سایت مجله بازی نما

• Thread starter Thread starter Allurea
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
امروز در یک اتفاق نادر شماره جدید این مجله چاپ شد و جالب اینجاست که توش نوشته قبل از عید یک شماره دیگه هم دارن .

امروز در یک اتفاق نادر شماره جدید این مجله چاپ شد و جالب اینجاست که توش نوشته قبل از عید یک شماره دیگه هم دارن .
ایول کسی از محتواش خبری داره اگه مس 2 و بایوشاک 2 رو نقدشو داره بریم بگیریمش

اقا مام ديروز مجله رو كرفتيم خيلي خوبه!!!
بخصوص محتوي dvd هاش مطالب مجله ام خوب كار شده منتها يكم نقداش قديميه!!!!

اما توصيه ميكنم هركي نكرفته بره بكيره!!!!

هرگاه دوست دارن می دن اونم یک مجله مزخرف و آشغال من که به خاطر بی نظمی شون هم که شده نمی گیرم.دی وی دی هم که واسه شهرستان نمی فرستند(واسه قم نمی فرستن چه برسه به بقیه اش!!)

هرگاه دوست دارن می دن اونم یک مجله مزخرف و آشغال من که به خاطر بی نظمی شون هم که شده نمی گیرم.دی وی دی هم که واسه شهرستان نمی فرستند(واسه قم نمی فرستن چه برسه به بقیه اش!!)
نه بابا این اواخر داره منظم میشه...:-"

میگم بچه ها این مجله نمیدونید توی شیراز کجا گیر میاد من قبلا دوسال عضو اینها بودم مجله ها راحت (البته نه خیلی هم راحت ) گیرم میومد الان هرجا میگردم گیرم نمیاد
در ضمن به نظرم بهترین مجله بازی در ایران هست مجله های دیگه کاملا مشخص هست جمله بندی سایت ها دیگه را عوض میکنن و میزارن و خودشون نمیتونن به عنوان سورس خبری مورد مطالعه قرار بگیرن

بچه ها کسی می دونه چرا نمی تونیم وارد سایت بشیم؟
فکر کنم مشکل از سرور باشه.

خوب اولا سلام.امروز اولین روزمه که دارم تو سایت فعالیت می کنم این از این:smile:
بعد اینکه نظرمو در مورد تاپیک میدم: این تاپیک مربوط به سایت بازینماست درست!ولی اسپم بیشتره! مواظب اشید فکر کنم قسمت ارسال پیغامو توی پروفایلاتون واسه بعضی از حرفاتون که اینجا گذاشتید گذاشتن.اینم از این
حالا بریم به سایت: اولا اینکه من یکی از عضواشم نزدیک 2 سال میشه و وسطاش شدیدا معتادش شده بودم!الان به سایت لعنت می فرستم چون کمک کرد بزرگترین اشتباهه عمرمو بکنم!اگه فضولید برید از کاربرا بپرسید.
حالا ***** شدنش!بگم شاید بخاطر من و این جمله بالاییمه چی میگید؟؟؟؟نخندید جدی میگم! ***** شدنش اگه بدست هکرهایی نباشه که میشتاسمشون مربوط به گزارشه پلیسی از شهر تبریزه:smile:
بماند.
اینم نظرام:
من مجله اش رو قبول دارم. ولی سایتش خیلی مزخرفه. به قول دوستمون به مشت بچه رو کردن مدیر انجمن یا تحریریه. کسی تا حالا تو انجمن ps3 اش رفته؟؟؟ آخرین پستش مربوط به هفته ی پیشه!!!!!
به نظر سایتش خیلی بچه بازیه!!!!
خوب عزیز هر سایتی اولش تازه واردن!همه ندیده بچه!کم کم می پزن<در این میون اعصابه ماهم پخته میشه:biggrin1:>ولی آره بیشتر بچه هارو انتخاب می کنن چون یهو ناطر و مدیرانی رو برداشتنو بجاش البته بعضیاشون ندیده گذاشتن سایت به..رف!!!!

نوشته شده توسط Xavi http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=747359#post747359
چرا بعضیا نمیخوان قبول کنند که این مجله کارش تمومه
هر مجله ای بلاخره یه وقتش هس که مزخرف میشه!مثل کل مجله های دنیا در مورد همه چی!
اینم اینکه مونده به بازیها و اخبار روز که چقدر گرم بشن!مجله فقط اونی رو در دسترس میذاره که اخبار روزه نه اینکه از خودش بذاره و شما نپسندید!

نوشته شده توسط galaxyboy http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=748426#post748426
بچه ها درسته بازینما مشکل زیاد داره و بیشتر مدیراش عقده ای هستند اما نباید تو این سایت از بدی دیگران بگیم این غیبته
اتفاقا مدیراش خیلیم گرم می گین!خوب الکی اسپم میدید یا تشکر ه پیغامی میدید بایدم پاک کنن!سایت الکی سنگین میشه!یا اگه بهشون توهین بشه حتما باید رسیدگی کنن یا حالا هرچی!تنها این سایت نیس<بازینما>این قوانین به کل سایتا مربوطه دوست عزیز.

پیغاممو کلی دادم نگران نباشید دیگه اینجوری رمان نمی نویسم:biggrin1:

بهتـرین قسمت بازی نما مدیرانش هست من شما رو هم میشناسم <شکلک ممد کلاه :دی >

مدیرای BN خیلی با کاربرا صمیمی هستند من خیلی مدیرانش رو حال میکنم < منظورم اینه خوش اخلاقن > مخصوصا ناظـراش :دی البته آرمین هم آرمین سابق که مدیر PC بود !

بنده قبل شما عضو بودم ... :|

من مجله اش رو قبول دارم. ولی سایتش خیلی مزخرفه. به قول دوستمون به مشت بچه روکردن مدیر انجمن یا تحریریه. کسی تا حالا تو انجمن ps3 اش رفته؟؟؟ آخرین پستش مربوطبه هفته ی پیشه!!!!!
به نظر سایتش خیلی بچه بازیه!!!!
bn چقدر بدبخت شده هر کسی میاد گند میزنه به هیکلش میره...
عزیزم همون مدیرا و تحریریه ای که شما بچه فرضشون از مدیرا و تحریریه اینجا هیچی دست کم ندارن و حتی بیشتر هم حالیشونه خوب نیست آدم انقدر اعتماد به نفس داشته باشه
این سایت هرچی باشه انقدر پولکی نیستش مثل بعضیا....
کساییکه اونجا برا خودشون مقامی و دارند و نمیان جواب شما رو بدن دلیل نمیشه هرچی دلتون بخواد بهشون بگین

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or