserkersهم رو اعصاب بودن.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سخت ترین مرحله ی دنیا Contingency تو Call of duty modern 2 ....
رو Veteran که میرسیدی به زیردریایی دیگه با خدا بود رد کردنش 1.45 دقیقه وقت میداد مگه می شد به این راحتی ها تموم کرد مرحله رو....

1 دسته شکوندم سر اون مرحله:d تا رد شد.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
یادمه یه بازی پلتفرمی رو psp زدم اشتباه نکنم اسمش prinny بود.مشتی پنگوئن احمق بودن میترکیدن.یعنی باس آخر این بازی فوق العاده سخت بود.به معنای واقعی کلمه غیر ممکن.تنها مرحله ای که هیچ وقت نتونستم ردش کنم همینه....

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
کل BAYONETTA روی اخرین درجه سختی ( CLAIMAX )
حقیقتا روی این درجه سختی هر مرحله و هر BOSS بازی بازی سختی خاص خودشو داره .
ولی مراحل اخر که باید با اکثر BOSS ها دوباره مبارزه کنی خیلی نفس گیر و سخته یعنی سخته ها.... !

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
اسم مرحلشو یادم نیست ولی تو call of duty mw1 بود اونجا که با کاپیتان پرایس تو برف بودیم اولاش اگه صدات در می یومد سگا می یومدن گاز می گرفتن
اون واقعا سخت و طولانی بود

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اگه dark soul رو در نظر نگیریم
یکی اون زمان nemsis تو evil (البته زمان خودش)
یکی هم این Raam.. فک کنم یه 2 ساعتی پاش نشستم. البته رو حالت insane بوود

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من نمیدونم چرا همه با Ra'am مشکل داشتن...

خیلی سخت نبود.اونجا بالای قطار کم باگ نداشت.من تو Insane وقتی Ra'am داشت میومد طرفم یهو تو زمین گیر کرد دیگه در جا میزد:d

خیلی راحت کشتمش.رو PC هم که یک بار رفتم همین قضیه دوباره پیش اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر