سایت مجله بازی نما

• Thread starter Thread starter Allurea
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام
سایت بازینما توسط ادمین گرامی سایت بسته شده و تمامی بچه های فعال و کاربلد سایت از جمله خودم ( Ashi X360 ) از سایت خداحافظی کردن و سایت هم داغون شده الان و مطئن باشید دیگه سایتی با این اسم نداریم.
مجله ی بازینما هم از طرف بچه های سایت تحریم میشه تا مسئولان مجله یاد بگیرن چطوری با مخاطب هاشون و کاربرای سایتشون برخورد کنن
این صحبت من از طرف تمامی بچه های سایت بازینما بود .

اشکان جان برو الآن تو سایت ببین چند تا از بچه های به قول خودت کار بلد تو سایتن. لطفا کاری که نمیدونید میتونید انجام بدید یا نه رو به زبون نیارید چون براتون بد میشه (باتو نیستما منظور اونای دیگن).

من خودم همیشه تو این فروم هستم چون با چنگ و دندون نگاهش داشتیم .

مجله هم هر کی بگه نمیخرم خالی بسته. من خودم تو این زمان که نه بازی هست و نه اکانت لایو دارم وPS3 هم که فعلا در دسترس نیست خیلی حوصلم سر رفته و فقط مجله میتونه سر گرمم کن که امروز خریدم و میشه گفت از بهترین شماره های مجله هست.

و مجله هم با نخریدن ما درست نمیشه . با( اینکه میدونم همه خریدید).

سلام
من دیروز شماره ی تیرماه رو خریدم و همینطوری یه نگاهی انداختم دوتا مشکل در حد فاجعه به چشمم خورد که بد ندیدم با مدیریت یا حداقل افراد مرتبط و مسئول در میون بذارم.
"ابتدا خسته نباشید خدمت همه ی دوستان زحمت کش در مجله ی بازی نما."

1.توی بخش اخبار نوشته Freedom Gametrack برای 360
توی متن خبر نوشته Microsoft شرکت 3DV رو به قیمت 300 میلیون دلار خریده،خوب این رقم اشتباهه حتی نزدیک به رقم واقعی هم نیست،رقم واقعی 35 میلیون دلاره،حتی اگه تصور کنیم صفر هم جابجا شده بازم 5 میلیون دلار این وسط حیف و میل شده...
به عوان مجله ی تخصصی بازی فکر کنم باید بیشتر به اینگونه مسائل توجه بشه.

2.بازی توی بخش اخبار راجع به Red Steel 2 نوشته "تریلر دزدیده شده و پخش شده بر روی اینترنت از گرافیک بالا و HD این نسخه سخن می گوید"
خوب نکته ی اول صحیح RS2 یکی از بالاترین گرافیک ها رو توی عناوین Wii داره ولی مورد دوم کاملاً مردوده،Wii با نهایت رزولوشن 480i برابر با 720 در 480 کنسول HD محسوب نمی شه حداقل رزولوشن HD باید 720p معادل 1280 در 720 باشه...

سلام
من دیروز شماره ی تیرماه رو خریدم و همینطوری یه نگاهی انداختم دوتا مشکل در حد فاجعه به چشمم خورد که بد ندیدم با مدیریت یا حداقل افراد مرتبط و مسئول در میون بذارم.

کلا این ماهش بدترین شماره ی بازینما بود خیلی مشکل داشت !

یه پیشنهاد برا مجله بازی نما داشتم : یه خورده بهزادشو بیشتر کنین :biggrin1::laughing:

یه پیشنهاد برا مجله بازی نما داشتم : یه خورده بهزادشو بیشتر کنین
فقط بهزادش زیاد بشه بقیهشون چی. اگه بقیه رو هم میخوای بگو.:cheesygri
حالا بهزادش رو زیاد کنند چه دردی از مجله دوا میشه.
خیلی مقاله مینویسه واسه مجله!
راستی شماره جدید اومد؟؟

فقط بهزادش زیاد بشه بقیهشون چی. اگه بقیه رو هم میخوای بگو.:cheesygri
حالا بهزادش رو زیاد کنند چه دردی از مجله دوا میشه.
خیلی مقاله مینویسه واسه مجله!
راستی شماره جدید اومد؟؟
آره اومده عکس رچت و کلنک روشه:d
البته تاپیک سایته ولی در هر صورت.

این نظر منه:
من از محیط سایت وجو برخوردشون اصلا خوشم نیومد
ما اومدیم توی تاپیکredfactionگفتیم این بازی رو خریدیم وخیلی قشنگه وبه هیچ وجه این بازی رو از دست ندیداومدن میگن زدن پست اسپم خلافه قانونه:confused::sick:

این نظر منه:
من از محیط سایت وجو برخوردشون اصلا خوشم نیومد
ما اومدیم توی تاپیکredfactionگفتیم این بازی رو خریدیم وخیلی قشنگه وبه هیچ وجه این بازی رو از دست ندیداومدن میگن زدن پست اسپم خلافه قانونه:confused::sick:
خب حالا مطرح کردن این موضوع اینجا چه خاصیتی داره دوست عزیز؟
کسی از مسئولین سایت و مجله ی بازینما اینجا نیست که بخواد جوابگوی شما باشه ، البته من فلسفه ی وجود این تاپیک رو هم نمیدونم چون بازینما خودش سایت داره!

اول که گفتم نظر منه وبعدش اینکه اگر کسی بخواد نظرش رودرباره ی یه بازی بگه اسپم حساب میشه
مثلا اعضای این سایت میخوان بدونن جو بازی چه جوریه وکی تمومش کرده
حالا ما کاری به این حرفا نداریم اولش هم گفتم که نظر منه

این سایت تا چند وقت پیش سایت پر طرفداری بود ولی یک دفعه اومدن گفتن می خوان سایت رو تعمیر کنن اما بعد معلوم شد به دلایلی سایت تعطیل شده.بعد از چند ماه دوباره سایت راه افتاد ولی دیگه طرفداراش رو از دست داده بود و همین حالا هم طرفدار زیادی نداره و کاربر های زیادی on نیستن.در کل بازی نما سایت خوبی بود ولی بود و حالا دیگه نیست.از جدی ترین مشکلاتی که من در این سایت داشتم و در واقع تمام کاربران داشتن این بود که از هر 10 تاپیک 9 تا بسته می شد و اون یکی هم اگه شانس میورد شاید بسته نمیشد!!

من این شماره رو خریدم
مطالبش خیلی دیر هنگام بود مثل:
نقد بازی red faction

منم این شماره رو خریدم ! خود مجله عالی بود .
اما DVD هاش هر دوتاش خراب بود :evil: حیف پولم :biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or