سخت ترین بخشی رو که گذرانده اید در کدام بازی و کدام مرحله بوده؟

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
یه هیولایی داش اخر مرحله hell تو doom3 که یه سری هم نور بالا سرش بود به نظرم کشتنش عجیب سخت بود نمی دونم کسی تجربش رو داشته یا فقط واسه من اینطوری بود:biggrin1:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
مافيا 1
مرحله مسابقه (ماشين)

lost Planet مرحله ي آخر مبارزه با اون Bossش!!
مافيا هم اون مرحله Racingش خيلي خيلي سخت بود ولي قلق داشت!!:biggrin1:
Excacly زدی وسط خال ....:biggrin1:
اومدم اینجا بگم ، دیدم دوستان دیگه هم تجربه اش رو داشتن
پدرم در اومد تا اون مرحله رو رد کردم ... بیش از اندازه سخت بود ...
ولی .... هی ... یادش بخیر :cool:

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
اول از همه بازی فوق العاده زیبایParasite Eve1 فقط غول آخر آن که بعید میدونم کمتر کسی این بازی و غول آخر آن را رد کرده باشه شاید باورتان نشود ولی اگه اشتباه نکنم 8 مرتبه این غول را باید بکشید!!؟اول مادرش را بعد بچه اش را بعد جوانی بچه اش را و......*:confused فکر کنم کلا 5 ساعتی کشتن این غول طول کشید غولهای شماره 2 این بازی نیز خیلی سخت بودند بخصوص غول آخر!بازی دوم بازی فوق العاده فوق العاده عالی و زیبای Count Down Vampires بود که کلا ما 4 تا مخ رزیدنت بودیم تا تونستیم توی مدت تقریبا 1ماه آن را تا معمای مرموز پیانو برسونیم که دیسکش گم شد ولی من دو سال بعد آن را گیر آوردم و تمومش کردم:eek:دو تا از بهترین بازیهای عمرم که دیگر شرکت لعنتی آنها با نهایت تاسف ادامه ای برای آنها نساختند.....:((

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یه مرحله توی call of duty 4 هست که بعد از اینکه شخصیتی رو سی بازی رو ترور میکنی باید بریم تو یه شهر بازی مانند اونجا تقریبا 10 دقیقه مقاومت کنی تا هلیکوپتر برسه.روی veteran تو xbox360 سخت ترین جایی بود که تو تمام عمرم دیده بودم.20 روز طول کشید ردش کنم !!!!:laughing:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
یه مرحله توی call of duty 4 هست که بعد از اینکه شخصیتی رو سی بازی رو ترور میکنی باید بریم تو یه شهر بازی مانند اونجا تقریبا 10 دقیقه مقاومت کنی تا هلیکوپتر برسه.روی veteran تو xbox360 سخت ترین جایی بود که تو تمام عمرم دیده بودم.20 روز طول کشید ردش کنم !!!!:laughing:
آخ حرف دل من رو زدی در حد بنز ... قربون دهنت ...
من رو pc اونجا گیر کرده بودم! یادمه رو سومین درجه سختی می رفتم ...که بالاخره بعد از یک ماه بازی کردن باز هم موفق نشدم ردش کنم! و مجبور شدم یکی از رفقام رو بیارم خونه که خوره کال آف 4 بود و یه 5-6 باری تمومش کرده بود ... (خدایی مثل سگ بازی میکرد ... من کف بالا آوردم)
خیلی از دوستان مافیا 1 مرحله ماشینش رو گفتن ... در کل یکی از متنوع ترین و بهترین مراحلی بود که تو یه گیم دیدم و با اینکه وقتی داشتم بازی میکردم مافیا رو یه گیمر ناشی بودم ولی باور بکنید اصلا گیر آنچنانی نکردم!
من مرحله آخرش رو شاید 100 بار رفتم که نتونستم و به خاطر اعصاب خوردی بازی رو حذف کردم!
بعده ها ردش کردم که دیدم چقدر ساده بوده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر