سازندگان Forza Horizon: هنوز کارهای بیشتری میتوان با 360 انجام داد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
95343811151765093029.jpg

پس از عرضه Forza Horizon تقریبا کمتر منتقدی در دنیای گیم مخصوصا در سایتهایی که به لحاظ تکنیکی بازیهارو مورد آنالیز قرار میدن پیدا میشه که به تمجید و تعریف از گرافیک این بازی نپرداخته باشه... اشاره به تکنیکها و ترفندهای فوق العاده برای نمایش حجم وسیع و پر جزئیات از محیط بازی و ترسیم دورنماهای قابل دسترسی به طول 20 کیلومتر , نور پردازی کامپلکس و ولیومتریک و رفلکشن (image-based lighting) کاملا ریل تایم , شیدر مدلها و از همه مهمتر سیستم آنتی آلیاسنیگ (ضد دندونه ) منحصر به فرد بازی که 4XMSAA رو به همراه FXAA همزمان با هم اعمال میکنه و جلوه های زیبا و بی نقصی ارائه میده ,بخشی از موارد تکنیکی هستند که در مصاحبه ای که بخش digital foundry سایت Eurogamer با سازندگان Forza Horizon انجام داده در مورد اونها بحث شده.

40853225769170513291.jpg

در گوشه ای از این مصاحبه DF در مورد اینکه به عنوان یک بازی اختصاصی اونها (استودیوی Playground) چه مقدار از این فرصت در جهت توسعه بازی بر اساس به کارگیری قابلیتهای Xbox 360 و نقاط قوت سخت افزار اون بهره برداری کردن سوال کرده که در جواب Alan Roberts بعد از اشاره به مزایایی که از بابت تمرکز روی یک پلتفرم واحد برای اونها به وجود اومده به این مسئله اشاره کرده که :
"ما دریافتیم (در خلال ساخت بازی )که میتوانیم توان بسیار بیشتری از ایکس باکس 360 استخراج کنیم و هنوز هم احساس میکنیم که کارهای بیشتری میتوانیم با آن انجام دهیم"

متن کامل این مصاحبه و آنالیز تکنیکی این بازی را میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید:

The making of Forza Horizon • Interviews • Eurogamer.net

آنالیز بازی:
Digital Foundry vs. Forza Horizon • Articles • Eurogamer.net

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
عزیزمی پس نسخه ی بعدی رو هم همین نسل بده بیرون یا یه عنوان جدید نیمدونم هرچی . خیلی باهاتون حال کردم همینطور با بازیتون :d
واقعا این موتور گرافیکی که برای فورزا ساخت T10 فوق العادست و همینطور فیزیک بی نظیرشون
امکان اینکه همکاری بینشون ادامه داشته باشه خیلی زیاده و که بسی خوشحال میشویم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
مایکروسافت باید با Playground واسه ساخت چند تا بازی انحصاری قرارداد ببنده. واقعا کارشون درسته :D امیدوارم خبر بازی بعدیشون هر چه زودتر منتشر بشه.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نه خوشم اومد :-j الان اگه یکی مرتبط با سونی همچین حرفی زده بود جد و آبادش رو اومده بود جلوی چشمش.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
نه خوشم اومد :-j الان اگه یکی مرتبط با سونی همچین حرفی زده بود جد و آبادش رو اومده بود جلوی چشمش.
چی گفته بیچاره؟ گفته میتونیم توان بیشتری از سخت افزار بکشیم، نگفته که بازیمون رو PS3 اجرا نمیشه :D

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
مختصری از مقاله رو خوندم منتقدش عجیب باش حال کرده بود البته کاملا بهش حق میدم چون از هر نظری تماشای قضیه کنی بازم درک میکنی که واقعا چیزایی که گفته واقعا تو بازی وجود داره .
FM 4 از هر نظر عالی بود ولی از منظر اینکه FXAA نداشت از این جا موند و بعضی موقع ها تو بازی تکسچرا بی کیفیت میشد ولی تو این به طرز واقعا حرفه ای بااستفاده Motion Blur اون افت کیفیت رو پوشوندن . هر کاری هم که تو بازی پیادده کردن توجیه منطقی داره مثلا اگه وسعت محیط خیلی زیاد نیست ولی همونم خیلی با کیفیت ساخته شده و به طرز شگفت اوری پر جزئیات و بدون افت فریم هستش .
در کل کارشونو خیلی قبول دارم و دلم میخواد PG از این بیشتر گسترش پیدا کنه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
مطالعه بفرمایید، فقط یه نمونه ـش :D

http://forum.bazicenter.com/thread69488/
اینکه David Cage ـه :D این هر چی بگه همین بلا سر تاپیک میاد، حتی اگه بگه PS3 کنسول ضعیفی هست :D در ضمن این تاپیک خیلی خوب و آروم داشت پیش میرفت، الان هست که جنگ و دعوا شروع بشه :| :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
نه کلا دوستان این نسل رو سبک Racing حساس شدن حقم دارن البته . مخصوصا بعد از امید بسیار زیادی که به MW داشتن :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اینکه David Cage ـه :D این هر چی بگه همین بلا سر تاپیک میاد، حتی اگه بگه PS3 کنسول ضعیفی هست :D در ضمن این تاپیک خیلی خوب و آروم داشت پیش میرفت، الان هست که جنگ و دعوا شروع بشه :| :D

نه بابا؟ :D تاپیک های مرتبط با PS3 نابود هم بشه کسی حرفی نمیزنه، بعد تو تاپیک مرتبط xbox اگه کسی همچین حرف هایی بزنه به به تیریج قبای آقایون برمیخوره :D

ضمنا گفتم اون فقط یه نمونه ـش بود، 10 ها مورد دیگه همینطوری تو بخش اخبار ریخته.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
نه بابا؟ :D تاپیک های مرتبط با PS3 نابود هم بشه کسی حرفی نمیزنه، بعد تو تاپیک مرتبط xbox اگه کسی همچین حرف هایی بزنه به به تیریج قبای آقایون برمیخوره :D

ضمنا گفتم اون فقط یه نمونه ـش بود، 10 ها مورد دیگه همینطوری تو بخش اخبار ریخته.
خب اوکی از این به بعد هر خبری اومد که مربوط به Xbox بود سریع چند نفر بریزن تاپیک رو خراب کنن تا تلافی بشه :D خب کی میخواد بحث رو ادامه بده؟ الان متای بازی 86 ـه یه کم جای ترول داره :-/ همچین میگی انگار تا حالا تاپیک های مربوط به Xbox مشکلی نداشتن!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خب اوکی از این به بعد هر خبری اومد که مربوط به Xbox بود سریع چند نفر بریزن تاپیک رو خراب کنن تا تلافی بشه :D خب کی میخواد بحث رو ادامه بده؟ الان متای بازی 86 ـه یه کم جای ترول داره :-/ همچین میگی انگار تا حالا تاپیک های مربوط به Xbox مشکلی نداشتن!

آخه دیگه شماها خیلی خوبید:D
به تاپیک NFS هم رحم نمیکنید:))
خودت رو نمیگما،خودت بچه خوبی هستی;)
اما همسنگرات:-l

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

چرا میزنی تو جاده خاکی؟ من فقط خواستم استاندارد دوگانه ملت رو گوش زد کنم، همونایی که به این صحبت های مسئولان سونی آخ تف می کنن، برای این آقا چه چه می کنن :D بله، ربطی به تلافی و این خزعبلات نداره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
چرا میزنی تو جاده خاکی؟ من فقط خواستم استاندارد دوگانه ملت رو گوش زد کنم، همونایی که به این صحبت های مسئولان سونی آخ تف می کنن، برای این آقا چه چه می کنن :D بله، ربطی به تلافی و این خزعبلات نداره.
کلا 8-7 نفر اومدن از حرفهاش استقبال کردن، تاپیک هم تازه رسیده بود به صفحه دوم. حداقل میزاشتی 4-3 صفحه بره جلو بعد :D اگر هم بخواد بحث استاندارد دو گانه باز بشه که کلا تاپیک به فنا میره :D اصلا بی خیال، هر جور راحت هستین :D
آخه دیگه شماها خیلی خوبید
biggrin1.gif

به تاپیک NFS هم رحم نمیکنید
yahoo_21.gif
برو چند صفحه اول تاپیک NFS رو بخون که دوستان با 2 تا 9 ـی که واسه MW اومده بود کلا Forza را شستن گذاشتن کنار :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
کمال اژدها در اینا اثر کرد:d

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
مریضیه دیوید کیج داره به سازندگان Forza هم نفوذ میکنه! باید سریعآ برن واکسینه بشن! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر