سخت ترین بخشی رو که گذرانده اید در کدام بازی و کدام مرحله بوده؟

تو بازی های جدید ، به بخش سخت خیلی برخورد کردم(یک عدد نجومی:biggrin1: )
ولی تو بازی های قدیمی،یکیشون که از همه توش بیشتر گیر کردم نورهود بود!
توی همون اولین مرحله ها باید آب تو یکسری سوراخ میریختیم طوری که یک آهنگ مشخص درست کنه.توی این مورد خیلی گیر کردم،یادش بخیر
258.gif

-------
خنده دار ترین گیر کردنم سر رزیدنت اویل 4 بود.
مرحله اول هنوز دستم نیومده بود که چطوری باید کار کنم،برای همین برای کشتن اون دوست تبر به دست نصف تیرام رفت!برای همین مجبور بودم با کلی مکافات بقیه راه رو با چاقو برم:biggrin1:

خنده دار ترین گیر کردنم سر رزیدنت اویل 4 بود.
مرحله اول هنوز دستم نیومده بود که چطوری باید کار کنم،برای همین برای کشتن اون دوست تبر به دست نصف تیرام رفت!برای همین مجبور بودم با کلی مکافات بقیه راه رو با چاقو برم:biggrin1:

همه ای مشکل رو دارن(معمولا) منم این طور بودم!
ولی الان حال میکنم یکی بیاد جلوم یه تیر میزنم به پاش تو خم شد میرم جلو دکمه ی action vو میزنم و لئون با یه حرکت محیر العقول!:biggrin1: طرف رو میکشه:cheesygri

Prey راحت ترین بازیی بود که تو تمام عمرم تموم کردم

وقتی دکتر مملکت تکذیب میکنه من چرا نکنم :biggrin1: . ( خیلی وقته دلم میخواست بگم دکتر مملکت .دنبال سوجه بودم :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: )

مهتی سایبریا که انقدر هم سخت نبود
. وجدانا اگه مثل منه بد بخت میشستی بازی دوبله شده سایبریا رو خیر سرمون بازی میکردی . منظورم رو می فهمیدی . اگه بعدا از زیر نویسا استفاده نمیکردم . فکر میکردم .دوبله کارتون پلنگ صورتی رو اشتباهی گذاشتن رو سایبریا :p . هه هه هه هههههههههههههههههه:biggrin1:
بازی های nes بعضی هاشون خیلی مجل بودن . اعصاب مصاب واسه آدم نمیزاشتن

silent hill 1 ده دقیقه مونده بود بازی تموم بشه یه عدد چند رقمی رو از روی یه سری تابلو باید وارد میکردم خودمو کشتم چیزی نفهمیدم

اولین باری که اون صحنه رو دیدم گفتم عجب توهمی :biggrin1: البته اون موقع تو کار توهم جات نبودم :biggrin1: :biggrin1: . ولی تا حالا بازی به سختی سایلنت هیل 1 ندیدم (شایدم یادم نیست). سری نانسی درو که فقط وفقط معما داره :eek: هم سخت بود .
ریمن 4 هم چنتا از مراحلش واقعا مخ میترکوند راه نداشت لامصب . چیتم نداشت کار کنه یعنی داشت فایده نداشت
....................................................................................
کی من خوب آره تازگیا خریدم یکی از کلیه هاو فروختم اینا رو خریدم . ولی هنوز کپی خور نشده :biggrin1: :-"

حیف کرکس نیست که شما ها میرین قناری نگه میدارین :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

آخرین ویرایش:
بازم یکم دیگه از بازی ها رو یادم افتاد:
سایلنت هیل 1 : کد پیانو....
فارنهایت : مرحله آخر......
Ico : مرحله هشتم اونجایی که یارو غول بزرگه میاد اون یارو کوچولو ها هم دختره رو میدزدن...
فعلا همینا یادم افتادن... تابعد............................................................

من سخت ترين مرحله اي كه گذروندم مربوط ميشه به GT4 از اون 24 ساعته هاش. البته سختيش بيشتر به خاطر اين بود كه مجبور بودم با داييم شريكي بشينيم بازي كنيم:mad: .

سخت ترین و مشکل ترین بازی کامپیوتری از نظر شما کدامست؟

چند وقت پیش تو یکی از تاپیک ها یه دوستی ادعا کرده بود تنها کسی که بازی gothic3 را تموم کرده فقط ایشون هستند ...

Last edited by a moderator:
کلا بازیهای ماجرایی و استراتژی از بقیه باز ها سخت ترند مثلا کسانی که با D&D آشنایی ندارند خیلی تو بعضی از این بازی ها مکافات می کشن.
ضمنا با اینکه myst بازیه سختیه ولی به نظرم scratches خیلی سخت بود.

چند وقت پیش تو یکی از تاپیک ها یه دوستی ادعا کرده بود تنها کسی که بازی gothic3 را تموم کرده فقط ایشون هستند ...

ببخشید ممکنه آدرس اون تاپیک رو بذارید من برم بخونمش؟ آخه چند وقته جوک درست و حسابی نخوندم حالا که فرصت پیش اومده درست نیست از دستش بدم. :excited:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or