سازندگان Forza Horizon: هنوز کارهای بیشتری میتوان با 360 انجام داد.

• Thread starter Thread starter DieDie
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

DieDie

کاربر سایت
95343811151765093029.jpg

پس از عرضه Forza Horizon تقریبا کمتر منتقدی در دنیای گیم مخصوصا در سایتهایی که به لحاظ تکنیکی بازیهارو مورد آنالیز قرار میدن پیدا میشه که به تمجید و تعریف از گرافیک این بازی نپرداخته باشه... اشاره به تکنیکها و ترفندهای فوق العاده برای نمایش حجم وسیع و پر جزئیات از محیط بازی و ترسیم دورنماهای قابل دسترسی به طول 20 کیلومتر , نور پردازی کامپلکس و ولیومتریک و رفلکشن (image-based lighting) کاملا ریل تایم , شیدر مدلها و از همه مهمتر سیستم آنتی آلیاسنیگ (ضد دندونه ) منحصر به فرد بازی که 4XMSAA رو به همراه FXAA همزمان با هم اعمال میکنه و جلوه های زیبا و بی نقصی ارائه میده ,بخشی از موارد تکنیکی هستند که در مصاحبه ای که بخش digital foundry سایت Eurogamer با سازندگان Forza Horizon انجام داده در مورد اونها بحث شده.

40853225769170513291.jpg

در گوشه ای از این مصاحبه DF در مورد اینکه به عنوان یک بازی اختصاصی اونها (استودیوی Playground) چه مقدار از این فرصت در جهت توسعه بازی بر اساس به کارگیری قابلیتهای Xbox 360 و نقاط قوت سخت افزار اون بهره برداری کردن سوال کرده که در جواب Alan Roberts بعد از اشاره به مزایایی که از بابت تمرکز روی یک پلتفرم واحد برای اونها به وجود اومده به این مسئله اشاره کرده که :
"ما دریافتیم (در خلال ساخت بازی )که میتوانیم توان بسیار بیشتری از ایکس باکس 360 استخراج کنیم و هنوز هم احساس میکنیم که کارهای بیشتری میتوانیم با آن انجام دهیم"

متن کامل این مصاحبه و آنالیز تکنیکی این بازی را میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید:

The making of Forza Horizon • Interviews • Eurogamer.net

آنالیز بازی:
Digital Foundry vs. Forza Horizon • Articles • Eurogamer.net

آخرین ویرایش:
به صفحه ی 2 مراجعه کنی متوجه میشی چرا بحث شروع شد و استارتش رو کی زد :d
خیلی جالبه نوید:))من اومدم تعریفهای 20 تا سایت رو گذاشتم که همشون گفتن فورتزا 4 بهترین سیمولیشن هست و جی تی رو شکست داده.بعد این پست من پاک میشه،بعد 2 صفحه این پستای عجق وجق پاک نمیشه:))

به صفحه ی 2 مراجعه کنی متوجه میشی چرا بحث شروع شد و استارتش رو کی زد :d

چه جلب، بحثی که جناب fakeless از هم قطاریان شما راه انداخته رو می خوای ربط بدی به پست من. ولی به آشیه که شما و امثال شما پختید. حالا طعمش رو بچشید. در ضمن خیلی محترمانه میگم بهتون، به شما ارتباطی نداره "کی" "کجا" پست میده. بار دوم خیلی محترمانه نخواهد بود. گفتم، همون بحثیه که افراد مثل شما میریزن تاپیک های مختلف رو دریل می کنن بعد اینجور مواقع میشن مظلوم و فرشته.

خیلی جالبه نوید:))من اومدم تعریفهای 20 تا سایت رو گذاشتم که همشون گفتن فورتزا 4 بهترین سیمولیشن هست و جی تی رو شکست داده.بعد این پست من پاک میشه،بعد 2 صفحه این پستای عجق وجق پاک نمیشه:))

پستی که شما نقل قول کردی پاک شده بود بنابراین پست شما هم باید پاک می شد.

منم یه بار یه پستم همینجوری حذف شد.بهتره تو این سایت فورتزا وgtرو باهم مقایسه نکنی دلیلشم شاید خودت بدونی:دی

یه سرچ ساده کنید و تاپیک های مربوط به Natal (همون کینکت سابق :دی) رو بخونید حق به جانب بودن دوستان همچین کامل زیر سوال میره :دی تاپیک های کلیفی بی و Forza و ... هم هست البته. آخه یه چیزی بگید که بگنجه :دی

پستای من واسه چی پاک شده؟ تو این انجمن کسی حق نداره بدونه مراسم vga تو سالن سونی پیکچرز برگذار میشه؟

یه سرچ ساده کنید و تاپیک های مربوط به Natal (همون کینکت سابق
biggrin1.gif
) رو بخونید حق به جانب بودن دوستان همچین کامل زیر سوال میره
biggrin1.gif
تاپیک های کلیفی بی و Forza و ... هم هست البته. آخه یه چیزی بگید که بگنجه
biggrin1.gif
مثلا من الان پلیس ـم، بعد یه سری میان رو ماشینم خط میندازن. حالا من ِ پلیس هم میرم یه سری اوباش جمع میکنم و ماشین اونا رو خط خطی میکنم:دی عجب پلیس باحالی...>:d

این انجمن دو تا "چیزک" داره یکیش کولر مایکروــه یکیشون کولر سونی , احسنتم بر این توازن قدرت:))
جالبه که سوپرفن های دوتا کنسول به تاپیک های همدیگه گند میزنند و هر کدوم خودشون رو مبرا از گناه میدونند:|

در مو.رد رفلکشن روی بدنه ماشینا یه چیزی هست که من خیلی باهاش حال میکنم توی این عکسم تا حدودی معلومه:
95343811151765093029.jpg

دقیقا مثل واقعیت وقتی دوربین نزدیک میشه هر تیکه از بدنه ماشین رفلکشن مستقل با زاویه متفاوت از بقیه جاها داره و وقتی دوربین دور میشه این حالت از بین میره توجه به جزئیات تو این بازی واقعا عالیه.

اقا شما و دوستانت هنوز تکلیف خودتون رو روشن نکردین بلاخره که ملاک برای قوی بودن و بهتر بودن یک بازی امتیازات هست یا فروش !؟ اگه امتیازات که قبلا در مورد فروش عناوین انحصاری کنسول مورد علاقتون می شنیدیم . چون از نظر امتیازی توان رقابتی نبود ! حالا که GT 5 به تنهایی از کل سری forza تو این نسل بیشتر فروخته دوباره صحبت سایت ها و امتیازات مطرح شد =))

تاپیک Forza Horizon رسید به فروش GT5، انصافا تبریک میگم :دی بعد دوستان مینالن چرا تاپیک های دیوید کیج اون جوری میشه :دی

تاپیک Forza Horizon رسید به فروش GT5، انصافا تبریک میگم :دی بعد دوستان مینالن چرا تاپیک های دیوید کیج اون جوری میشه :دی

عجب ! یعنی الان اولین بارته که می بینی یهو به بحث فروش می رسیم !؟ این که تخصص شما و رفیقات هست . 3 تا بازی انحصاری مایکرو از 9 تا بازی سونی بیشتر فروخته پس بازی های مایکرو بهتره :)) با این جملات اصلا اشنایی نداری شما ؟ اگه فرمول فروش اینقدر مهمه پس GT 5 چون بیشتر از کل سری forza روی هم !!! در این نسل فروخته پس بهتره . اگر غیر اینه از 2006 تا الان که دیگه رسیدیم اخرای نسل ، شما و رفیقات اینهمه ساله چی می گین پس ؟ =))

p.s : هر روز خوشحال تر از دیروز !

عجب ! یعنی الان اولین بارته که می بینی یهو به بحث فروش می رسیم !؟ این که تخصص شما و رفیقات هست . 3 تا بازی انحصاری مایکرو از 9 تا بازی سونی بیشتر فروخته پس بازی های مایکرو بهتره :)) با این جملات اصلا اشنایی نداری شما ؟ اگه فرمول فروش اینقدر مهمه پس GT 5 چون بیشتر از کل سری forza روی هم !!! در این نسل فروخته پس بهتره . اگر غیر اینه از 2006 تا الان که دیگه رسیدیم اخرای نسل ، شما و رفیقات اینهمه ساله چی می گین پس ؟ =))

p.s : هر روز خوشحال تر از دیروز !
دارم میگم تاپیک Forza Horizon رسیده به بحث فروش GT5 بعد دارید توضیح میدید که فروش GT5 فلان بوده؟ تخصص تو عوض کردن بحث تاپیک رو که الان از کامنت های پربار شما داریم مشاهده می کنیم :دی در ضمن میشه چند تا از کامنت های من که بحث عادی تاپیک رو رسوندم به بحث فروش نشونم بدید؟ همین الان لطفا.

آخرین ویرایش:
کلا همه خفه بشن و بسازن اگر توانایی خاصی در این دوتا کنسول میبینن
هم این بابا هم اون دیوید کیج !!!! :d

واقعا الان یعنی کسی پیدا میشه بگه [h=2]Forza Horizon[/h]بد هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا الان یعنی کسی پیدا میشه بگه Forza Horizon

بد هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه راهنمایی بهت میکنم ببین پیداشون میکنی!؟
کسانی که:
1.کنسولشون 120 فریم بر ثانیه هست
2.رزولوشنش 1080p واقعیه
3. قابلیت 4 بعدی داره
4.ابر کامپیوتره
5.هر سال یه مراسم تو یکی از سالنهای شرکت سازنده کنسولشون برگزار میشه و جایزه بهترین گرافیکو میبره!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or