سخت ترین بخشی رو که گذرانده اید در کدام بازی و کدام مرحله بوده؟

جنرال RAAM تو gears 1!!!!
آخر کار هم یجا بازی باگ پیدا کرد یه گوشه گیر کرد دیگه نتونست تکون بخوره منم اینقدر تیر تو سرش خالی کردم که مرد!!!:))(البته درجه سختیه آخر بود!)
آخر dead space2 هم به اون تیکه آخرش تقریبا بدون مهمات رسیدم نابود شدم تا مرد!!!

Trials 2 مرحله inferno هر کی بتونه این بازی رو تموم کنه لایق لقب گیمره :d
حجم بازی 50 60 مگ بیشتر نیس می تونین دانلود کنین تست کنین

کلا Braid وحشتناک سخت بود . ولی یکی از دنیاهاش وقتی shift رو نگه میداشتی زمان برمیگشت عقب . یعنی حداقلش اینه که بگم دهنم سرویس شد تا تونستم اون دنیا رو تموم کنم .

مرحله ی اخر بازی DMC3که باید ورجیلو میکشتی واسه من سخت بود اما همونم بعد از دو روز بازی رفتم.
غول وینچستر بدست بازی GUN اعتراف میکنم که حتی از مر حله ی اخرشم سخت تر بودمن غول مرحله اخر بازی GUNرو که صلیب طلایی دست اون بود رو 3 بار کشتم امااون غول وینچستری فقط یک بار تونستم بکشم اونم شانسی اعصابم خورد شده بود نمیمرد به خاطر هیمن الکی درو دیوا رو تیر میزدم که بعد از کلی گوله حروم کردن دیدم نصف جونش رفته وشادشدم:))ونصف جون دیگشم گرفتم وبیشتر شاد شدم وسریع بازی سیو کردم مثلا ادم با الماس از جلوی کلی دزد رد بشه والماس رو محکم بغل بزنه منم همون جوری حسو داشتم یعنی میترسیدم وسط سیو شدن برق بره یا باری گیر کنه.

توی RE:Code Veronica یه قسمت بود کلیر با استیو سوار هواپیما میشن،توی هواپیما یه غول بود لامصب مگه میمرد!منم فقط و فقط تیر کمون داشتم و کلت.اسپری و برگ اصلا نداشتم،فک کن،من دارم تمام فشنگ هامو که 25 تا هم نمیشد سرش خالی میکردم اون نره غول همینطوری ریلکس داشت میومد جلو:d
آخر سر هم یادمه،تونستم با Knife کارشو بسازم،البته بعد از خالی کردن تمام فشنگ هام.
خدا هیشکی رو تو اون موقیت قرار نده :d

COD:MW مرحله ی فرعیش که باید تو هواپیما گروگان رو نجات میدادی , برا گرفتن اچیومنتش باید حتما رو وترن میرفتی ... تقریبا 4 ,5 روزی علاف بودم...

سخت ترین مرحله هایی که رد کردم یکی مسابقه ماشین مافیا بود. حدود 30 بار بازی کردم تا ردش کردم.:d یکی هم مبارزه با جیناپاچی میشیما (باس) توی تکن 5 که با bruce irvin روی سختی هارد بازی می کردم. تقریبا دسته شکست تا بردمش!

COD:MW مرحله ی فرعیش که باید تو هواپیما گروگان رو نجات میدادی , برا گرفتن اچیومنتش باید حتما رو وترن میرفتی ... تقریبا 4 ,5 روزی علاف بودم...

اتفاقا یکی از راحتترین مراحل Spec Ops همینه...البته آخرش شکه باید رییس جمهور رو کپچر کنی سخت میششه.
من تمام ستاره ها رو گرفتم به جز یه مرحله که باید بریم تو بورس آمریکا لبتاپ ها رو برداریم و بعدش بریم اپلودشون کنیم.یه یه ماهی هست هر کاری می کنم رد نمیشه.#:-s

من غول اخر نینجا گایدن که هنوز هم نکشتمش

دقیقا مثل من!

Back