سخت ترین بخشی رو که گذرانده اید در کدام بازی و کدام مرحله بوده؟

من.......تام رایدر که سرتاپاش سخت بود ولی یک جا که دیگه کم مونده بود دسته رو بکوبم تو تلوزیون تو gears of war تقریبا مراحل اخر که زیر زمین بودیم و یک سری لوکاست که دو تا اسلحه دارن می ان بیرون و لباس خواب پوشیدن !!!اون جا هی میمردم :biggrin1:

بچه ها...بازی های ماجرایی رو کمتر کسی هست که توش گیر نکنه یا اگر درست بگم همه توش گیر میکنن.پس اگر میخوایین یه بازی ماجرایی بگید میشه کنارش یه بازیه دیگه هم بگید.نظرتون چیه؟
من خودم تو این جور بازیا کلی گیر کردم.از post mortem گرفته تا sentinel (که دیگه داشت گریمو در میاورد ولی تمومش کردم بالاخره:cheesygri)
حالا یه بازی دیگه هم میگم.بازی POP:warrior within آسفالت شدم تا تونستم 9تا راه مخفیشو پیدا کنم.البته بازی های دیگه ای هم هست که گیر کرده باشم ولی فعلا همینو یادم میاد.
موفق باشید.

یادمه بازی dino crasis (اگه درست ننوشتم ببخشید) شروع کردم بعد 5 دقیقه همون جا موندم اخرم نتونستم کاری کنم:biggrin1:

قول دوم نینجا گیدن 2 روی درجه ی سختی mentor هنوزم نتونستم ردش کنم(البته دیگه تلاش نمیکنم چون ناامیدم)

بازگشت به قلعه ی ولفنشتاین کلش سخت بود. مرحله ی خاصی رو مد نظر ندارم. مراحل آخر افتضاح سخت بود. حداقل 20 دفعه باید بری تا قلقش بیاد دستت.
ممنون

neverhood
اون قسمتی که باید موش رو به پنیر برسونی
البته کلش وحشتناک سخت بود(عوض وقتی میفهمی خیلی حال میده)

call of Duty 3 For PC مرحله 3 جايي كه بايد رادار ميدادي تا دشمن رو از بين مي بردن 3 روز طول كشيد تا دوستم برام ردش كرد

DMC4 اونجایی که مرتیکه مو قشنگ شکل زنبور میشد خودمو پاره میکردم 2میلی از جونش کم میشد یه بلرزون میرفت:دی 2 سانت از جون من کم میکرد به جون خودش اضافه میکرد
آخرشم با هزار جور نذر و صلوات و چیت و ترینر ردش کردم:دی

neverhood
اون قسمتی که باید موش رو به پنیر برسونی
البته کلش وحشتناک سخت بود(عوض وقتی میفهمی خیلی حال میده)
من اون تیکه رو روو کاغذ کشیدم . 3 4 نفری اونجا رو رد کردیم :biggrin1:
کلا بازی فکری و سختی بود . بازی داوینچی کد هم خیلی مخ می خواست

gow 2 بود فکر کنم یه جا باید یه جنازه رو میداخنی تو یه رود مانند تا یه دوری بزنه بعد بهش دسترسی پیدا کنی بعدشم میزاشتیش روی یه چیزی تا دربازه برات باز شه

Back