سایت مجله بازی نما

• Thread starter Thread starter Allurea
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
شدیدا موافقم اشکان جان
مجله هم امروز اومد و نخریدم
من امروز رفتم دم دکه ولی مجله نیومده بود که !

سایت هم هیچ ربطی به مجله نداره . با توجه به اینکه الان تو ایران فقط همین یه دونه مجله مونده دیگه اینم نخریم ؟ بازی رایانه رو که خدا بیامرزه ! بقیشون هم که تعطیل هستن کاملا .

مجله اومده. خیلی پرباره و مطالب زیادی هم داره. درضمن اندازه ی پوسترشم بزرگ شده. یه خبر دیگه هم از تاریخ دقیق همایش بازی نما دادن که گفتن توی این همایش، از اولین بازی ساخته شده توسط تیم بازینما رونمایی خواهد شد. مجله رو بخرین تا جزدیات بیشترو بخونید.

من امروز رفتم دم دکه ولی مجله نیومده بود که !

سایت هم هیچ ربطی به مجله نداره . با توجه به اینکه الان تو ایران فقط همین یه دونه مجله مونده دیگه اینم نخریم ؟ بازی رایانه رو که خدا بیامرزه ! بقیشون هم که تعطیل هستن کاملا .
شدیدا موافقم.
بازیرایانه که از بس زود به زود میاد ادم گیج میشه چکار کنه.
زنده باد بازینما :biggrin1:

چرا بعضیا نمیخوان قبول کنند که این مجله کارش تمومه

من مجله اش رو قبول دارم. ولی سایتش خیلی مزخرفه. به قول دوستمون به مشت بچه رو کردن مدیر انجمن یا تحریریه. کسی تا حالا تو انجمن ps3 اش رفته؟؟؟ آخرین پستش مربوط به هفته ی پیشه!!!!!
به نظر سایتش خیلی بچه بازیه!!!!

سلام
من بهزادم sasy20
کوجایه سایتش مزخرفه؟!
به این خوبی مجله هم که حرف نداره.
فقط یه مقدار بد قولن:biggrin1: تحریریه هم که حرف نداره:biggrin1:
فقط مجله تو شهرستان اومده یا نه؟اگه کسی گرفته بگه؟!

مجله رو الان گرفتم همه چیز عالی حالا بازیرایانه 2 هفته دیگه بیاد E3 رو نقد میکنه:biggrin1:
پوستر هم تووووووووووپ:eek:
پیشنهاد میکنم از دست ندینش.

1. سلام . . .

2. دلیلی نمی بینم به خاطر این که یه سری اتفاق تو خانواده بازی نما ، همه چیز رو به یه ارزن بفروشیم

3. زمانی که هیچ کس حالیش نبود بازی یعنی چی ! مجله بازی نما بیرون میومد ! ! ! حالا به خاطر یه سری مشکل ، مجله رو زیر سوال میبرید ؟!

4. خوشبختانه 6 لول نزاشتن رو پیشونیتون بگن که بیان مجله بازی نما رو بخرید ! ! !

==========

حالا موضوع اصلی تاپیک . . .

1. متاسفانه دوباره و برا بار دوم تو این چند سال که بازی نما رو پاست به خاطر دخالت تحریره ! ! ! ! ! سایت پرید ! ( بدبختانه سیاست غلطی که مشحص نیست کی تغییر می کنه - خیلی از بچه ها اونجا زحمت می کشیدن !!! حیف و صد حیف . . . )

2. امیدوارم تمام بچه های بازی نما هر جا هستن و خواهند بود موفق باشن ! ! !
سایت چند روز دیگه بر میگرده

قبول کنیم سایت نسبت به مثلا 4 پیش خیلی ضعیف تر شده بود مخصوصا بخش ps3 چون من خودم بیشتر اونجا بودم این رو میگم مگه سایت بچه خیلی با حال و پست های خیلی مفیدی داشت.اما یه کم ضعیف شده بود
مجله هم ضعیف شده نسبت به قبل
من مجله رو با مجله هایی که شما میگید مقایسه نمیکنم چون اصلا اونها رو نمیخرم ولی نسبت به قبل خودش افت کرده.و با این کار جدید تحریریه مجله خیلی از بچه های سایت تصمیم گرفتن مجله نخرن که خودتون مشاهده می کنید

بچه ها درسته بازینما مشکل زیاد داره و بیشتر مدیراش عقده ای هستند اما نباید تو این سایت از بدی دیگران بگیم این غیبته

بچه ها درسته بازینما مشکل زیاد داره و بیشتر مدیراش عقده ای هستند اما نباید تو این سایت از بدی دیگران بگیم این غیبته
منظورت کیاست تحریریره مجله؟
یا مدیران انجمن که خیلی خوبند اصلا اعتبار سایت بودند.نکنه شما اونجا بن شدی اینا رو میگی؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or